IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 15th October 2006, 12:09
voyager voyager не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 20
По подразбиране Artecoll

Здравеите това е първото ми мнение във форума и се надявам да ме просветлите по някой въпроси главният от които е следният: засега нямам пластична операция,но имам желание да имам малко по-пухкави устнички.Прочетох всички мнения по-въпроса и се спрях на два варианта.Единия е Artecoll и бих искала ако някой си е поставял да ми пише къде и кога а ако може да прати снимки.Другият е собствена мазнина-пак моля за същото Мерси предварително!
Отговори с цитат
  #2  
Стар 15th October 2006, 12:54
Аватара на леля мичИ
леля мичИ леля мичИ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 4 866
По подразбиране

Прегледай внимателно и ще намериш това което те интересува. Ако ти се струва разпиляно, това е защото такива нови потребители като теб, пускат нова тема без да потърсят това което ги интересува из вече съществуващите..... и се получава разпръсване на един и същи проблем из целия подфорум.
Тук наистина има хора с опит, ама те не стоят "на пост" в очакване на едни и същи въпроси от лаици. След като прегледаш темите за устни, ако евентуално не намериш отговор на конкретен въпрос, тогава го задай в някоя подходяща тема.
Не е нужно за разисквани въпроси да се отваря нова тема.


П.П. В последно време влезнах в ролята на досадният пъдарин, ама то пък иначе няма дисциплина
__________________

Умният сам си създава щастие !
Отговори с цитат
  #3  
Стар 15th October 2006, 15:10
voyager voyager не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 20
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от милена 077
Прегледай внимателно и ще намериш това което те интересува. Ако ти се струва разпиляно, това е защото такива нови потребители като теб, пускат нова тема без да потърсят това което ги интересува из вече съществуващите..... и се получава разпръсване на един и същи проблем из целия подфорум.
Тук наистина има хора с опит, ама те не стоят "на пост" в очакване на едни и същи въпроси от лаици. След като прегледаш темите за устни, ако евентуално не намериш отговор на конкретен въпрос, тогава го задай в някоя подходяща тема.
Не е нужно за разисквани въпроси да се отваря нова тема.


П.П. В последно време влезнах в ролята на досадният пъдарин, ама то пък иначе няма дисциплина
Прегледах внимателно темите и повечето от потребителите са писали,че са претърпели конкретния тип операция,но много от тях не знаят с какъв филър са попълнени устните им.Специално за артекола не се споменава за потребител уточняващ че манипулацията му е проведена с тази вариация на колагена.Темите са по общи като тематика,а аз се интересувам от конретните два вида филъри.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 15th October 2006, 15:12
Beauty
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

:
Отговори с цитат
  #5  
Стар 15th October 2006, 15:17
voyager voyager не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 20
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Beauty
Артекол-не те съветвам...Липофилинг-твърдо Да!Има много хубава тема по въпроса "Енциклопедия на филърите" с автор Диастемма,ама не си гледала добре явно...
Мерси!Прегледах я,просто се надявах на някой с личен опит да уточни подробностите.Някъде четох,че ти си си правила липофилинг-Удобно ли ще е да помоля да ми пратиш снимки и подробности къде си си го правила на лс
Отговори с цитат
  #6  
Стар 25th October 2006, 01:41
happiness happiness не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 12
По подразбиране Zdravei,voyager!

Не знам как да ти пиша на кирилица, чисто нова съм в този форум, заради теб Исках да ти обясня някои неща за Artecoll-а.
Отговори с цитат
  #7  
Стар 25th October 2006, 10:13
Цвета С Цвета С не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 411
По подразбиране

Артекола като вариант го предложиха на моя приятелка, но тя глупаво отказа и си сложи силикон като мен,което не те съветвам
Отговори с цитат
  #8  
Стар 26th October 2006, 23:48
happiness happiness не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 12
По подразбиране

Ако говориte английски, прочетete какво пише на: Artecoll.com или на Artesmedical.com.
Ако не накратко-в БГ се практикува от Д-р Динев,той така ми писа.Каза,че го практикува още от времето,когато е работил в Канада.Много е важно, този който ще ти го инжектира да е супер специалист.А за Д-р Динев разбрах от вас мили момичета.Аrtecoll-а е 80% животински колаген + 20% някави ПММА нерезорбируеми частици(нещо,като плексиглас е).Резултат от него се вижда почти веднага (пълнят резултат се вижда след 3 месеца и може да се наложи наново да се инжектира ,до получаването на необходимия ефект) и остава за винаги.ПММА частици се изолзват за имплантиране в тялото ни от 1935 година и никога досега не са отхвърляни от тялото.Костният цемент също се изработва от него.Предимството пред силикона му е:
1.Има CE Mark ,т.е. разрешен е за употребе в цяла Европа и Канада,а сега му предстои да бъде одобрен от FDA-САЩ.Предназначен е за попълване на бръчки,устни и белези.
2.За разлика от силикона не мигрира,т.е. там където е поставен ,там остава.Няма да се притесняваш дали ще си го намериш в ухото)шегувам се
3.4астиците му са достатъчно малки,за да не мигрират и достатъчно големи,за да не бъдат погълнати от червените кръвни клетки,именно за това силикона мигрира и се пренася в кръвта.
Досега е инжектиран на 250 000 души по целия свят.НО,винаги има едно гадно Но,което и мен ме притеснява-на 10 000 души(0.1%) се получава гранулома-някакво хронично подкожно възпаление,което се лекува с кортикостероидни инжекции.Именно затова bи казвам,че е важно кой го поставя,защото нашите мошеници)НО има и едно добро Но,рискът за такива усложнения е много по-малък отколкото при силикона.Именно затова той е забранен по целия свят и не мога да си представя,като чета,това което пишат мацките,че има лекари в БГ,които го правят.Това е престъпление,според мен.Плюс това те никога не обяcняват за последиците от това.Аз не съм в БГ сега,но като се върна първата ми работа е да посетя Д-р Динев!Надявам се да съм bи помогнала!Успех! И все пак всеки сам си избира каква процедура да избере.
Отговори с цитат
  #9  
Стар 26th October 2006, 23:51
Beauty
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Отговори с цитат
  #10  
Стар 27th October 2006, 01:51
happiness happiness не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 12
По подразбиране

В един от броевете на ЕВА Доц.Тепавичарова обиснява,ча не харесва липофилинга,поради възможността от появата на грануломи.И какво излиза: силикон-много случаи с грануломи,Artecoll-0,135 % грануломи,но това за липофилинга,като го прочетох направо ме разби)Не може ли някои безпристрастен лекар да се включи или просто няма такива))
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Artecoll
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:21.