IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #4561  
Стар 11th September 2009, 15:29
tialoto_f tialoto_f не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2009
Мнения: 78
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от denize
Привет на всички!
Вече съм си в къщи и се чувствам много добре Вчера ме изписаха и точно преди да си тръгна, на моето легло настаниха друго момиче. Веднага си помислих дали не е marifer. Честно казано цяла сутрин мислех за нея, всичко да мине наред и се надявах да я видя. Оказа се, че е тя , видимо изглеждаше добре, пожелах и успех и вдъхнах кураж да се държи. Все пак излизаше от упойка и надали ще помни, че ме е видяла. Все пак даде знак, че всичко е ОК. Поздрави на всички
denize, позна! Упойката наистина още ме държеше и после се чудех дали това си била ти. Толкова се зарадвах, че видях познато лице, по-точно познат nick! Иначе съм леко подута около очите и имам две големи червени ивици. Нослето си го харесвам (поне частта, която се подава отдолу). След около 2 седмици пускам снимки!
  #4562  
Стар 11th September 2009, 15:43
Milla_D Milla_D не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 52
По подразбиране

Здравейте, всички,

Не съм писала отдавна, но все не остава време, а дата на операцията ми си наближава. Аз съм на 25.09. Има ли някой на тази дата? Наистина сте прави, че е по-успокояващо, ако си с някой "познат" на ГОЛЕМИЯ ДЕН! Искам да Ви споделя, че направо ми трепка под лъжичката. Хванала ме е здраво нервата и само изпадам в ненужни конфликти с околните ми. 25.09. се пада в петък, след празниците и съботата също е работен ден, но май наистина е по-добре да ме изпишат в понеделник, за да може доцента да ми махне тампоните.
  #4563  
Стар 11th September 2009, 15:45
Аватара на denize
denize denize не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 26
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от marifer
Цитирай:
Първоначално написано от denize
Привет на всички!
Вече съм си в къщи и се чувствам много добре Вчера ме изписаха и точно преди да си тръгна, на моето легло настаниха друго момиче. Веднага си помислих дали не е marifer. Честно казано цяла сутрин мислех за нея, всичко да мине наред и се надявах да я видя. Оказа се, че е тя , видимо изглеждаше добре, пожелах и успех и вдъхнах кураж да се държи. Все пак излизаше от упойка и надали ще помни, че ме е видяла. Все пак даде знак, че всичко е ОК. Поздрави на всички
denize, позна! Упойката наистина още ме държеше и после се чудех дали това си била ти. Толкова се зарадвах, че видях познато лице, по-точно познат nick! Иначе съм леко подута около очите и имам две големи червени ивици. Нослето си го харесвам (поне частта, която се подава отдолу). След около 2 седмици пускам снимки!
Ах мила marifer радвам се, че всичко е ОК. Седях и те поглеждах и вътрешно не ми даваше мира, викам си marifer е. Колкото и да беше под упойка, тя радостта ти се изписа на лицето :P , като ти казах коя съм. Теб доцента не те ли вика на контролен, че аз в понеделник на 14.09 пак съм при него. Бързо възстановяване ти пожелавам
  #4564  
Стар 11th September 2009, 17:35
tialoto_f tialoto_f не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2009
Мнения: 78
По подразбиране

Как да не ти се зарадва човек! Стори ми се адски лъчезарна. Мен доцентът ме вика чак на 18.09. Мислех, че трябва да е в сряда на 16.09., но се оказа, че тогава бил зает. Нямам търпение да видя нослето ти, а след това и моето.
  #4565  
Стар 11th September 2009, 20:33
Аватара на foggy
foggy foggy не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 257
По подразбиране

marifer, denize честити нови нослета

milla_d с теб може и да се засечем -аз съм на 23-ти и ще ме изписват на 25-ти. И мен ме е хванала нервата вече нямам търпение всичко да мине.
  #4566  
Стар 11th September 2009, 21:03
Аватара на denize
denize denize не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 26
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от marifer
Как да не ти се зарадва човек! Стори ми се адски лъчезарна. Мен доцентът ме вика чак на 18.09. Мислех, че трябва да е в сряда на 16.09., но се оказа, че тогава бил зает. Нямам търпение да видя нослето ти, а след това и моето.
Все пак са ти останали спомени И аз нямам търпение да видя резултатите. Живи и здрави на 21.09 ще ми махат всичко.

foggy
  #4567  
Стар 11th September 2009, 21:55
tialoto_f tialoto_f не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2009
Мнения: 78
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от foggy
marifer, denize честити нови нослета
foggy, благодаря!
След като отложихме контролния преглед за 18.09. (9-ти, вместо 7-ми ден след операцията), надявам се все пак на 23.09. да се видя с новото носле. denize, .
  #4568  
Стар 12th September 2009, 19:59
Celtic_dream1 Celtic_dream1 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2009
Мнения: 232
По подразбиране

Здравейте... май и аз ще ставам едн ден пациентка на Джамбазов... знаете ли, дали той се наема с повторна операция след като вече е правена една неуспешна? Това ще мине ли през касата?
  #4569  
Стар 12th September 2009, 20:35
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Да, има много такива случаи.
  #4570  
Стар 12th September 2009, 20:50
Celtic_dream1 Celtic_dream1 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2009
Мнения: 232
По подразбиране

мерси, Сиби!
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазов
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:19.