IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 6th April 2011, 13:34
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
Cool

може да попишете и в темата как вас най-гадно са ви зарязвали...
или само вие зарязвате???? И после се гордеете ...
Отговори с цитат
  #12  
Стар 6th April 2011, 15:11
Аватара на fiona55
fiona55 fiona55 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 202
Thumbs up

Цитирай:
Първоначално написано от Piny Виж мнението
може да попишете и в темата как вас най-гадно са ви зарязвали...
или само вие зарязвате???? И после се гордеете ...
Хей, не сме искали да засягаме никого. Просто си приказваме. А и не мисля, че има нещо лошо, когато някой те наскърби или нарани да си го получи чрез зарязване. Никой не е искал да се 'гордее' или нещо подобно, съжалявам от името на всички, които писаха тук, ако сме те наскърбили или по някакъв начин обидили.
А и това е тама, в която се опитваме да погледнем от веселата страна на нещата, на който не му харесва просто нека не я посещава...

Последно редактирано от fiona55 : 6th April 2011 на 15:15
Отговори с цитат
  #13  
Стар 6th April 2011, 15:42
Аватара на mishelle1607
mishelle1607 mishelle1607 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 1 040
По подразбиране

Ноела,забавно забавно,ама допусни че може Ти или аз....да сме от другата страна и тогава няма да е толкова забавно,никой не е застрахован....Съгласн съм с Пини
Отговори с цитат
  #14  
Стар 6th April 2011, 15:49
Аватара на Decu
Decu Decu не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2011
Град: Deep into the dream world
Мнения: 2 510
По подразбиране

Не че се гордея с това, но най-грубия начин, по който съм зарязвала беше със смс...просто толкова ми беше опротивял този човек,че даже и не исках да го виждам, за да му го кажа, иначе и мен са ме зарязвали,но не директно, просто виждаш,че нещата не вървят, то си личи, когато някой не иска да бъде повече с теб и сам за себе си осъзнаваш, че това е края.
__________________
Set Me Free Your Heaven`s A Lie
Отговори с цитат
  #15  
Стар 6th April 2011, 15:54
Аватара на fiona55
fiona55 fiona55 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 202
По подразбиране

Мишел, тази тема е за хората, които са си го заслужили, и определено ако ти си от другата страна и си се държала така както бившия ми не бих те жалила. Тук никой не иска да разказва как е зарязал гаджето си, което ужасно го е обичало и не е заслужавало това... : )) Казах, просто е, ако нещо не ти харесва не влизай повече.
Деска, има го и този вариант, другия толкова да е прецакал нещата, че дори да не искаш и да го виждаш. При мен се случваше постоянно, понеже никой не даваше нищо за мен и се раздавах за тоя дето духаше. Но кошмара свърши. Човек трябва да е силен.
Отговори с цитат
  #16  
Стар 6th April 2011, 16:05
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

не, не си ме обидила- и аз съм зарязвала, и мен са ме зарязвали - такъв е животът. Но чак пък конкурс да правим, кой по най-гаден начин е зарязъл гаджето си, смятам че е доста гадничко
Отговори с цитат
  #17  
Стар 6th April 2011, 16:05
Аватара на milena69
milena69 milena69 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 161
Talking

Цитирай:
Първоначално написано от Noela Виж мнението
И аз като Мишел не си падам по цирковете, има случаи, в които обаче и да не искаш се случва. Примерно ако другия няма против тях. Когато се разделям с някого започвам бавно и полека да се отдръпвам докато съвсем изчезна, или направо му казвам не се получава, случвало ми се е да мислят, че се шегувам. Последния, с който се разделих стоя пред вратата ми цяла нощ и сутрин и ми правеше 'серенади', което ми беше супер смешно... пуснал Майкъл Джаксън и прави лунната походка на улицата с две повехнали рози в ръка - бяла и червена. Ужаст! И си викам, тоя уж скърбеше...
Натирих го след 2 часа рев и до там беше... толкова месеци се борех, накрая като почна да ги редува едни обиди, ту к*рва ме нарича, ту ми се молеше да не го напускам... Това бе една от причините - нулево уважение...
После идва и ме следи и ми оставя някакви смешни бележки с надпис нашите букви с + между тях = любов като от детската градина...
Аууууу,вярно ли казваш и накрая сигурно се самоуби заради теб.....или бъркам))))))))))
Отговори с цитат
  #18  
Стар 6th April 2011, 16:08
Аватара на fiona55
fiona55 fiona55 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 202
По подразбиране

Милена, иронията и заяждането ти са неуместни : ) Не мисля, че с нещо съм заслужила това
Отговори с цитат
  #19  
Стар 6th April 2011, 16:10
Аватара на fiona55
fiona55 fiona55 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 202
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Piny Виж мнението
не, не си ме обидила- и аз съм зарязвала, и мен са ме зарязвали - такъв е животът. Но чак пък конкурс да правим, кой по най-гаден начин е зарязъл гаджето си, смятам че е доста гадничко
Още веднъж се извинявам, просто ми дойде идея и реших, че ще е интересно да си приказваме. Ако все пак толкова пречи ще помоля модератор да изтрие темата : ) Не искам да правя неща, които не са приятни на останалите тук.
Отговори с цитат
  #20  
Стар 6th April 2011, 16:11
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

не бе, пишете си - сигурно има хора, на които им е интересно да четат, или да споделят подобни "пикантни" истории.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: КОНКУРС'Найякозарязваненагадже'
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:24.