IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #181  
Стар 24th October 2008, 08:22
listence listence не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 216
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от strangenick2
На мен често ми се случва да получавам интересни съобщения от не толкова интересни хора. Обикновено са покани за вечеря, аперитив или разни от сорта на какво е любовата и приятелството (последното го получих снощи от един пич, от който изобщо не очаквах и който хич, ама хич няма шанс с мен). Такава ми е работата, търговски агент съм и познавам страшно много хора, а нали са италианци, не могат да не се пробват. Да отбележа две неща: първо, не давам никакъв повод за това, ама мъжете са си нахални, второ: понеже много от тях са клиенти, не мога да ги отрежа по някакъв груб начин и затова обикновено ми пращат поне 5-6 преди да се откажат.
Ако мъж ми ми следи телефона, кой знае какво ще си помисли и си представям какви въпроси ще има. Разбира се, не му казвам никога за тези смс, защото не искам да събуждам в него неоснователна ревност и да се тормози.
Преди 2 години някъде беше прочел сам едно такова съобщение на връх Свети Валентин и една разправия стана, нямам думи...А аз с въпросния подател никога нищо не съм имала
Така че смятам за глупаво да се бъркаш в нещата на партньора си, той сам може да се оправи с някаква неясна ситуация, а ти само ще страдаш безпричинно.
Много ми хареса обяснението ти,и аз мисля така . :P
__________________
Мъдрият се учи да може, умният - да знае.
Отговори с цитат
  #182  
Стар 24th October 2008, 16:18
Iliana81 Iliana81 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Keski-Suomi, Finland
Мнения: 1 901
По подразбиране

Въпреки че понякога съм безнадеждно ревнива (поне бях), никога не съм си позволявала да надзъртам в телефона на половинката ми. Това надминава всякакви граници, все пак всеки си има лично пространство.
Отговори с цитат
  #183  
Стар 24th October 2008, 20:30
Аватара на disastermaster
disastermaster disastermaster не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2008
Град: София
Мнения: 1 601
По подразбиране

бих надзърнал само ако тя ми покаже иначе никога няма да го направя тайно просто защото аз няма да си го простя и ще загубя доверието в другия каквото и да се окаже в тела
__________________
Ако цял живот ходите с наведена глава, никога няма да видите слънцето.
Отговори с цитат
  #184  
Стар 25th October 2008, 10:44
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Тайна
веднъж дядо ми получи любовен смс в стихотворна форма, очевидно не беше адресиран за него
Защо така подценяваш дядо си?
Отговори с цитат
  #185  
Стар 25th October 2008, 13:22
Аватара на жоро66
жоро66 жоро66 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: Пловдив
Мнения: 14 603
По подразбиране

Една от моите работнички, получаваше постоянно ес-ем-еси от сорта: Брат рокер, къде яздиш. Брат рокер, аз съм във Варна. Брат рокер, идвам към теб.....беше се видяла в чудо. Не свършиха работа ес-ем-ес-ите, които му изпрати, че е момиче и не е никакъв брат, още по малко рокер. Накрая се наложи да се обадя лично на въпросния рокер, и да се уточним за недуразумението.

Стават грешки. А на мен колко жени ми звънят, (служебно и не съвсем де) добре че жена ми ми е свикнала.
__________________
АЗ КАЗАХ !
Отговори с цитат
  #186  
Стар 27th October 2008, 13:37
xxxxx xxxxx не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 3 601
По подразбиране

Не бих тръгнала да се ровя в телефона на някого, независимо кой и в какви отношения сме. Както и не държа да ми се дават отчети кога, защо, с кого или с коя е проведен разговор, къде е във всеки един момент и т.н..

Ако някой тръгне много много да ми навлиза в личното пространство, да ми се рови из личните неща и да се опитва да контролира действията ми, може да стане много лошо ... или много хубаво, ако е решил, да се разделим
Отговори с цитат
  #187  
Стар 3rd February 2009, 14:42
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

Не е точно с телефона, но има връзка с темата: Всяка четвърта жена следи мъжа си в интернет.
Отговори с цитат
  #188  
Стар 3rd February 2009, 14:46
Аватара на elince88
elince88 elince88 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: PLOVDIV
Мнения: 314
По подразбиране

"Поглеждала " съм само 1 и на един човек,нещо параноя ме гонеше ,но принципно не си позволявам да се ровя където не ми е работа,че които търси намира
__________________
"В света има много повече глад за любов и признателност,отколкото за храна"
Отговори с цитат
  #189  
Стар 3rd February 2009, 15:00
Аватара на жоро66
жоро66 жоро66 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: Пловдив
Мнения: 14 603
По подразбиране

Всеки може да си надзърта, стига да не създава проблеми от констатациите си. В моя телефон, номерата на жени са с три пъти повече от мъжете.

Постоянно разговарям с жени, така че няма какво да крия. Но груба грешка ще е, ако започнат някакви натяквания. Аз не ровя, не ща да ме разследват и мен. Това ще е край на всичко.

Съмнението е един от най лошите съветници.
__________________
АЗ КАЗАХ !
Отговори с цитат
  #190  
Стар 3rd February 2009, 15:03
Puppito Puppito не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 2 019
По подразбиране

не. не бих и го направила.
не искам да знам дори и да има нещо.
ако се стигне до раздяла - хубу. но да ровичкам и сама да си търся проблеми - ай сектир.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Надзъртателителефонитенаполовинкитеси
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:51.