IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #31  
Стар 8th December 2009, 22:47
Аватара на Mirami
Mirami Mirami не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 3 699
По подразбиране

Ще си помисля върху примерите ти с децата, свари ме неподготвена
Интересно ми стана наистина, може би когато са замесени деца има някакъв вид предателство. Иначе за политиците си имам вече мнение: голяма глупост е представителната демокрация, имаме нужда от демокрация на участието. Не политиците ни предават, а ние сами себе си предаваме, когато оставяме живота си в ръцете им и се отказваме от възможността сами да решаваме върху бъдещето си. Тия, които продължават да ходят да гласуват и после се оплакват от действията на политиците, явно не са чели конституцията, където си пише черно на бяло, че един народен избранник трябва да взима решения спрямо собствената си съвест и НЕ носи отговорност към гласувалите за него.

Хич не се притеснявай, мацка, не си мисля такива работи.
__________________
„Да виждаме несправедливостта и да мълчим, означава да участваме в нея.“ Жан-Жак Русо
Отговори с цитат
  #32  
Стар 8th December 2009, 22:49
ледено_sЪrце ледено_sЪrце не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 4 366
По подразбиране

Според мен децата нямат очаквания, те още не осъзнават как е правилно да постъпят родителите им все пак, след време може да го отчетат като грешка, непременно, но сякаш в самото си детство понасят грешките на родителите си по-леко.
__________________
Преди да запалиш огън в някого, помисли как ще го гасиш...
Отговори с цитат
  #33  
Стар 8th December 2009, 23:02
Аватара на emiko
emiko emiko не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 2 648
По подразбиране

Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Щотопредателството
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:10.