IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1351  
Стар 3rd April 2011, 21:01
Неспокойната моторетка Неспокойната моторетка не е на линия
Banned
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Град: France, Lyon
Мнения: 1 032
По подразбиране

Налага се.Никога не е било така наложително.
Отговори с цитат
  #1352  
Стар 3rd April 2011, 23:58
Аватара на mishelle1607
mishelle1607 mishelle1607 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 1 040
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Desiro Виж мнението
Налага се.Никога не е било така наложително.
Ееее,ако е нещо,което те тормози...и ти създава дискомфорт...
Отговори с цитат
  #1353  
Стар 5th April 2011, 16:04
Аватара на жоро66
жоро66 жоро66 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: Пловдив
Мнения: 14 603
По подразбиране

Сетих се за вица, дето един постъпил в хирургията че му бил пениса - по дълъг от краката и все се препъвал в него като ходел.

Упоили го докторите, проснали члена на масата и взели да мерят - аджеба, къде да отрежат. Единия отбелязал с маркер на едно място, друг на друго ..... изведнъж влиза старшата сестра и го скива нашия - такъв разграфен ..... гледала ги, гледала ги па рекла:

- Абе, я му удължете краката на човека ве, не разваляйте хубавата работа ся!
__________________
АЗ КАЗАХ !
Отговори с цитат
  #1354  
Стар 5th April 2011, 16:10
Неспокойната моторетка Неспокойната моторетка не е на линия
Banned
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Град: France, Lyon
Мнения: 1 032
По подразбиране

И потом операции он на новых ноги стараго гуя разметаль
Отговори с цитат
  #1355  
Стар 15th April 2014, 14:34
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Чувал съм легенди аз, за това какви неща са се вършили между форумците едно време
Имало е живот в тоя форума, но уви аз дойдох чак когато веселбата е приключила.

Залагам едно петаче на бас, че бат Жоро най-много пичета е оправил от този форум , но какво е станало след това, дали жена му не го е набарала и да му е светила маслото

136 страници изписани в темата, да някога е имало живот тук, имало е веселба, но сега има само скука
Отговори с цитат
  #1356  
Стар 22nd April 2014, 08:46
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Бая живот и веселба ... тю, изък!
Отговори с цитат
  #1357  
Стар 22nd April 2014, 18:14
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Хубаво е било едно време, тогава даже е имало тема в която са си показвали снимки и след това са се чукали срещи на живо, забавлявали са се и пей сърце.
Ей какво пак написах Божее, все така става като бързам значи, исках да кажа, чукали са сИ, това "е" от къде се взе не разбрах

Веднъж ми писа една жена, която отдавна е спряла да пише във форума, но явно влиза да чете и ме пита, дали аз не съм някой който е писал във форума преди, а сега да съм със нов профил. Този човек дори си е бил сменял ника на профила виждам току що, но сега го разбрах за кой става на въпрос, като гледам и той е бил бая цапнат в устата, аз така бях, ама кат ученик.
Сега вече не мога да говоря такива неща , не ми вървят на годините

Последно редактирано от Pufpaf : 22nd April 2014 на 18:26
Отговори с цитат
  #1358  
Стар 23rd April 2014, 14:19
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Аз вчера като видях, че си писал тук и реших, че е нова тема - брех, брех, викам си, ще има живот в тоз форум ... а то ... стара тема, но такова е.
Ти? Да не можеш да говориш такива неща? Да вярвам ли?
И аз съм се чудила дали не си някой от старите с нов профил, но някак си си по-различен, ти си си ти.
Отговори с цитат
  #1359  
Стар 24th April 2014, 17:21
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ina.ina Виж мнението
Ти? Да не можеш да говориш такива неща? Да вярвам ли?


Аз съм сериозен човек, къде ме търсиш мен за такива неща, я само сериозни мухабети думам
Ако има някоя щуротия писана от моят профил, тва не съм аз, тва са некви клонинги които са ми хакнали профила и пишат от него и искат да ме излагат пред хората. Аз вече остарях и не ми идва да говоря разни простотии, на младини може да съм плямпал това онова, ама веке съм много сериозен човек.

Сетих се за една случка преди много много време, още га бех доста млад !

Цъкам си на компа и получавам някакво съобщение във скайпа от едно момиче, което си е търсило по име някъв човек и искаше да знае, дали този човек съм аз. Тя е търсила друг, но се оказа, че е от съседният град и стана няква приказка, ала бала и тя вика ако искаш ще ти покажа моя снимка, но само ако и ти покажеш. Аз разбира се как да не и покажа, няма проблем и веднага и изпращам ей тая снимка -

http://imagizer.imageshack.us/a/img2.../tmp950li3.jpg

След малко чудене ми пише - "ааа ма тва май не си ти" я па и викам "ааа добро утро"

Тогава тя ми вика "простак" и и аз се почувствах толкова добре, това беше един от най-хубавите комплименти, които някога бях получавал . Все едно ми каза - "обичам те" , толкова добре се почувствах !

Цитирай:
И аз съм се чудила дали не си някой от старите с нов профил, но някак си си по-различен, ти си си ти.
Няма как да съм някой от старите, Pufpaf си е един ! Кой обича жените повече от мен ? Кой ги сравнява със цветенцата ? Кой ги целува по венчелистчетата и те цъфтят ли цъфтят и греят от щастие ?










Отговори с цитат
  #1360  
Стар 10th May 2014, 10:22
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Pufpaf Виж мнението
Ако има някоя щуротия писана от моят профил, тва не съм аз, тва са некви клонинги които са ми хакнали профила и пишат от него и искат да ме излагат пред хората. Аз вече остарях ...
Да вервам ли ... или да не вервам ...
И какво остаряване - ти обеща да се видим кат чукнем 80-те, ааа!

Цитирай:
Първоначално написано от Pufpaf Виж мнението
... Тогава тя ми вика "простак" и и аз се почувствах толкова добре, това беше един от най-хубавите комплименти, които някога бях получавал . Все едно ми каза - "обичам те" , толкова добре се почувствах !
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: койотфорумаискатедаправитесекс
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:33.