IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 9th May 2010, 19:36
Talisman4e Talisman4e не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 22
По подразбиране

yanicka, да те питам при какъв лекар ходи? Чувала съм, че ендокринолозите изготвят хранителни програми. Към ендокринолог ли се обърна или към друг специалист. Аз също имам да свалям килограми ( 5кг надн. тегло ), но те не ме притесняват толкова колкото това което виждам в огледалото. Вече от 2 седмици не ям хляб, но още си позволявам сладко. Храня се по 3-4 пъти на ден и по малко, но някой път му оттървам края и преяждам,което е проблем; (когато има нещо вкусно и просто не мога да се удържа; как да се справя с този апетит, незнам). На закуска обикновено ям ябълки или кисело мляко с мюсли, на обяд се случва да преяждам, а на вечеря - нещо по-леко. Правя упражнения вкъщи, но не съм особено постоянна. Ии така май и на мен ми трябва програма.
Отговори с цитат
  #12  
Стар 10th May 2010, 10:07
yanicka yanicka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 2
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Talisman4e
yanicka, да те питам при какъв лекар ходи? Чувала съм, че ендокринолозите изготвят хранителни програми. Към ендокринолог ли се обърна или към друг специалист.
Ами аз съвсем случайно попаднах на моя лекар - той е специалист вътрешни болести и доста дълго време се е занимавал с хора с наднормено тегло. От това което казваш мисля, че не ти трябва отслбаване, а по-скоро малко по-различно хранене.

А относно режима - нямам нищо против да го споделя, но да се има предвид, че моето отслабване е изцяло по лекарски контрол - имам предвид, че ходя на контролни прегледи и си правя изследвания поне веднъж месечно, за да се види как реагира тялото ми.
Който иска да си поприказваме за правилното хранене може да ми пише на лични.
Отговори с цитат
  #13  
Стар 26th February 2011, 13:17
Аватара на teenbeen
teenbeen teenbeen не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2011
Мнения: 128
По подразбиране

Има известни доказателства, че енергичните упражнения са по-благоприятни за организма, отколкото умерените упражнения. Освен действителното количество изгорени калории по време на тренировка изследвания показват, че упражнения с висока интензивност карат организма да изгаря повече калории няколко часа след приключването им.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: СъветзаотслабванеедноНО
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 03:26.