IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 11th July 2008, 12:04
CREAMpie CREAMpie не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 304
По подразбиране

Добре, ти го питаш и той ти дава приемлив отговор и точно там е въпросът - спираме ли да човъркаме темата или проверяваме отговорът му?
Отговори с цитат
  #12  
Стар 11th July 2008, 12:08
Аватара на secretk
secretk secretk не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: София
Мнения: 4 401
По подразбиране

Е ако продължaвa дa прaви нещa, които ме съмняват, ще го питaм пaк и кaкто се познaвaм ще се скaрaме нaкрaя
Обикновено кaто се съмнявам е вярно, aз не съм ревнив човек и трябвa много дa си личи, за дa се усъмня.
__________________
Всички сме равни, но някои са по-равни.
Отговори с цитат
  #13  
Стар 11th July 2008, 13:21
Аватара на P_A_V
P_A_V P_A_V не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: Bourgas
Мнения: 135
По подразбиране

Предаването е супер яко!
Но аз лично никога не бих се обърнала към такъв тип реалити шоу, ако имам съмнения относно половинката си. Най-малко защото ще ми е гадно да го сваря в крачка, а като знам, че по ТВ-то го гледат милиони други хора, ще е още по-болезнено и голям резил.
Иначе ако се съмнявам в изневяра, бих се опитала по всеки друг възможен начин да проверя, но дискретно. Естествено първо питам задължително. По-добре да знам ако вече не съм единствената, отколкото да съм с човек, който не ми е верен и не ме обича. Хората са го казали: По-добре ужасен край, от колкото ужас без край.
Отговори с цитат
  #14  
Стар 11th July 2008, 13:24
Аватара на i_ani
i_ani i_ani не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 10 052
По подразбиране

Кога го дават това предаване и по коя програма ?!
Отговори с цитат
  #15  
Стар 11th July 2008, 13:38
CREAMpie CREAMpie не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 304
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от secretk
Е ако продължaвa дa прaви нещa, които ме съмняват, ще го питaм пaк и кaкто се познaвaм ще се скaрaме нaкрaя . Обикновено кaто се съмнявам е вярно, aз не съм ревнив човек и трябвa много дa си личи, за дa се усъмня.
Но без проверка и съответно доказателства за нещо какъв е смисълът от скандал, ти го питаш, той отрича, ти се позоваваш на интуиция, но тя може и да те подвежда, би ли се разделила с някого само, защото шестото ти чувство рядко бърка. Ако е човек, когото обичаш това няма да ти е достатъчно.
Цитирай:
Първоначално написано от P_A_V
По-добре да знам ако вече не съм единствената, отколкото да съм с човек, който не ми е верен и не ме обича.
Той може да те обича, но да не ти е верен. В един огромен процент от случаите, особено при дълга връзка все единият от двамата крива. Знам, че всеки се надява да е изключение, ама като се огледаме хората наоколо изневеряват и явно има с кого да го правят.
Отговори с цитат
  #16  
Стар 11th July 2008, 13:40
CREAMpie CREAMpie не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 304
По подразбиране

i_ani, аз го засякох по BBT, ама преди съм го виждала и по други канали
Отговори с цитат
  #17  
Стар 11th July 2008, 13:42
Аватара на secretk
secretk secretk не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: София
Мнения: 4 401
По подразбиране

Тaм е въпросa, че щом някой не ми е верен, значи ме нaрaнява, следовaтелно не ме обича достaтъчно.
Нa този етaп от животa си, не вярвaм нa думи, a не делa, може дa кaзва, че ме обичa, но лъжейки ме покaзва обрaтното, товa е по-вaжното.
__________________
Всички сме равни, но някои са по-равни.
Отговори с цитат
  #18  
Стар 11th July 2008, 13:51
Марулка Марулка не е на линия
Banned
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 6 970
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от CREAMpie
i_ani, аз го засякох по BBT, ама преди съм го виждала и по други канали
Аз съм го гледала ама преди 3,4 години по "Реалити ТВ" тогава беше голям майтап вторият водещ как го напляска един,дето го сгащиха.
Отговори с цитат
  #19  
Стар 11th July 2008, 13:57
CREAMpie CREAMpie не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 304
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от secretk
Нa този етaп от животa си, не вярвaм нa думи, a не делa
А ако ти изневерява, но ти просто не знаеш, тогава си мислиш, че думи и дела се припокриват и всичко е ок. Значи любовта е илюзия в някакъв смисъл, продължава дотогава, докато вярваме в нея. Aко не знаем, значи не съществува за нас. Tогава не е ли по – добре и да не ровим и да го караме на доверие. Иначе излиза, че ще обичаме човека не защото ни е верен (мислим си примерно, че е верен, ама той може и да не е), а защото е достатъчно хитър, за да замазва добре.
Отговори с цитат
  #20  
Стар 11th July 2008, 13:58
CREAMpie CREAMpie не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 304
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от doroteia01
Аз съм го гледала ама преди 3,4 години по "Реалити ТВ" тогава беше голям майтап вторият водещ как го напляска един,дето го сгащиха.
Да, големи патардии стават понякога
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Прелюбодейци
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 07:42.