IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 23rd August 2006, 08:23
Аватара на Magikka
Magikka Magikka не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 965
Изпратете съобщение чрез ICQ до Magikka
По подразбиране

yavor ами ако те нападне животно...примерно доберман....и ако имаш някакво оръжие под ръка..няма да го убиеш, така ли? може би ще го обезвредиш само?

Аз лично има някой неща, които уж съм ги измислила предварително, за да не се чудя ако ми се наложи...В случая ако е на живот и смърт - ще стрелям...ако обаче някой иска да ме ограби или понабие малко...няма да го убивам....но примерно бих го ранила...Знам, че според закона убийството при самозащита се оправдава само, когато се докаже, че е било един вид животоспасяващо или пък при опит за изнасилване(но не съм съвсем сигурна).....
Отговори с цитат
  #22  
Стар 23rd August 2006, 08:27
чичо чичо не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2005
Град: BG
Мнения: 3 571
Изпратете съобщение чрез ICQ до чичо
По подразбиране

До сега куче ме е хапало САМО еди единствен път и то беше пекинез Много се погаждам с тях,ама ако не налети да ме яде ше трябва да го спра по някакъв начин Незнам,сигурно ако е такъв като по филмите с пяна по устата ше го отстрелям,ама ше ми е мн кофти после..кво да права
Ако го уцеля де Аз какъфто съм стрелец...мани мани! Не съм ходил войник да ставам,затва
Отговори с цитат
  #23  
Стар 23rd August 2006, 08:34
Аватара на Magikka
Magikka Magikka не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 965
Изпратете съобщение чрез ICQ до Magikka
По подразбиране

мен първият път като ме ухапа куче(само 4 шева - не беше болка за умиране) му простих...и аз ги обичам животните...втория път обаче направо ме съсипа...и баща ми го застреля веднага...да ти кажа хич не ми беше жал...ама грам...дори мисля, че му казах "Убий го"..или май само го мислех, докато се опитвах да не припадна.....все едно...и сега си гледам куче и ужасно много го обичам...ама ужасно много, но ако ми скочи..още първия път няма да се колебая да го убия...най-малкото каракачанска овчарка е и ако има някви разногласия като нищо може да ми види сметката - така че ще е или аз - или то...
Отговори с цитат
  #24  
Стар 23rd August 2006, 08:36
uspeh uspeh не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 1 522
По подразбиране

...
__________________
...
Отговори с цитат
  #25  
Стар 23rd August 2006, 08:53
stoianbs stoianbs не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: Бургас
Мнения: 482
По подразбиране

Като чета и се замислям че аз май съм доста краен защото ако някой или нещо посегне на мен или на мой близък съм способен да го стрелна. Без значение какъв му е замисъла. Може би и затова не съм си изкарал разрешително за огнестрелно оръжие :P
Отговори с цитат
  #26  
Стар 23rd August 2006, 08:56
BoXko BoXko не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2005
Мнения: 989
По подразбиране

Аз пък ще стрелям ако сме на по "скрито" място не бих искал да вдигам шум на центъра примерно на града.Ама ако съм в някоя градинка примерно и тоя доиде вадя патлака и в главата .Апък до тогава ако все още нямам пистолет вадя таиното оръжие и тряа да го праштаме при yavor да го оправя 8)
Отговори с цитат
  #27  
Стар 23rd August 2006, 09:09
uspeh uspeh не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 1 522
По подразбиране

Никой не ви кара да носите огнестрелно. Купете си газово, иска се само да имате 18 години. То и без това ви е за самозащита (между другото самозащита било да отвърнеш, но да не правиш нищо "повече").
Хем почти няма шанс да убиете човек, хем си е пистолет Като му го извадиш, едва ли ще се загледа да види какъв ти е пистолета А освен това има и газови, аналог на огнестрелните.
__________________
...
Отговори с цитат
  #28  
Стар 23rd August 2006, 09:14
stoianbs stoianbs не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: Бургас
Мнения: 482
По подразбиране

Ако си с газов най-много да стреляш и щесе обгазиш ти. По-добре без него
Отговори с цитат
  #29  
Стар 23rd August 2006, 09:17
uspeh uspeh не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 1 522
По подразбиране

Аз мисля че е по-добре с него
__________________
...
Отговори с цитат
  #30  
Стар 23rd August 2006, 09:19
чичо чичо не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2005
Град: BG
Мнения: 3 571
Изпратете съобщение чрез ICQ до чичо
По подразбиране

Ше ти извадят боен и най-малкото ше те окъртат от бой...Иначе си прав принципно...
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Щестрелятели
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 07:24.