IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 12th April 2007, 16:33
kristinn_ kristinn_ не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 4
По подразбиране булимия

ами на 17г съм за година и половина свалих около 7кг в момента съм 1.70 55кг а много искам да стана 50кг. спазвам хранителен режим почти постояно и спортувам редовно но има един момент когато просто незнам какво ми става и се натъпквам като прасе и 5мин след това вече почвам да се паникьосвам че съм напълняла че няма да ме харесват вече и знаете какво следвалта въпроса ми е имам ли булимия (аз напоследък си мисля че да) и какво да правя?искам да спра да повръщам но искам и да отслабна а не мога да овладея прасешкия си глад
ПСls не ме критикувайте
Отговори с цитат
  #2  
Стар 12th April 2007, 16:35
Аватара на леля мичИ
леля мичИ леля мичИ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 4 866
По подразбиране

Задай въпроса си тук
__________________

Умният сам си създава щастие !
Отговори с цитат
  #3  
Стар 12th April 2007, 18:24
elison elison не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 8
По подразбиране

булемия се поставя като диагноза когато повърнеш например поне по 2 пъти в седмица в продължение на 3 месеца, прави си ти изводите.А защо ти е да ставаш 50кг, толкова ли е важно за теб.спри докато е време, после и да искаш няма да можеш.А иначе тука има много инфо - www.together.edu.ms
Отговори с цитат
  #4  
Стар 12th April 2007, 21:55
kristinn_ kristinn_ не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 4
По подразбиране

еми пне 2пъти е и е от доста време и искам да спра ма немогалказвам си стига но после
Отговори с цитат
  #5  
Стар 12th April 2007, 23:04
elison elison не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 8
По подразбиране

сега какво да ти кажа - първо трябва да знаеш, че дори с повръщане да отслабваш, това е временно - след време неимуверно започваш да качваш и то не малко, второ - твоите кг са си абсолютно нормални да не кажа малко, така че бъди спокойна, с едно разумно хранене и малко спорт всичко ще бъде ОК. не знам доколко си запозната с булемията, но един път започнеш ли трудно е да спреш, така че сега е времето да забравиш всякакво отслабване по този изключително вреден начин.влез в този форум, който ти написах -там има изключително много инфо и хора, които могат да ти дадат по подробна информация.А ти от колко време точно си така?Не ти трябват 50кг, слушай ме, по добре оформи това което си със спорт, 50кг са малко, нали не искаш да си слаба и болна
Отговори с цитат
  #6  
Стар 13th April 2007, 12:06
Цвета С Цвета С не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 411
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от elison
сега какво да ти кажа - първо трябва да знаеш, че дори с повръщане да отслабваш, това е временно - след време неимуверно започваш да качваш и то не малко, второ - твоите кг са си абсолютно нормални да не кажа малко, така че бъди спокойна, с едно разумно хранене и малко спорт всичко ще бъде ОК. не знам доколко си запозната с булемията, но един път започнеш ли трудно е да спреш, така че сега е времето да забравиш всякакво отслабване по този изключително вреден начин.влез в този форум, който ти написах -там има изключително много инфо и хора, които могат да ти дадат по подробна информация.А ти от колко време точно си така?Не ти трябват 50кг, слушай ме, по добре оформи това което си със спорт, 50кг са малко, нали не искаш да си слаба и болна
Абсол'тно си права , аз съм го изпитала на свои гръб , бях 48 и след булимия станах 85 знаеш ли как се свалят тези килограми , да те питам тогава какво ще правиш??Стегни се , за да не се налага да питаш защо ти се рушат зъбите , чупят ноктите , акосата ти пада на кичури.
Отговори с цитат
  #7  
Стар 15th April 2007, 08:56
DINO DINO не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2007
Град: Sofia
Мнения: 25
По подразбиране Re: булимия

Цитирай:
Първоначално написано от kristinn_
...... в момента съм 1.70 55кг а много искам да стана 50кг. ....... ПСls не ме критикувайте
Защо????
Модел на концлагер ли искаш да ставаш? Ами дори по френските стандарти, които са: 170 - 110 = 60 кг. си под нормата.

Мъжете не обичат само кокали. Не говоря за източните съседи, а по принцип.
__________________
Живота е хубав, въпреки гадните му номера.
Отговори с цитат
  #8  
Стар 16th April 2007, 19:25
simona77 simona77 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 11
По подразбиране булимия

Здравейте!Искам да попитам ако някой от вас е страдал от булимия след лечението имал ли е проблеми с изпотяването?моля ви много е спешно!Мерси!
Отговори с цитат
  #9  
Стар 16th April 2007, 19:54
Nezinka Nezinka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Голямата ябълка
Мнения: 2 380
По подразбиране

ми аз не съм се лекувала, но имам проблеми с изпотяването от известно време. От около 2 години -това е периода след като спрях да практикувам активно ...сега забелязвам,че откакто почнах да спортувам повече и спрях да пуша, проблема е а като че ли на изчезване.
__________________
www.mahalata.com

Can you trip like I do?
Отговори с цитат
  #10  
Стар 16th April 2007, 20:23
simona77 simona77 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 11
По подразбиране

aham..i az pusha mnogo no ne znam dali towa e prichinata..syshto sportuwam..no mislq che otkakto imah problemi bulimiqta zapochnah da se izpotqwam..mnogo e diskomfortno..
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: булимия
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:15.