IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #41  
Стар 14th June 2007, 16:15
sladkatony sladkatony не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: под щастлива звезда
Мнения: 2 495
Изпратете съобщение чрез ICQ до sladkatony
По подразбиране

Те кг. се свалят, защото оцета подтиска апетита, ама ако не правиш никакви упражнения има как да ти поувисне кожата. Аз по принцип не спортувам, но правя разни там упражнения каквото ми хрумне, за да поддържам тонуса на кожата и мускулите. Но както знаеш всяко нещо изисква посоянство
Движение му е майката, няма начин да постигнеш нещо, ако седиш пред компа или телевизора
Отговори с цитат
  #42  
Стар 8th April 2008, 22:31
nancy nancy не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 6
По подразбиране

Да наистина би било добре да кажете откъде можем да си го набавиме този оцет...В магазините има различни но искам да съм сигурна,все пак.. Ще прозвочи малко тъпо,но моля някой да ми обясни как да го пия този оцет,в смисъл налии.. 1 лъжица сутрин и вечер или с някакви добавки Благодаря предварително
Отговори с цитат
  #43  
Стар 11th April 2008, 21:27
cveti_v cveti_v не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: София
Мнения: 39
По подразбиране

От къде купуваш този оцет?
__________________
I Depend On Me...
Отговори с цитат
  #44  
Стар 11th April 2008, 21:52
Аватара на curlie
curlie curlie не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 34
По подразбиране

Аз също пиех оцет 2 - 3 месеца някъде и бях много доволна - наистина подтиска апетита и изобщо не чувстваш глад!

За начина на пиене - всяка сутрин на гладно и 20 - 30 минути преди основно ядене. Аз слагах 1 - 2 супени лъжици в една чаша затоплена вода + една голяма лъжица мед. Медът се слага не само, за да подобри вкуса, но и за да притъпи агресивността на оцета.
Отговори с цитат
  #45  
Стар 8th May 2008, 11:40
snejko snejko не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2008
Град: sofia
Мнения: 3
По подразбиране

ГЛАД МУ Е МАЙКАТААААА!!!!!!
Отговори с цитат
  #46  
Стар 8th May 2008, 13:53
еМ ДжИ еМ ДжИ не е на линия
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 173
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от curlie
Аз слагах 1 - 2 супени лъжици в една чаша затоплена вода + една голяма лъжица мед. Медът се слага не само, за да подобри вкуса, но и за да притъпи агресивността на оцета.
Ox, не може ли без мед? А какъв оцет и откъде го купуваше? Не ми се вярва, че тези в супермаркетите са ОК... нали всичко сега е фалшиво... наблъскано с химия...
Отговори с цитат
  #47  
Стар 10th May 2008, 21:39
Аватара на daniella
daniella daniella не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Frankfurt
Мнения: 87
По подразбиране

Аз искам да питам тия вече са пили оцета след колко време се почва да се слабее.Защото търсих в нета повече инфо,и някъде пише след първите 2 седмици,други пишат след 2 месеца щото аз пия вече трета седмица и още май няма никъв резултат
Отговори с цитат
  #48  
Стар 14th May 2008, 11:29
deriel deriel не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 48
По подразбиране

АЗ ПИЯ ЯБЪЛКОВ ОЦЕТ С ПЕКТИН НА ТАБЛЕТКИ НА ФИРМА ХЕЛТИ. 100БР СА В ОПАКОВКА. ДО СКОРО ПИЕХ НА АДИФАРМ, НО НЕЩО ИЗЧЕЗНА ОТ АПТЕКИТЕ. РЕЗУЛТАТИТЕ ПРИ МЕН ДОЙДОХА СЛЕД ОКОЛО ТРИ СЕДМИЦИ. НО АЗ ГО ПИЯ ПО ВРЕМЕ НА ХРАНЕНЕ , ЧЕ ИНАЧЕ МИ ИЗЛИЗАТ НЯКАКВИ ГАДНИ КИСЕЛИНИ. ЧУВСТВАМ СЕ ДОСТА ДОБРЕ, И ДОРИ СЕ РАЗМИНАХ С ГРИПА, ВСИЧКИ ОКОЛО МЕН КИХАХА И КАШЛЯХА, А ПО ПРИНЦИП СЪМ ДОСТА БОЛНАВА НЕ ЗНАМ ДАЛИ Е ПРОСТО СЛУЧАЙНО ИЛИ ОТ ОЦЕТА, НО СЪМ В ОТЛИЧНА ФОРМА. А ОТНОСНО КИЛЦАТА 2 НАДОЛУ
Отговори с цитат
  #49  
Стар 14th May 2008, 22:27
sahara_88 sahara_88 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 45
По подразбиране

ами аз в амтеките кат съм обикяляла да си търся разни неща за отслабване и аптекарите доста често ми предлагаха бая неща на които беше изобразена ябълка, т.е. бяха некви неща на ябълкоова основа(така ми обясняваха и аптекарите)
та се чудя дали не са ми предлагали ябълков оцет или е било нещо друго и си въобразявам!
се пак може ли да си зема от аптеките прословутият ябълков оцет?
__________________
Не е важен външния вид, а вътрешната красота! За да оценят вътрешната ти красота първо трябва да привлечеш вниманието с външния си вид!!!
Отговори с цитат
  #50  
Стар 14th May 2008, 23:47
Аватара на buba-77
buba-77 buba-77 не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2008
Град: Варненското Пловдивчанче
Мнения: 748
По подразбиране

Продава се ябълков оцет на капсули в всяка аптека дори в кварталните .Дори има различни видове .Подходящ е за хора с здрав стомах .
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ЯБЪЛКОВОЦЕТ
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:26.