IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 16th May 2009, 10:09
Аватара на Dani84
Dani84 Dani84 не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: Стара Загора
Мнения: 938
По подразбиране гинекологичен проблем

Здравейте, вчера ходих на гинеколог и почти нищо не разбрах от прегледа: това което пише на листа е : матка: 35/55, енд.5 мм-двуслоен,хипоехогенен,ляв яйчник-36/24-малък брой дребни фоликули,плътна капсула,десен яйчник -38/30-малък брой дребни фоликули..


Каза ми че не съм имала овулация последния месец .И ми предписа да пия витамин Ц.


Ако този проблем се е случвал на някой от вас ще ви бъда благодарна ако ми отговорите малко по-подробно това че не съм имала овулация ,означава ли че ще имам проблем със забременяването за в бъдеще,как би могло д асе оправи и размерите на яйчниците и другите неща които пише след тях какво означават.

Благодаря предварително
__________________
Дори да обиколим света в търсене на красотата, не я ли носим в себе си, не ще я открием
Отговори с цитат
  #2  
Стар 16th May 2009, 10:51
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

На всеки 12 или 13 цикъла бяха, има един без овулация, така че това не е ненормално. За другите неща не знам.
А ти защо не пита да ти обясни всичко какво значи?
Отговори с цитат
  #3  
Стар 16th May 2009, 10:54
Аватара на Dani84
Dani84 Dani84 не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: Стара Загора
Мнения: 938
По подразбиране

ами много бърза,много хора,да не съм си мислила глупости че всичко идвало от главния мозък...и това беше..ПРЕДПИСА МИ ТЕРАПИЯ САМО С ВИТАМИН Ц.
__________________
Дори да обиколим света в търсене на красотата, не я ли носим в себе си, не ще я открием
Отговори с цитат
  #4  
Стар 16th May 2009, 10:56
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Ами що ти е казала да не мислиш глупости и не ти е предписала никакви лекарства, предполагам не е нещо сериозно и не е проблем. Ако се притесняваш, просто отиди на друг лекар
Отговори с цитат
  #5  
Стар 16th May 2009, 12:37
Аватара на goldish
goldish goldish не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 726
По подразбиране

И аз мисля, че не би трябвало да има проблем. Лекарите обикновено са доста предпазливи.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 31st May 2014, 17:32
Аватара на dimitriq76
dimitriq76 dimitriq76 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 421
По подразбиране

Здравейте и аз имам генекологичен проблем получих зацапване април месец за 1 ден преди цикала .Минах на преглед през две докторки едната и доц .Дянкова другата е др Начева .Май месец цикала ми зацапа на 14 - 15 май на 16 нямах нищо на 17 ми дойде като на 24 преклуче вчера бях в Пловдив при др Михнев и останови полип в матката ,направиха ми куртаж чакам хистологичен резолтат .Много ми е претиснено .Дано резалтата да ми е добър
__________________
Живота е такъв какъвто сами си го направим!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: гинекологиченпроблем
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 03:01.