IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #601  
Стар 10th October 2011, 11:35
Аватара на Mim Che
Mim Che Mim Che не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2011
Мнения: 325
По подразбиране

Успех, Гери! Пожелавам ти цялото спокойствие на света преди операцията и много красота след!
  #602  
Стар 10th October 2011, 11:49
XIKS XIKS не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 17
По подразбиране

Успех и от мен, стискам палци всичко да е наред и след операцията да си с нослето, което искаш да имаш.
  #603  
Стар 10th October 2011, 13:10
Аватара на aleina84
aleina84 aleina84 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 54
По подразбиране

Гери УСПЕХ и от мен пожелавам ти всичко да мине добре и да се радваш, след това на едно хубаво носле.
  #604  
Стар 10th October 2011, 13:14
Аватара на roxsana74
roxsana74 roxsana74 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2011
Мнения: 63
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Gergana_Neykova Виж мнението
Здравейте,
довечера ми е операцията , към 15 часа трябва да съм в стаята , за да ми сложат инжекцията..Всичко за сега е нормално , както съм чела и при вас..Ще разказвам , ако имате въпроси ми пишете..
Гери, желая ти успешна операция и да се събудиш с най-красивото и желано носле.
Стискам палци, ииииии чакаме снимки.

На ZoRi70 i geri_ng добре дошли, поздравления за взетото решение. Зори, изобщо не обръщай внимание на хората, които не разбират (или не искат да разберат) колко е важно за теб да промениш, това което не харесваш. Преди 18 години аз се вслушах в такива "добронамерени" съвети и съм съжалявала през цялото това време, живяла съм с този комплекс, и съм се тормозила , НО вече край! След по-малко от месец ще се отърва завинаги от грозния нос!
  #605  
Стар 10th October 2011, 14:29
Аватара на Ge_Ta
Ge_Ta Ge_Ta не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 64
По подразбиране

toku shto mina edin doktor,za da vidi jenata na sasednoto leglo i kato razbra che sum sama mnogo se iznenada.KAza che niama da se spravia sama..Vsichki li ste bili s pridrujitel?(izviniavaite za
latinicata,no sum prez telefona,wi fi neshto ne
zarejda nikakvi stranici
  #606  
Стар 10th October 2011, 15:21
Аватара на Mim Che
Mim Che Mim Che не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2011
Мнения: 325
По подразбиране

Гери, аз не съм оперирана и не знам другите момичета дали са имали придружители, но искам да ти дам кураж. Ще се справиш! А и нали затова има персонал, сестри - да се грижат за пациентите. Много късмет и стиснати палци от мен!
  #607  
Стар 10th October 2011, 15:23
Аватара на roxsana74
roxsana74 roxsana74 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2011
Мнения: 63
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Gergana_Neykova Виж мнението
toku shto mina edin doktor,za da vidi jenata na sasednoto leglo i kato razbra che sum sama mnogo se iznenada.KAza che niama da se spravia sama..Vsichki li ste bili s pridrujitel?(izviniavaite za
latinicata,no sum prez telefona,wi fi neshto ne
zarejda nikakvi stranici
Гери, да не вземеш да се притесниш за такова нещо, доколкото съм чела из темата има доста момичета (пък и момчета) които са ходили сами на операции. Споко!
Да кажат оперираните.
П.С. И аз ще ходя сама, просто няма кой да ангажирам
  #608  
Стар 10th October 2011, 18:19
Аватара на DimchevaD
DimchevaD DimchevaD не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 109
По подразбиране

Цял ден ме няма и не съм влизала,но по принцип придружител е силно казано,може и да не спи там,само за първите 2 часа след операцията и след като се събуди оперирания трябва да има човек,за да слага лед на очите и където е необходимо още.Може да помоли някой от пациентите,който е на крак,при мен беше майка ми,но при нас беше лесно,че сме от града и после нашите се прибраха в къщи.Иначе съм за придружителите,хубаво е да има човек,защото не се знае в какво състояние ще е пациентът след излизане от упойката,аз бях леко агресивна,леда го хвърлях из цялата стая,oт време на време с чувство за хумор и съм викала малко,има др.хора,на които им се спи,повръща и още други ''ефекти''след събуждането.Успех,Гери,сиг рно вече я оперират
  #609  
Стар 10th October 2011, 18:29
Аватара на Mim Che
Mim Che Mim Che не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2011
Мнения: 325
По подразбиране

И моята майка иска да е с мен, но не сме от Пловдив и ще остане през цялото време сигурно. Исках да взема една приятелка, която работи като сестра в лицево-челюстна хирургия в Окръжна болница в София, но тя подхожда с недоверие към това мое решение. Опита се да ме разубеди, скептична е спрямо док, защото не познава работата му, а от подобно отношение най-малко имам нужда. Много ме ядоса оня ден. Винаги има такива хора. И без това има хиляда неща, които ни притесняват, ами и някоя такава приятелка да ръси акъл.
  #610  
Стар 10th October 2011, 18:59
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Gergana_Neykova Виж мнението
toku shto mina edin doktor,za da vidi jenata na sasednoto leglo i kato razbra che sum sama mnogo se iznenada.KAza che niama da se spravia sama..Vsichki li ste bili s pridrujitel?(izviniavaite za
latinicata,no sum prez telefona,wi fi neshto ne
zarejda nikakvi stranici
Гергана спокойно ! Не виждам причина да не можеш да се справиш сама!
Лично аз се прибрах сама с такси още на следващия ден и изобщо не съм имала нужда от помощ ! Само час след операцията бях на крак и абсолютно никоя от отделението нямаше придружител ! По късно една приятелка дойде колкото да ми донесе един хамбургер и това беше !
__________________
Много отдавна е крайно време!
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазовчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:44.