IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #3071  
Стар 16th July 2011, 18:18
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Моето меню е каквото има в хладилника , а то е

Закуска - една голяма круша и зелен чай
след това 1 литър доматен сос
по късно лозови сърми и пак зелен чай
Лошото е че до 22 часа има още много време и кой знай още какво ще ми се прияде а хладилника е празен
Явно ще поръчвам пица тейкауей
__________________
Много отдавна е крайно време!
Отговори с цитат
  #3072  
Стар 17th July 2011, 15:05
Аватара на Marina.J
Marina.J Marina.J не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2011
Мнения: 30
По подразбиране

Явно пиенето на вода наистина е въпрос на навик. Ще си го налагам.
Оксана, какъв е твоят "обезмазнен" сос? Че със спагетите май май каквото и да сложиш, ще стане калорично или пък няма да е хубава комбинация.
Момичета, пишете, че ядете зелена салата. Овкусявате ли я? Аз ползвам зехтин и балсамико.
Ау, Сюзън, ти само ни блазниш или поне мен де с тая пица, а и сърмичките де.
Меню:
з - филия хляб с масло
о - печена скумрия със салата моркови и зеле
в - зелена салата с 3 варени яйца
Отговори с цитат
  #3073  
Стар 17th July 2011, 15:34
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

И аз овкусявам салатите със сол, зехтин, оцет или лимонов сок. Мисля, че Shandi не ползва сол. Зехтинът е важен за усвояването на някои витамини от зеленчуците!

Вчера:
преди обяд - течностите и шепа джанки (червени хрупкави )
обяд - тиквички на скара, овкусени със сол, зехтин, оцет, чесън и магданоз/копър + пилешко филенце на скара
следобяд - води, кафе, 3-4 кайсии
вечеря - пилешки филенца на скара + салата от зеле, краставица и домат + задушен зелен фасул (в подсолена вода)

В Банско 1 седмица почти не бях яла месо, предимно извара и Котидж сирене, та определено ми се хапваше Моя приятелка ме попита как не ми писва да ям едно и също, а на мен каточели ми е по-лесно да не измислям

За водата - най-лесно е, като наоколо има 1 бутилка - така човек не забравя да пие. Аз пия също по много, особено с кафето за деня, а и чаят също дехидратира. Напоследък обаче ми се налага понякога да се замислям дали да пия вода, з'то няма подходяща ВЦ наоколо Например в Южният парк е голям проблем Непростимо е това да е причина да не се пие вода!!!
Отговори с цитат
  #3074  
Стар 18th July 2011, 12:12
Аватара на Oksana_
Oksana_ Oksana_ не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 294
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Marina.J Виж мнението
Оксана, какъв е твоят "обезмазнен" сос? Че със спагетите май май каквото и да сложиш, ще стане калорично или пък няма да е хубава комбинация.
Момичета, пишете, че ядете зелена салата. Овкусявате ли я? Аз ползвам зехтин и балсамико.
Така си е, спагетите са си спагети и винаги калорични...
Просто аз обожавам паста под всякаква форма и се опитвам общопознатите сосове (поне до колкото е възможно) да им спестявам откъдето може калории и разбира се гледам да ям доста рядко
Сосът, за който писах, си е традиционния "Болонезе", но продуктите, които трябва да се пържат, аз ги "запържих" е незалепващ тиган със съвсем малко водичка(за да не загарят) и просто не им сложих никаква мазнина. Станаха доста вкусни де

Аз салатите ги овкусявам, както аниК е писала над мен, но гледам да замествам оцета с лимон (защото четох, че убива някои пестициди и подобни екстри ), а когато съм на режим без никакви зехтини.
Отговори с цитат
  #3075  
Стар 18th July 2011, 21:21
Аватара на Shandi
Shandi Shandi не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2010
Град: Berlin
Мнения: 238
По подразбиране

На мен пък пастата никога не ми става - все е или преварена, или недоварена, а уж спазвам упътванията на опаковката Някъде по-назад беше писано, че става със зеленчуци. Аз сосове много не обичам, много тежки ми идват. Ама виж банан с мед е ок
Марина, и аз в началото пиех малко вода, ама си наложих и сега доста се наливам. 2 литра са ми минимум. Да не говорим в тренировъчен ден. И аз като Оксана си мисля винги колко е полезно и тн Между другото, когато правих тези гладувания само на вода, кожата ми беше най-чиста. И сега е де, ама тогава..
Салати овкусявам със зехтин, балсамико и сол (ама рядко). Със зехтина обилничко си заливам Хубааво, че не съм почнала да топя с хляба вътре
Мама.Миа, направих сладоледа. Сложих 4 банана, които бяха вече доста узрели, и стана много вкусно. Всички го харесаха. Пусни и други рецепти или линка.
Аз в последните дни нямах никакво време за ядене, все на крака и все забравям да си взема нещо. По един плод се случваше на ден и то вечерта. Паднах под 50 кг и се включи алармата ми..сега съм 48 и ще навксвам. Следващите дни ще е по-спокойно.

За днес менюто:
закуска - нар (докато го издълбая и то ти минава желанието)
обяд - зеленчукова супа
следобедна закуска - нуга халва 20 гр
вечеря - 2 зелени пресни чушки с извара
Отговори с цитат
  #3076  
Стар 18th July 2011, 21:37
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Шанди това ти меню има ли 500 калории ???
__________________
Много отдавна е крайно време!
Отговори с цитат
  #3077  
Стар 18th July 2011, 21:48
Аватара на Shandi
Shandi Shandi не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2010
Град: Berlin
Мнения: 238
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Susan Виж мнението
Шанди това ти меню има ли 500 калории ???
Не мога да кажа Мисля, че няма значение. Не е оправдание, но като не съм яла предишните дни, ми се е свил стомахът, и това количество определено е достатъчно. Плюс това не съм спортувала вече от седмица.
Отговори с цитат
  #3078  
Стар 18th July 2011, 21:51
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Винаги съм се чудела на менюто ти До сега не съм видяла нито едно ,което да има поне 1200 калории...
__________________
Много отдавна е крайно време!
Отговори с цитат
  #3079  
Стар 18th July 2011, 21:55
Аватара на Shandi
Shandi Shandi не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2010
Град: Berlin
Мнения: 238
По подразбиране

Ми на мен това никога не ми е било цел. Не съм брояла калории. Не знам как ти ги определяш, при условие, че аз не съм писала количества. Ама ако ти се занимава, порови се по-назад, може да намериш нещо, което те удовлетворява.
Отговори с цитат
  #3080  
Стар 18th July 2011, 21:59
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Не бе маце , просто се чудя как оцеляваш с тези менюта
Колкото за огромните количества вода които пиеш ...ами дори водата в огромни количества не полезна

http://chemistry.about.com/cs/5/f/blwaterintox.htm
__________________
Много отдавна е крайно време!

Последно редактирано от Oompa Loompa : 18th July 2011 на 22:02
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Дневникназдравословнохранещитесе
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:03.