IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 2nd March 2014, 16:20
Clarra Clarra не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2014
Мнения: 1
По подразбиране Безплатно зъболечение за деца във Факултет по дентална медицина-София

Здравейте,студентка съм във факултета по дентална медицина в град София. Аз,както и голяма част от колегите ми,търсим пациенти- деца на възраст от 4 до 14 години за провеждане на безплатни прегледи и лечение.
Работим под ръководството на специалисти от Катедра по детска дентална медицина-асистенти,доценти и професори.Извършваме профилактични прегледи,мотивации за орална хигиена,флуорна профилактика,силанизиране на дълбоки фисури,диагностика и лечение на кариес,пулпити и периодонтити на временни и постоянни детски зъби.
Средата,в която работим е приятна,разполагаме с модерна апаратура и качествени материали.Стараем се да предразполагаме дечицата по време на посещението им на стоматологичния стол.Даваме медицински бележки за извинения на отсъствията в училище.
Ще бъда много благодарна,ако някой от вас,мили родители,прояви интерес.За повече информация,моля пишете лично съобщение.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 4th March 2014, 10:21
Maria_Vass Maria_Vass не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2014
Мнения: 58
По подразбиране

Стахотно! Бих препоръчала на приятелките ми с дечица... ако някоя прояви интерес, ще ти пиша.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 13th March 2014, 11:17
Aris Aris не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2014
Мнения: 43
По подразбиране

Много ми допада тази практика. Преди години се възползвах от предложението и останах много доволна.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 10th April 2014, 15:20
Аватара на pepi_simeonova
pepi_simeonova pepi_simeonova не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2014
Мнения: 86
По подразбиране

И аз ще опитам.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: БезплатнозъболечениезадецавъвФакултетподенталнамедицинаСофия
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:39.