IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #331  
Стар 6th December 2009, 18:40
Аватара на Целувчица
Целувчица Целувчица не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: в мечтите ти
Мнения: 12 059
По подразбиране

За кво да ме черпи?
__________________
Добрите момичета правят вечерята, а лошите питат какво ще има за закуска
  #332  
Стар 6th December 2009, 18:43
Аватара на gabi_gabriela
gabi_gabriela gabi_gabriela не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: ЖИТЕЛ НА СВЕТА
Мнения: 5 567
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sisiapostolova
Цитирай:
Първоначално написано от Babri
Сис,как се развива връзката ти?Всичко наред ли е?
сложна работа , един ден щастие, един нещастие , интересна работа сме . Свършва в мен , ходи си в къщи , за по 2-3 часа да спи през другото време е с мен , незнае какво да направи , плаче с мен ..обичаме се много ,но трядно му е на него дори повече от на мен може би . аз сега само съм пред дилемата забременея ли какво правя ..защото тогава нещата стават още по сложни , докато исках ,сега вече се двоумя .. Смятах че ако забременея ще се нареди всичко ,но май ще е катастрофално ,ти как мислиш Бабри
Добър вечер! Сиска,я поизчакай със забременяването,дай си още малко време за размишления. Бебето няма да избяга,не е щъркел да хвръкне.
  #333  
Стар 6th December 2009, 18:43
Аватара на sportakus75
sportakus75 sportakus75 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: КИТАЙ
Мнения: 7 146
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sisiapostolova
Цитирай:
Първоначално написано от Babri
Сис,как се развива връзката ти?Всичко наред ли е?
сложна работа , един ден щастие, един нещастие , интересна работа сме . Свършва в мен , ходи си в къщи , за по 2-3 часа да спи през другото време е с мен , незнае какво да направи , плаче с мен ..обичаме се много ,но трядно му е на него дори повече от на мен може би . аз сега само съм пред дилемата забременея ли какво правя ..защото тогава нещата стават още по сложни , докато исках ,сега вече се двоумя .. Смятах че ако забременея ще се нареди всичко ,но май ще е катастрофално ,ти как мислиш Бабри
ние квото и да мислим не сме толкова навътре и запознати със ситуацията,но едва ли е най разумно да забременяваш преди да се уточните какво смятате да правите
  #334  
Стар 6th December 2009, 18:46
Аватара на gabi_gabriela
gabi_gabriela gabi_gabriela не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: ЖИТЕЛ НА СВЕТА
Мнения: 5 567
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sportakus75
баси аз нито писах тук,нито секс практикувах,голямо нареждане бе
Не си само ти днес така,и аз! Нали знаеш,споделената мъка,половин мъка!
  #335  
Стар 6th December 2009, 18:47
Аватара на sisiapostolova
sisiapostolova sisiapostolova не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: PLOVDIV
Мнения: 2 581
По подразбиране

да ако не се е случило с тези 7 опита който имеме ще почакам ,но ако съм забременяла , тогава няма да го махна ,а не искам да е напрегнат и да трябва да прави нещо преди да го е решил ,тогава хората взимат погрешни пребързани решения , за който някога може да съжаляват .

та сега незнам ..мнгоо съм объркана...

а за секса ...правим уникален ..и незнам защо но преди 3 -4 дни бяхме в един хотел правихме уникален секс.Свършихме едновременно и от тогава моето сърце и съзнание знае че съм готова усмихвам се като се сетя ,но и съм притеснена
__________________
бях на 13 ,когато бях на 6 ...Колко пъти трябваше тати ,дами повтори ...със ... да не се занимавам !!!
  #336  
Стар 6th December 2009, 18:49
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

Сис,той иска ли да си имате бебе?И ако си забременяла,ще живеете ли заедно?
__________________
Бъдещето принадлежи на тези,които вярват в красотата на мечтите си!
  #337  
Стар 6th December 2009, 18:54
Аватара на sisiapostolova
sisiapostolova sisiapostolova не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: PLOVDIV
Мнения: 2 581
По подразбиране

той иска ,но още живее с друга жена , той се е побъркал незнае какво да направи , смята че с времето нещата ще се разрешат сами ,а аз не мисля че ще стане така ..само с времето .
иска бебе щом свършва в мен , знае че не използвам никаква контрацепция , и все ме базика че иска да е момиче , защото има 2 момчета . говори ми че трябва да почакаме , но пак свършва в мен , трябвало да решим къде ще живеем ,какво ще правим , онази с която живее сина му (малкия) кой ще го гледа ,...абе незнам
__________________
бях на 13 ,когато бях на 6 ...Колко пъти трябваше тати ,дами повтори ...със ... да не се занимавам !!!
  #338  
Стар 6th December 2009, 18:55
Аватара на gabi_gabriela
gabi_gabriela gabi_gabriela не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: ЖИТЕЛ НА СВЕТА
Мнения: 5 567
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sisiapostolova
да ако не се е случило с тези 7 опита който имеме ще почакам ,но ако съм забременяла , тогава няма да го махна ,а не искам да е напрегнат и да трябва да прави нещо преди да го е решил ,тогава хората взимат погрешни пребързани решения , за който някога може да съжаляват .

та сега незнам ..мнгоо съм объркана...

а за секса ...правим уникален ..и незнам защо но преди 3 -4 дни бяхме в един хотел правихме уникален секс.Свършихме едновременно и от тогава моето сърце и съзнание знае че съм готова усмихвам се като се сетя ,но и съм притеснена
С риск да бъда вулгарна ,ще ти кажа една поговорка"Мъжа с хуя прави,с хуя гледа"-за децата де. За това добре помисли,че после да не се стовари на твоята глава,че ще ти се изпари и секс и всичко от главата,щото тогава ще пуши от др. проблеми. А по повод свършването заедно,аз винаги когато свърша с моя заедно /случайно или не/точно тогава хващам.
  #339  
Стар 6th December 2009, 18:56
Аватара на мауз
мауз мауз не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2008
Град: София
Мнения: 6 856
По подразбиране

Сис, моето мнение от опита ми е, че един мъж плаче ли с теб лъже та пушек се дига. Ако е сериозен в намеренията няма да се вайка с теб, няма да плаче, няма да се чеше по главата.
Ако е от този тип 10 пъти си помисли преди да се замислиш за забременяване.Това са слаби мъже, които не могат сами да решат дилемата и чакат жената до тях да вземе инициативата. Ревне ли ти мъж в триъгълна ситуация - бързо бягай от него.
Само не ми се сърди. Просто имах един доста единтичен с твоя случай и след края се смях от сърце какъв кълвач съм била, аз да го утешавам.
__________________
Сенките са винаги отпред или отзад, никога в центъра
  #340  
Стар 6th December 2009, 18:56
Аватара на sportakus75
sportakus75 sportakus75 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: КИТАЙ
Мнения: 7 146
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sisiapostolova
той иска ,но още живее с друга жена , той се е побъркал незнае какво да направи , смята че с времето нещата ще се разрешат сами ,а аз не мисля че ще стане така ..само с времето .
иска бебе щом свършва в мен , знае че не използвам никаква контрацепция , и все ме базика че иска да е момиче , защото има 2 момчета . говори ми че трябва да почакаме , но пак свършва в мен , трябвало да решим къде ще живеем ,какво ще правим , онази с която живее сина му (малкия) кой ще го гледа ,...абе незнам
ей тоя разговор все едно аз съм го водил
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Сексговорилня
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:05.