IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #71  
Стар 23rd July 2012, 17:47
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Ива, няма начин да заприличаш на нея. Без да те познавам ти го гарантирам.
Човек се ражда с представата, че е перфектен по природа. След това почва да интерактира с околния свят и разбира колко много трябва да учи за света, Вселената и себе си. И се стряска. Започва да осъзнава, че нищо не знае и разбира, че сам по себе си, като единица е нищо. Когато се види като част от големия пъзел, чак тогава осъзнава истинската си стойност. Но това се случва с опита, с възрастта...
Ако човек вярва, че си е самодостатъчен, или лъже, защото е наранен, или е социопат... Струва ми се, че Лилито е първия случай.
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #72  
Стар 23rd July 2012, 21:42
Аватара на lili_belqta
lili_belqta lili_belqta не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2010
Град: Plovdiv
Мнения: 307
По подразбиране

Аз съм социопат и ми харесва. А вие сте жалки лелки, хич не ми трЕбва "свясно" семейство да ме учи на шибани "истински" глупости. Добре, че мама и тати толкова добре са си омешали гените, че съм такъв як соцопат. Айде изяжте си дебелите трътки.
Отговори с цитат
  #73  
Стар 23rd July 2012, 23:45
klarisina klarisina не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 341
По подразбиране

Лелки, лелкиии, лелки ...и кФо, като го повтаряш N пъти от това ти няма да станеш по-хубава, лошото е, че пластично-естетичната хирургия би ти помогнала малко, ама съвсем малко (щото имаш паталогични несъвършенства) за външния вид, но отвътре ще си останеш куха оФца!!!
А, и като гледам каква си скумрия-без веждички, с кокалест череп, остовръх нос тип отварачка за консерва, очитет ти бЕгат в двата края на черепа, безкрайно криви крака, и изкривен общ скелет явно от преболедуван рахит...., по-малко от 45 годинки, ама просто нЕма как да ти дам!!!!
Отговори с цитат
  #74  
Стар 24th July 2012, 10:45
Аватара на lili_belqta
lili_belqta lili_belqta не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2010
Град: Plovdiv
Мнения: 307
По подразбиране

Хаха, някаква комплексирана кокошка снесе.
Отговори с цитат
  #75  
Стар 24th July 2012, 12:19
Аватара на Josefinka
Josefinka Josefinka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2010
Мнения: 185
По подразбиране

Момичета каквото и да кажем на Лилито е излишно, тя има много висока самооценка за себе си /нещо за което аз искрено й завиждам/ и нищо не може да я бутне. Само се чудя защо гледа да привлече вниманието ни.Като няма какво да прави има куп други работи с които може да си запълни времето, като например да се напие или другите неща които смята за много стойностни.Мисля че има отчаяна нужда от внимание, по неизвестни за мен причини.
Няма да коментирам външният й вид Тя е щастлива защото не знае колко е нещастна и жалка всъщност. И това е добре за нея.
Отговори с цитат
  #76  
Стар 24th July 2012, 12:46
Аватара на lili_belqta
lili_belqta lili_belqta не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2010
Град: Plovdiv
Мнения: 307
По подразбиране

Хаха, пак кифленски анализи.
Отговори с цитат
  #77  
Стар 24th July 2012, 13:37
ivatodorova76 ivatodorova76 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2012
Мнения: 32
По подразбиране

Джозефинка, тук не съм съгласна - тя НЯМА самочувствие и именно заради това пуска снимки тук. Един човек със самочувствие няма нужда да го подхранва... той си живее живота и се среми към качествени неща, а тази тук е пълна комплексарка и всеки вижда защо...
Просто като и обръщаме внимание я храним. Иначе съм съгласна с вас, че изглежда доста зле - доста крива структура има и нищо не би и помогнало, просто платното като не е хубаво каквито и бои да вземеш рисунката не става......

Аз също знам за нея че спи за пари. В смисъл така си изкарва прехраната. Живее в изгрев в пловдив или поне живееше нз сега къде е. Такива винаги се помнят в историята
Отговори с цитат
  #78  
Стар 24th July 2012, 14:39
Аватара на lili_belqta
lili_belqta lili_belqta не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2010
Град: Plovdiv
Мнения: 307
По подразбиране

Хаха, някакво лелче пак се е объркало. Мн ти е грешна всяка информация.
Отговори с цитат
  #79  
Стар 24th July 2012, 21:25
klarisina klarisina не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 341
По подразбиране

Е, вижда се, болезненичко му е на парцоланчето, че спинка за парички...но явно само по тъмно в нЕкое дере на магистралата, щот това ако се изправи в цял ръст на магистралата и шофьорО на ТИР-о ше се наака от страх
Отговори с цитат
  #80  
Стар 24th July 2012, 22:33
Аватара на lili_belqta
lili_belqta lili_belqta не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2010
Град: Plovdiv
Мнения: 307
По подразбиране

Не познахте. Паразитирам на наште и играя комар. Айде снасяйте.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Злобейтелелки
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:30.