IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #61  
Стар 12th July 2008, 01:56
Аватара на secretk
secretk secretk не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: София
Мнения: 4 401
По подразбиране

В този случaй трябвa дa се вслушaш в хорaтa около теб, тези, които сa достaтъчно близо дa виждaт кaкво се случвa и достaтъчно безпристрaстни, за дa ти отворят очите за истинскaтa същност нa пaртньорa ти. За съжaление, когaто обичaме, сме склонни дa идеaлизирaме, дa се заблуждaвaме и дa прощaвaме нещa, които сa непростими.
__________________
Всички сме равни, но някои са по-равни.
Отговори с цитат
  #62  
Стар 12th July 2008, 02:13
chokladkaka chokladkaka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 1 377
По подразбиране

Близките могат да помогнат, но най-вече човек трябва сам да стигне до този извод, това рано или късно се случва.
Поразнищихме изневерите, може много да се говори, нещата не са черни или бели и аз не искам да съм крайна, защото за всяко нещо си има причина и най-вече, човек не трябва да се зарича, защото животът така може да те завърти, че съвсем да не можеш да си спазваш принципите.
Лека нощ от мен!
Отговори с цитат
  #63  
Стар 16th July 2008, 19:16
Аватара на Angelina_Nali
Angelina_Nali Angelina_Nali не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Град: на изток от рая
Мнения: 1 801
По подразбиране

Ако аз лично се усъмня в половинката си ,че нещо не е наред и се опитва да "тъче на два стана", няма да ми е нужна дедективска агенция за да го изловя. .а иначе като шоу е забавно ,защото предполагам че по- тривиалните сцени ,приказки и кадри не ги излъчват,монтажа е професионален и затова е интересно..но все пак е много далеч от българската действителност и манталитет
__________________
"Няма втори шанс за първи впечатления!!"
Отговори с цитат
  #64  
Стар 16th July 2008, 19:50
sweety_L sweety_L не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2008
Град: На покрива с Карлсон
Мнения: 2 380
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Africa
Много ме дразни това предаване. И въобще някои случаи на болезнена ревност. Човек, ако е решил да изневери - ще го направи така или иначе.
И мен ме дразни! Гледах го няколко пъти. Първата асоциация беше с друго подобно като формат - "Окна". Всичко е инсценировка, постановка с платени лица. Чак на смях ме избива само като се сетя за това псевдо шоу...
__________________
"Да си самодостатъчен, това е въпрос на интелект. Само глупакът може да скучае."
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Прелюбодейци
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:59.