IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 14th June 2005, 22:34
elfi elfi не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: Germany
Мнения: 31
По подразбиране Отново за солариума!

Zdraveite!
Znam,che temata e veche dosta banalna i predvaritelno se izviniavam,che otnovo ia povdigam,no sled dalgo tarsene,naistina ne mojah da otkria otgovori na vaprosite,koito me interesuvat!
Stava vapros otnovo za solariumite!
Tai kato ot mnogo vreme nasam imam jelanieto da otida,no sam dosta "negramotna" po temata,se obrastam kam vsichki po-osvedomeni,s molba da mi pomognat s malko poveche informacia po slednite vaprosi:
1)kakvi kremove da izpolzvam,i saotvetno-predi ili sled solariuma?
2)kolko vreme triabva da stoia parvia pat?
3)a sledvastite?
i posledno:kolko chesto e "normalno" da se posestava solariuma?

Mai se pooliah s vaprosite?!
Ste sam naistina strashno blagodarna,ako me informirate po-podrobno!

Blagodaria vi predvaritelno!!!
Отговори с цитат
  #2  
Стар 15th June 2005, 21:30
bubblegumi bubblegumi не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2005
Мнения: 47
По подразбиране

1) във всяко соларно студио се продават такива мазила, за които ти питаш и когато отидеш питай на място те ще ти обяснят с какво разполагат(много е важно да избереш подходящо студио, защото на някои места само взимат парите на хората, а ефектът е минимален, важното е лампите на солариума да са нови!)

2) ако кожата ти е прекалено бяла можеш да започнеш с 5, а ако солариума е прекалено слаб с 10 мин. и така първите 2 пъти най-много..после увеличаваш

3)Ако искаш да почернееш наистина стабилно трябва първоначално да ходиш по-честичко, а после само веднъж или най-много два пъти на седмица,когато желаният тен е постигнат и вече целта ти е само да го поддържаш..

в общи линии е това...но по-добре да се допиташ до повече хора, защото малко или много е индивидуално за всеки, пък и като отидеш най-добре ще ти обяснят...успех
__________________
Keep smiling...
Отговори с цитат
  #3  
Стар 15th June 2005, 23:05
elfi elfi не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: Germany
Мнения: 31
По подразбиране

Mnogo ti blagodaria za izcherpatelnia otgovor,bubblegumi!
Strashno mnogo mi pomogna!
Отговори с цитат
  #4  
Стар 16th June 2005, 13:49
desislava desislava не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2005
Мнения: 17
По подразбиране

Аз лично бях маниак на тема солариум,но вече съм против него.Много е вредно това чудо за кожата.Не се ли страхуваш?Не напразно в чужбина ,вече са на почит само кабините за тен
Отговори с цитат
  #5  
Стар 16th June 2005, 15:03
elfi elfi не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: Germany
Мнения: 31
По подразбиране

Chestno kazano se pritesniavam malko,no pak sam toooolkova biala,che niama dumi!plus tova tuk vsichi sa tolkova cherni,a da si biala na fona na germankite...-predstavi si za kakvo stava duma!
znam,che e vredno,no az i bez tova mislia da otida samo niakolko pati-malko za cviat,taka che se nadiavam da ne e chak tolkova pagobno!!!
kolkoto do "kabinetite za ten"-neznaino zasto tuk prodaljavat da se doveriavat poveche na dobria,star solarium!
inache,ti kolko vreme hodishe na solarium?razkaji mi malko po-podrobno,ako ti se zanimala!(ako iskash moje i na Lichno saobstenie)!
i vse pak,blagodaria za mnenieto!
Отговори с цитат
  #6  
Стар 16th June 2005, 15:31
desislava desislava не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2005
Мнения: 17
По подразбиране

Elfi аз също съм много бяла Мисля тази година да се доверя на тази спрей кабина за почерняване пък каквото щед а става.Иначе аз ходех по следната схема:1ден: 10 минутки,2-ри ден :15,един ден почивка ,3-ти ден 20, 4-ти ден 25 мин. ,единд ен почивка 5-ти ден 30 и след това още 5 процедури ден след ден по 30 минутки.Като свършиш този курс ,за да си запазиш и поддържаш тена един път седмично по 30 минути си ходи на солариум Успех в трупането на тен
Отговори с цитат
  #7  
Стар 16th June 2005, 16:07
liophy
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Деси, хубаво е да уточняваш на какъв солариум си ходила. Защото ако отиде за 30 мин на някой от новите мощни солариуми, после ще излезе като от анимационните филми въглен във формата на скелет...

Аз пропоръчвам където и да отидеш да се посъветваш с човека, който обслужва солариума. Той най-добре знае колко е мощен солариума и кое е нормалното.
Отговори с цитат
  #8  
Стар 16th June 2005, 16:57
Dany Dany не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2005
Мнения: 35
По подразбиране

ЗдрастиИзвинявайте,че се намесвам,ама правилно ли разбрах?През ден,през два,че и всеки ден на солариум???? Това е направо убийство за кожата!Аз също посещавам солариуми,и то отдавна.Ако не съм ходила от много време,почвам така:12мин на нормално силен,след около 4-5 дена пак за толкова.Така 3-4 пъти.После за по 18мин. веднъж седмично.Давам пример за солариум със 6 минутни единици.Купувам си гел от някоя дрогерия,щото така излиза по-евтино от пликчетата в салоните.Намазвам се в къщи,преди да отида на солариум,така хем не се моткам там да се клепам в кабината,хем има време гелът да попие в кожата.Искам да уточня,че тези мазила не предпазват от вредното облъчване,а само помагат за максимален и по-дълготраен ефект от солариума.Това е моето скромно мнение и опит,ще се радвам,ако съм била полезна на някой
__________________
Аз съм си аз!
Отговори с цитат
  #9  
Стар 16th June 2005, 17:06
Dany Dany не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2005
Мнения: 35
По подразбиране

Забравих да кажа,че много силните солариуми не са за предпочитане.По-бързо се почернява,но само повърхностно и тенът не е траен,а може и да се изгори!На по-слаб се получава по-траен и по-равномерен тен.Хубавите неща стават бавно
__________________
Аз съм си аз!
Отговори с цитат
  #10  
Стар 17th June 2005, 08:26
desislava desislava не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2005
Мнения: 17
По подразбиране

Dany аз съм ходила години на ред на солариум и тази схема ми я дадоха в самото студио Имала съм идеален тен,траен и съм все още жива ,хехехе.Аз лично също знам ,че силните солариуми не са за предпочитане,совен отккъм трайност на тена ,но и предизвикават главоболие и гадене.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Отновозасолариума
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 04:37.