IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 5th October 2006, 12:46
Vangelia Vangelia не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Aug 2006
Град: София
Мнения: 115
По подразбиране

Aз си ги рисувам целите почти,имам 5 косъма,но не го препоръчвам на другите,защото имам време и нерви да го правя всеки ден в продължение на 5 години,а не всички имат,да не казвам никой,така че или перманентен,или ги остави така,ако нямаш избор,а ако искаш ми прати снимка,ако може да се направи нещо ще ти пиша кое точно можеш да скубеш,но мисля,че е твърде вероятно да са си ти добре и така.
Отговори с цитат
  #12  
Стар 10th October 2006, 10:31
mikse mikse не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 106
По подразбиране

Ами и на мен веждите са ми така, особенно от дясно .....има по 1-2 косъмчта....Преди ги рисувах и аз, но вече се отказах ...Заложих на естественото 8) не е чак толкова лошо
Отговори с цитат
  #13  
Стар 11th October 2006, 16:39
Vangelia Vangelia не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Aug 2006
Град: София
Мнения: 115
По подразбиране

Ами тогава хич не ги променяй ,стой си така.

За пропорциите да ви кажа,значи перфектната вежда трябва да е съобразена с вашите форми,затова като я премерите,трябва да стане следното: Като се прекара права линия(ако не мислено,може с линийка или някакъв прав предмет) от страничния край на носа и мине през вътрешния ъгъл на окото,на съответното място трябва да е вътрешния край на веждата.По стщия начин от същото място се прекарва права линия през външният ъгъл на окото и там трябва да е външния край на веждата.Най-високия ъгъл на веждата е пак от съответния край на носа,през средата на зеницата.Ако веждите ви отговарят,значи няма никакъв проблем с тях.Не забравяйте само,че грима има голямо значение за формата и дължината на окото и ако издължавате очите си с грим,то трябва да мерите по него.
Отговори с цитат
  #14  
Стар 11th October 2006, 16:55
Аватара на neli4ka
neli4ka neli4ka не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2005
Град: Belgium Brussels
Мнения: 3 567
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от apoklistika
Моите вежди имат същата чупка,ама не го намирам за гозно или странно,харесва ми.Най-добре отиди да ти ги оформи професионалист един път и след това си ги поддържай сама.Аз така правя.
И мойте вежди са такива тип"Крилца" и аз много си ги харесвам и не мисля да им променям формата.
__________________
http://www.help-eli.org/
Отговори с цитат
  #15  
Стар 4th November 2006, 00:37
Аватара на seadd
seadd seadd не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 404
По подразбиране

Бихте ли ми препоръчали добър козметик за вежди ..Че и аз имам проблем с домашното оформяне на вежди
Отговори с цитат
  #16  
Стар 14th November 2006, 09:46
Аватара на top_secret_girl
top_secret_girl top_secret_girl не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2006
Град: Sofia
Мнения: 50
По подразбиране

Моите вежди също са странни!Аз сама си ги оформям....и май не се справям особенно добре, пък и на всичкото отгоре самите ми косъмчета там са много дълги.Това с козметика е добра идея, но мен ме е страх да не ме окепази нещо и да се налага после постоянно да ги очертавам докато пораснат косъмчетата.Трябва козметика да си разбира от работата, пък и да имам късмет да попадна на такъв!Затова все немога да се навия да отида и си ходя със собственоръчно оформени вежди, които за сега също не ми стоят добре, да не говорим че не са пропорционални!
__________________
When the world gets in my face I say "Have a Nice Day"!!!!
Отговори с цитат
  #17  
Стар 14th November 2006, 10:03
verita verita не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 4 019
По подразбиране

Моите косми на веждите същo са дългички, аз ги подстригвам, преди да почна да ги скубя
Отговори с цитат
  #18  
Стар 14th November 2006, 12:06
Аватара на Bora
Bora Bora не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 59
По подразбиране

Внимавайте къде правите перманентен грим, защото съм виждала вежди, които са по-зле начертани и от бабешките, но съм виждала и наистина много добре очертани, така че ми беше трудно на дневна светлина да забележа допълнителното очертание .
Отговори с цитат
  #19  
Стар 15th December 2006, 18:59
nina nina не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 1
По подразбиране permanenten grim

мненията за перманентният грим както виждам са различни.както всичко друго важно е каде ще си го направиш.аз лично съм обучаващ се козметик и искам да ви кажа че познавам много козметички които са с перманентен грим на вежди и изглеждат изключително добре.
Отговори с цитат
  #20  
Стар 17th December 2006, 23:04
Lacrymosa_Queen Lacrymosa_Queen не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 6
По подразбиране

ами доколкото знам естествената форма на веждите е най-добре да се следва.почистват се само отдулу (рядко отгоре) и по крайчетата за да се достигне необходимата дължина.на мен не ми харесват веждите с по един ред косъмчета,пък и трябва да се рисуват.кофти става. аз сама си ги правя и никога не съм ходила при специалист,но са ми казвали,че изглеждам много добре.така че те съветват да ги оставиш да пораснат и само да се оформят
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Вежди
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:20.