IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #71  
Стар 8th October 2008, 15:59
NESCAFE NESCAFE не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 2 958
По подразбиране

На мъж доверие нямам,при най - малкото съмнение му претарашвам хендито , без да ми мигне окото
Отговори с цитат
  #72  
Стар 9th October 2008, 11:15
Аватара на natalei
natalei natalei не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 1 512
По подразбиране

Мисля че тук нещата не опират до доверие толкова, колкото до етика. Не бих нарушила личното пространство на никого, пък било то и собствения ми мъж, все пак не ми се собственост. Вярвам му, не му вярвам това е положението...
__________________
NIN - remix feat. myself
http://www.youtube.com/watch?v=rYoHdJHBYdk
Отговори с цитат
  #73  
Стар 9th October 2008, 14:43
NESCAFE NESCAFE не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 2 958
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от natalei
Мисля че тук нещата не опират до доверие толкова, колкото до етика. Не бих нарушила личното пространство на никого, пък било то и собствения ми мъж, все пак не ми се собственост. Вярвам му, не му вярвам това е положението...
Може би моите критерии за етика са малко изопачени ,но не смятам,че не е етично да нарушавам личното пространство на някой,а е етично съшият- да ми причинява лично страдание и да си държи любовни смс -и в джиесема
Радвай се ,че партньора ти не ти дава поводи за съмнения, 'щото почти съм сигурна ,че тези етически ценности тогава ще се изпарят,но знае ли пък човек ....може би си здраво стъпила на земята и разсъждаваш по- философски,или пък не обичаш достатъчно силно,за да прекрачиш доброто възпитание... и още ред примери.
Но едно е ясно - не сме еднакви всички,всеки чувства и обича по различен начин,всеки има индивидуално възприятие за нещата от живота.
Отговори с цитат
  #74  
Стар 9th October 2008, 14:50
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от NESCAFE
или пък не обичаш достатъчно силно,за да прекрачиш доброто възпитание...
Мацкоу, трябва да почнеш да пишеш либовни романи... Много хубаво изречение спретна (не се шегувам!)
Отговори с цитат
  #75  
Стар 9th October 2008, 15:00
Аватара на Бобето
Бобето Бобето не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: PK
Мнения: 5 327
По подразбиране

И мен са ме лъгали, и от там насетне нямам вяра на мъж...ще проверявам и хич не ми пука, щото по-добре да съм невъзпитана и да ровичкам из личното му пространство...отколкото в това "пространство" да има няколко мацки около моя мъж а хората да ми се присмиват зад гърба.

Аз нямам какво да крия и никога не ме е притеснявало когато някои рови из мибилният ми.
Отговори с цитат
  #76  
Стар 9th October 2008, 15:08
NESCAFE NESCAFE не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 2 958
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gwendoline

Мацкоу, трябва да почнеш да пишеш либовни романи...
Любов ли бе ,да я опишеш
Отговори с цитат
  #77  
Стар 9th October 2008, 15:34
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от bobeto83
И мен са ме лъгали, и от там насетне нямам вяра на мъж...ще проверявам и хич не ми пука, щото по-добре да съм невъзпитана и да ровичкам из личното му пространство...отколкото в това "пространство" да има няколко мацки около моя мъж а хората да ми се присмиват зад гърба.

Аз нямам какво да крия и никога не ме е притеснявало когато някои рови из мибилният ми.
Аааа,мацо,не се пипа в чужди телефони,щото не знаеш какво ще мернеш там

Затуй аз предпочитам да съм си непросветена!

Моя мъж дотолкова ми има доверие и не се интересува какво правя,че чак е дразнещо на моменти! Веднъж да се беше поинтересувал да види кой ми пише СМС-и,ама няма!Не че се оплаквам сега!
__________________
Бъдещето принадлежи на тези,които вярват в красотата на мечтите си!
Отговори с цитат
  #78  
Стар 9th October 2008, 15:43
Аватара на Бобето
Бобето Бобето не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: PK
Мнения: 5 327
По подразбиране

Оооо мен ме човърка от вътре трябва да съм сигурна каво става.

Аз съм си любопитна и както вече сме говорили знаеш че съм и ревнива, така че за моя вид тършуването е характерно.

А ти не се оплаквай де, щото дяволчето дебне дано не те чуе, че и ние сме ревниви...ама мъж ревнува ли става страшно.
Отговори с цитат
  #79  
Стар 9th October 2008, 16:23
Аватара на natalei
natalei natalei не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 1 512
По подразбиране

NESCAFE, аз говоря за себе си, никого не нападам. Това дали обичам и как обичам само аз си знам. Можеш да бъдеш почти сигурна за себе си, за мен не...
__________________
NIN - remix feat. myself
http://www.youtube.com/watch?v=rYoHdJHBYdk
Отговори с цитат
  #80  
Стар 9th October 2008, 16:40
Аватара на marimari777
marimari777 marimari777 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: НЕА ПЕРАМОС, ГЪРЦИЯ
Мнения: 95
По подразбиране

Аз съм нова, ама да си кажа и аз мнението....Никак ама никак не ми е приятно някой да ми рови нещата!Независимо поща, телефон, гардероб и т.н. По отношение на зачитане на личното пространство съм твърдо "за".За това избягвам да нарушавам чуждото. Стига да не се усъмня нещо.....
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Надзъртателителефонитенаполовинкитеси
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 06:59.