IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #901  
Стар 17th January 2012, 15:44
Аватара на Лудите клавиши
Лудите клавиши Лудите клавиши не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2011
Мнения: 241
По подразбиране

Тц, на Везните не им стават пишките. (не ме разбирайте погрешно, аз също съм фен на зодиите)
susan_88, има мнооого такива жени. Даже ми е странно как не си засичала такива. Балканският полуостров гъмжи от тях.

Последно редактирано от Лудите клавиши : 17th January 2012 на 15:50
Отговори с цитат
  #902  
Стар 17th January 2012, 16:00
Аватара на Rabiosa
Rabiosa Rabiosa не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2011
Град: Sofia
Мнения: 338
По подразбиране

Ще ме прощаваш, ама изцепки си има при всяка зодия. Тук не става въпрос за едното е..не, а за някакви взаимоотношения. Пари да ми даваш, няма да излизам с някого само заради единия му ..., ако ще златен да му е. Както си има жени за един път, така си има и мъже за един път.
А за Везните и аз съм ЗА. Ама това май си е от зодията, защото пък много хора не ги понасят. Аз и Близнаците си ги харесвам, но пък май съм само аз

Последно редактирано от Rabiosa : 17th January 2012 на 16:03
Отговори с цитат
  #903  
Стар 17th January 2012, 16:00
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Лудите клавиши Виж мнението
Тц, на Везните не им стават пишките. (не ме разбирайте погрешно, аз също съм фен на зодиите)
susan_88, има мнооого такива жени. Даже ми е странно как не си засичала такива. Балканският полуостров гъмжи от тях.
За мъжете везни - не знам, аз съм жена везни и не съм била с мъж везни.
А susan_88 не е срещала такива жени защото е жена, тя (както и аз) е търсила мъже, а не жени.
А за козирозите мъже - бях решила, че аз нещо не се разбирам с тях - все се разминавахме, а то излиза, че те са си такива - щом не знаят какво искат и постоянно си менят мнението (което е доста дразнещо - те не го ли знаят?).
Отговори с цитат
  #904  
Стар 17th January 2012, 18:09
Аватара на Oksana_
Oksana_ Oksana_ не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 294
По подразбиране

Юхууу привет всички!!! ...... От колко време не бях посещавала форумчето и ето, че се натъквам веднага на новости.

Нелс, честити придобивки. Пожелавам ти да ти носят само щастливи мигове и да си много доволна и удовлетворена.

Желая успешна и спорна седмица на всичкиииии


П.П. Сюзън, и мен ме слагай в списъка на близнаците.
Отговори с цитат
  #905  
Стар 17th January 2012, 22:37
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Oksana_ Виж мнението

Нелс, честити придобивки. Пожелавам ти да ти носят само щастливи мигове и да си много доволна и удовлетворена.
Мерси, миличка!! ) Къде се изгуби?

Цитирай:
Да, аз също съм издържала без секс. 16 години. първите 16 от живота ми Сега ми е трудно и 2 дни дори без секс. Как го правите това, бе , момичета, невъзможно ми се вижда да преживееш дори година без секс!
Ясмина, аз имам един огромен проблем, който не мога да оборя - не мога да правя секс, ако не съм влюбена. Просто заради самия секс. Физически не ми е възможно - веднъж пробвах и се разревах, чувствах се все едно ме изнасилват.. Горкото момче се видя в чудо. За това ми се получават такива големи дупки, все пак не се влюбвам всеки ден.. Иначе и аз съм много сексуална, асцедента ми е Стрелец. Пък и раците не сме за подценяване. За това като се влюбя в някой му спирам тока, жалко че рядко се случва...

А за зодиите - много обичам Овни, Стрелци, Лъвове(само жени), Водолеи, Везни... Ама пак - не е до зодията а до комбинацията от характери..
Що не преместим темата в общи?? Не че има модератори, но има жени с нови цици..
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #906  
Стар 17th January 2012, 23:45
Аватара на Decu
Decu Decu не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2011
Град: Deep into the dream world
Мнения: 2 510
По подразбиране

Момичета, кaкъв е този клуб на "отчаяната козирожка съпруга", дето сте сформирали
Нелс, честити придобивки, с гордост да си ги пъчиш
__________________
Set Me Free Your Heaven`s A Lie
Отговори с цитат
  #907  
Стар 18th January 2012, 08:52
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nells Виж мнението



Ясмина, аз имам един огромен проблем, който не мога да оборя - не мога да правя секс, ако не съм влюбена. Просто заради самия секс. Физически не ми е възможно - веднъж пробвах и се разревах, чувствах се все едно ме изнасилват.. Горкото момче се видя в чудо. За това ми се получават такива големи дупки, все пак не се влюбвам всеки ден.. Иначе и аз съм много сексуална, асцедента ми е Стрелец. Пък и раците не сме за подценяване. За това като се влюбя в някой му спирам тока, жалко че рядко се случва...
Нелс моя проблем е абсолютно и категорично същия. Докато някой не ми влезе в сърцето няма шанс да ми вдигне краката. Всичките ми познати ме мислят за луда и задръстена но това е положението. И аз веднъж пробвах с човек ей така само за секса без чувства, е на мен пък просто не ми стана и секса не се състоя, момчето се почувства зле защото си мислеше че вината е в него а аз се чувствах зле от това че ме е докосвал. Гадна работа, която никога няма да повторя. Е седя си още на сухо и си чакам принца какво да се прави.
Ама иначе наистина мноооого оспамихме темата ама незнам как да се прехвърлиме в общи...
Отговори с цитат
  #908  
Стар 18th January 2012, 10:49
Аватара на d. housewife
d. housewife d. housewife не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 100
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от markova2007 Виж мнението
Нелс моя проблем е абсолютно и категорично същия. Докато някой не ми влезе в сърцето няма шанс да ми вдигне краката. Всичките ми познати ме мислят за луда и задръстена но това е положението. И аз веднъж пробвах с човек ей така само за секса без чувства, е на мен пък просто не ми стана и секса не се състоя, момчето се почувства зле защото си мислеше че вината е в него а аз се чувствах зле от това че ме е докосвал. Гадна работа, която никога няма да повторя. Е седя си още на сухо и си чакам принца какво да се прави.
Ама иначе наистина мноооого оспамихме темата ама незнам как да се прехвърлиме в общи...
Няма лошо, момичета, разбира се, че е по-приятно,когато има чувства, но ние, жените, някак ги обвързваме двете понятия(любовта и секса), малко ненужно, бих казала, докато при мъжете секса си е секс, любовта си е любов. Затова си живеят по-добре и безгрижно от нас.
Отговори с цитат
  #909  
Стар 18th January 2012, 11:09
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

За секса е достатъчно едно харесване и привличане, ама чак влюбеност...(чуденка)
Това е изказването ми като представителка на зодия Стрелец , за които твърдят, че и в болница и обинтовани пак ще намерят с кого да флиртуват
Но...харесва ми това, което са написали момичетата за любовта. Все още има такива хора, значи, което ме радва.
__________________
Ordnung muss sein!

Последно редактирано от ЛИСКУ : 18th January 2012 на 11:34
Отговори с цитат
  #910  
Стар 18th January 2012, 11:33
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

Но не съм видяла два еднакви характера от една зодия. Така че без предубеждения
__________________
Ordnung muss sein!

Последно редактирано от ЛИСКУ : 18th January 2012 на 11:37
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Общиприказкинаоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:10.