IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 30th October 2007, 16:19
Krista Krista не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: София
Мнения: 40
По подразбиране

Ще се оперирам при Евстатиев.Казах му, че не искам да е много голяма, той каза "И да искаш не може!" Което ме успокоява до някъде, защото мен ме е страх само от прекалено голям размер, а доколкото разбирам тази операця не го позволява....
Отговори с цитат
  #12  
Стар 30th October 2007, 16:26
baby_doll baby_doll не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: София
Мнения: 26
По подразбиране

Моля те после непременно пиши дали си доволна и какъв ефект си постигнала.

П.С. Можеш ли да ми дадеш някакви координати на Евстатиев, след като ще се оперираш при него предполагам имаш. Може и на лс.
Отговори с цитат
  #13  
Стар 31st October 2007, 14:05
fea fea не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 58
По подразбиране

Моля ви момичета, пишете тук, има и други заинтересовани по темата.
Ако си кореспондирате на лична, ще трябва и аз да ви притеснявам и да се повтаряте няколко пъти завсеки по отделно.
Въпросите ми са:
- по какъв начин се прави самата операция
- с каква упойка
- цена
- виждали ли сте резултати на живо от този специалист

Благодаря предварително.
Отговори с цитат
  #14  
Стар 31st October 2007, 14:22
Krista Krista не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: София
Мнения: 40
По подразбиране

Не си кореспондираме на ЛС, прави ми впечатление, че нямам много инфо за тази операция.Относно твойте въпроси:Прави се разрез от вътрешната страна на устната, jinglegirl май знае по-добре точно как, правят се триъгълни разрези, но не мога да си го представя точно.Идеята е устата да стане по-голяма на площ, а не толкова на обем.Поне според мен това би стояло по-естествено...но ще видим.
Упойката е по-избор, защото ме питаха как предпочитам, така че може и двата варианта.Цената навсякъде е различна.И.Стоянов я прави за 1900 едната устна, 3400 двета.В Александровска държавната такса е 275лв + 150 за избор на оператор + 35 или 55 (не помня) един ден престой.Всичко друго влиза в цената.
ОБАЧЕ: За тази клиника аз знам, че освен държавните такси, се плаща на ръка на лекарите, това са цени, който те сами си определят и дори съм чувала, че са субективни.Това най-вече за Тепавичарова, който за една и съща операция на различни жени, взима с 1000-2000 лв разлика.Това е което съм чувала.А за снимки, не само от този лекар, ами от когото и да било не съм виждала...И това малко ме притеснява...За това пуснах темата, нужна ми е малко повече информация и на мен!
Отговори с цитат
  #15  
Стар 31st October 2007, 14:26
Krista Krista не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: София
Мнения: 40
По подразбиране

Всъщност на сайта на И.Стоянов има няколко снимки, но там са изброени видовете, вкл и този, но в галерията не е уточнено, кой снимки с кой метод са....
Отговори с цитат
  #16  
Стар 31st October 2007, 18:43
freaky_girl freaky_girl не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 12
По подразбиране

А колко дълъг е възстановителния период?Дали е като при липофилинга,да не можеш да се показваш пред хора 10 дена?
Отговори с цитат
  #17  
Стар 31st October 2007, 18:54
Ava-ava Ava-ava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 720
По подразбиране

При моят липофилинг можех да си се показвам и на същият ден пред хора! Изобщо нямаше чак такъв оток, какъвто очаквах. Имало е само първият час някъде и после е спаднал. Странна работа..Сега съм на 20 дена от операцията и мога да кажа, че над 60-70%, а може и повече, устните ми са спаднали! Даже не знам дали да си правя още един липофилинг, защото ако и от него резултата е толкова кратковременен, то какъв е смисъла от 650-те лева?! Пък и малко или много това е стрес
Отговори с цитат
  #18  
Стар 31st October 2007, 19:54
Krista Krista не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: София
Мнения: 40
По подразбиране

Възстановителния период е около седмица - 10 дена, но това едва ли значи че не можеш да се показваш пред хора, конците се махат на седмия ден.А и в крайна сметка отоците са различни при различните хора....не знам, аз поне така си го представям...
Отговори с цитат
  #19  
Стар 31st October 2007, 20:01
Ava-ava Ava-ava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 720
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Krista
Всъщност на сайта на И.Стоянов има няколко снимки, но там са изброени видовете, вкл и този, но в галерията не е уточнено, кой снимки с кой метод са....
Последните снимки, където има преди и няколко след-след 10 дена, 3 и 6 месеца, ако не се лъжа, са от липофилинг! Отстрани на устните се виждат лепенките, където са я дупчили при поставянето на мастната тъкан.

предните снимки би трябвало да са от оперативното уголемяване
Отговори с цитат
  #20  
Стар 31st October 2007, 20:16
Krista Krista не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: София
Мнения: 40
По подразбиране

Аз мисля, че само първото момиче евентуално е с оперативно уголемяване, при него едвали ще има разлика между първия и шестия месец.Докато при липфилинга и другите варианти времето оказва влияние...
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Оперативноувеличаваненаустни
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:41.