IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 25th April 2007, 21:31
digital_scream digital_scream не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 2
По подразбиране Супер Диета Жени

Здравеите!! Всички могат да отслабнат. Ето няколко съвета как това може да стане по-лесно.

1. Не преяждайте. Погрешно се смята, че от обилното хранене на майката зависи качеството на кърмата. В действителност процесът на лактация се управлява от хормона пролактин, чието производство не е свързано с храненето.
2. Не дояждайте храната, останала след храненето на детето ви. Помнете, че всяка излишна храна се натрупва върху най-малкото върху талията и бедрата.
3. Не опитвайте ястията, които готвите. Ако не спазвате това, незабележимо ще натрупате излишни калории.
4. Колкото и да се занимавате с детето си, яжте не по-рядко от 4 пъти в денонощието. Не пропускайте закуската, а се старайте вечерята ви да бъде по-лека.
5. Вечерята трябва да приключи поне 4 часа преди сън.
6. Не се отказвайте от хляба. Често жените, стремящи се да отслабнат вместо сандвич, изяждат само парченце кашкавал или шунка. По-добре направете обратното: изяжте хляба, а оставете шунката.
7. Кърмещата майка трябва да забрави за всякакви диети и гладувания. Всички тези експериментални начини за отслабване ще се отразят не само на вашето здраве, но и на здравословната състояние на детето ви.(а)
Лично на мен от всички тези савети ми помогнаха но имам много близка приятелка която е с по голяма воля от моята и жъпреки това нямаше ефект, единственото което и помогна беше някакъв натурален екстракт от кактус под формата на таблетки ... от ето тук си ги купи и казва че е много доволна

искам да ви попитам как смятате дали това и е помогнало и дали не е направила грешка като е взела хапчетата!!! Но в краина сметка си е здрава и по свежа от преди!!!
Отговори с цитат
  #2  
Стар 25th April 2007, 21:35
Аватара на lqlqlqlq
lqlqlqlq lqlqlqlq не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 967
По подразбиране Re: Супер Диета Жени

От хапчета не се отслабва....не го ли разбрахте най-накрая
__________________
FolloW ThE BeautY Of YouR DreamS...
Отговори с цитат
  #3  
Стар 25th April 2007, 21:56
Nezinka Nezinka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Голямата ябълка
Мнения: 2 380
По подразбиране

Хехехе, не бъди толкова крайна.
Худията много помага за подтискането на апетита. На мен лично наистина не ми се ядеше, когато ги пих...пък и са натурални съставки.
Аз лично съм за
__________________
www.mahalata.com

Can you trip like I do?
Отговори с цитат
  #4  
Стар 27th April 2007, 09:39
Yana Yana не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2006
Град: United Kingdom
Мнения: 663
По подразбиране

Хапчетата сами по себе си не предизвикват отслабване но подтискайки апетита помагат да се издържи на диета дълго време. Все пак 800 калории на ден без апетитоподтискащи трудно се издържа повече от месец а с Хоодя-та или Редуктила мога да издържа и година, с единствената разлика че едното е натурален продукт и няма странични ефекти а другото е химична субстанция.
__________________
Niama Na4in Da Niama Na4in
Отговори с цитат
  #5  
Стар 27th April 2007, 20:37
Ади Ади не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2007
Град: Германия
Мнения: 464
По подразбиране

Добре. Хапчетата явно наистина потискат апетита, но все пак не може до живот да карате на хапчета, нали А след като ги спрете, не папкате ли тройно, бе, хора?! Защото аз такива отзиви съм чувала и то не от един човек А от такова тройно папкане знаем какво става
Отговори с цитат
  #6  
Стар 27th April 2007, 20:52
Nezinka Nezinka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Голямата ябълка
Мнения: 2 380
По подразбиране

Ами не Ади, Хапчетата ти намаляват апетита и като ги пиеш 1-2=3 месеца и си хапваш в рамките на нормалното, не говорим за гладуване тук..Та предполага се, че ако ги пиеш за такъв период от време стомаха ти най-малко се свива, привикваш към по-малко кол. храна и различни хран. навици. Не е като да караш на две яйца и парче шунка 2 седмици и после да почнеш да ядеш две чинии пържени картофи и тн.
Навсякъде при тези хапчета се казва: Пий преди ЯДЕНЕ (а не, пий и после не яж, както ги използват повечето хора)
Всичко опира до човека, но периода, през който приемаш тези хапчета е достатъчно продължителен, за да има организма време да привкне към новите хран. навици и да продължиш и без хапчета. Оттаму нататък ,ако почнеш да ядеш по-старому от лакомия...това вече си е отделен въпрос.
__________________
www.mahalata.com

Can you trip like I do?
Отговори с цитат
  #7  
Стар 29th April 2007, 19:41
Цвета С Цвета С не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 411
По подразбиране

Сори ама аз така и не разбрах в София от къде мога да си ги купя , на коя фирма са и колко струват
Отговори с цитат
  #8  
Стар 29th April 2007, 19:52
Devil_wears_Prada Devil_wears_Prada не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 3 736
По подразбиране

В Бг знам само това, ако за него става дума!
Отговори с цитат
  #9  
Стар 29th April 2007, 19:59
Nezinka Nezinka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Голямата ябълка
Мнения: 2 380
По подразбиране

за точно това иде реч, но като гледам колко е екстракта на Худията в хапчетата е живо обирджийство- 100мг...трябва да са поне по 500мг или най-малкото 250 и повече хапчета. Като пиеш по две преди ядене..и за 10 дена ще свършат.
__________________
www.mahalata.com

Can you trip like I do?
Отговори с цитат
  #10  
Стар 30th April 2007, 08:35
Yana Yana не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2006
Град: United Kingdom
Мнения: 663
По подразбиране

Да, пак са побългарили хубавата работа, стандарта е 400, 500 или 700мг и дори тогава пак се пият 3 х2 таблетки за да има ефект. Кога ще се научат нашите да са коректни....
__________________
Niama Na4in Da Niama Na4in
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: СуперДиетаЖени
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:37.