IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 2nd July 2014, 20:42
yellow_baby1313 yellow_baby1313 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2014
Мнения: 2
Unhappy ЧПВ тип 16 и тип 18

Здравейте!
Убедена съм,че има и други подобни теми,но пожелах да направя отделна,в която да разкажа за моя случай.
Преди година и няколко месеца ми се появиха брадавици.Тамън бях започнала връзка с настоящия ми приятел.Гениколожката ми ме изпрати на изследвания-ДНК тест, определящ не само наличието,но и типа на вируса.
Бум!Ей така разбрах аз за съществуването на Човешки папилома вирус.Откриха ми само тип 18,който е от високорисковите,причините на рак на шийката на матката.Лекарката ми предписа разтвор за премахване на кондиломите,но ми каза,че лекарство за вируса няма.Човек си го носи.Или се изчистваш до две години или не.
Реших да отида при друг венеролог за второ мнение.Предписа ми изопринозин.Пих го 6 месеца.Брадавиците изчезнаха.Изчаках 3 месеца и си направих повторно изследване-същият резултат.
Странното бе,че първия път когато приятеля ми си направи изследването,не откриха нищо,а 9 месеца по-късно при второто му откриха не само тип 18 като моя но и тип 16.Как става това???
Страх ме е и то ме е страх от моето невежество!До момента съм посетила редица "специалисти",всеки от които казва различни неща и никой от тях не ти обръща нужното внимание...Аз имам толкова много въпроси...Ако не мога да получа отговорите от лекар,от кого,по дяволите,да ги търся???
Моля ви!Помогнете ми!Дайте ми информация за наистина добри венеролози и гениколози в София,при които сте били и сте доволни.Ако можете,дайте ми някаква информация за вируса!
Благодаря ви!!!
Отговори с цитат
  #2  
Стар 2nd July 2014, 20:46
yellow_baby1313 yellow_baby1313 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2014
Мнения: 2
По подразбиране

И в тази връзка искам да кажа...Не правете грешката да отидете в клиниката за кожни и венерически болести към Александровска болница!!!!
Там лекарката Узунова или както и бе там името,отдели точно 10 ,минути за да ме прегледа...Пуфтеше ми и ми казваше "по-бързо,по-бързо...кажи какво ти е" (ха-ха) Та нали аз отивам на лекар ЗА ДА МИ КАЖЕ КАКВО МИ Е!!!
Отговори с цитат
Отговори

Етикети
вирус, кондиломи, чпв


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ЧПВтиптип
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:36.