IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1011  
Стар 31st January 2011, 15:19
Аватара на alien777
alien777 alien777 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 247
По подразбиране

Оле, аз май наистина съм много зле мислех си, че няма да мога да побера 300 - 350. И наистина след раждането определено станаха по големи, ама никаква форма. Мерси Силвана
  #1012  
Стар 31st January 2011, 15:33
Аватара на alien777
alien777 alien777 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 247
По подразбиране

В четвъртък съм на консултация при н.г.. Каза че имал някаква програма и може да видиш как ще изглеждаш след операцията/сигурно приблизително/ Май съм се насочила към Ментор, според Вас каква ще е разликата при подмускулно с анатомични и кръгли.
Силвана, твойте под или надмускулно са? и от първия път ли ги побра?
П.П А и тази цена за Ментор 3200 евро кръгли ми се вижда доста разумна...
  #1013  
Стар 1st February 2011, 11:44
Аватара на Silvana-)
Silvana-) Silvana-) не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2010
Град: Sofia
Мнения: 127
По подразбиране

Аз си избрах Арион,Ментор ми се сториха много твърди(опипах ги всичките)и да,от първия път ги събрах
__________________
Човек пролива най-много сълзи,следствие сбъднатите си мечти!!!
  #1014  
Стар 1st February 2011, 11:48
Аватара на Silvana-)
Silvana-) Silvana-) не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2010
Град: Sofia
Мнения: 127
По подразбиране

Моите са подмускулно,но вероятно частично,защото 425сс.......баси мускула
__________________
Човек пролива най-много сълзи,следствие сбъднатите си мечти!!!
  #1015  
Стар 1st February 2011, 21:26
Elllinka Elllinka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 21
По подразбиране

Колко време след операцията може да се спи по корем? Вече мина месец и половина, но ме е страх да пробвам. Само така спя спокойно- първите 15 дни почти не съм спала зареди спането по гръб. После взех да се обръщам настрани, но не ми е удобно пак...
  #1016  
Стар 2nd February 2011, 09:16
gemma gemma не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 75
По подразбиране

Здравейте,момичета,
мина и моята операция на 31.01.Болеше ужасно,но важното е,че вече съм си вкъщи.Искам да ви питам,все още чувствам болка в гърдите си почти непрекъснато,движенията ми са доста ограничени,но най-тъпото е ,че не мога сама да лягам и ставам от леглото.При вас докога беше така?И кога поотминава тази болка в гърдите и това чувство ан напрегнатост(което е може би заради стегнатия сутиен и лентата)?Благодаря предварително за отговорите!
  #1017  
Стар 2nd February 2011, 09:21
gemma gemma не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 75
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от alien777

Здравейте, аз също съм решила да се присъединия към силиконовите мацки. Рових се доста из форума и научих много полезни мисля неща.
В крайна сметка реших имплантите да са подмускулно. Колебая се за кубиците. Молбата ми е да чуя и Вашето мнение на мое място колко кубика бихте сложили висока съм 173, тегло 54 кг. подгръдна 72, гръдна 85. Раждала съм, има промяна от преди но в никакъв случай не мога да кажа, че са увиснали.
alien777,имаш почти моята структура.аз съм 172 см 54-55 кг,подгръдната ми е 75,и аз съм раждала,бста ми не е увиснал,но просто от кърменет се изразни от всякакво съдържание.Избрах си 325 кубика просто ,защото не исках голям бюст.Все още не мога да кажа нищо зза резултата,но ако те интересува месец след операцията мога да ти пратя снимки за да добиеш представа.
  #1018  
Стар 2nd February 2011, 10:18
Аватара на jovanna93114
jovanna93114 jovanna93114 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Dec 2010
Град: Графството
Мнения: 458
По подразбиране

gemma , мен ме боля така до 8-9 ден.Не можех да се помръдна,но с всеки следващ ден се чувствах все по добре.Болката в самите гърди отшумява по бавно.Поне до 20ти ден ще ги чувстваш много болезнени.
__________________
Ще лумне пак пламък изгаснал,
над сянката-лъч засиял,
строшеният меч ще зарасне,
сваленият пак ще е крал.
  #1019  
Стар 2nd February 2011, 14:31
Аватара на alien777
alien777 alien777 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 247
По подразбиране

Мерси много за отговора Gemma, много сте готини всички и се радвам, че намерих този форум преди да се оперирам, защото научих много полезни неща. Утре ми е консултацията и нямам търпение да чуя мнението на н.г и ще пиша веднага. Gemma ще се радвам много да пратиш снимки когато прецениш, а ти при кой се оперира?
  #1020  
Стар 2nd February 2011, 16:37
gemma gemma не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 75
По подразбиране

Оперирах се при доц.Анастасов.Иначе бях нна консултация и при Емил Георгиев.Пиши непременно как е минала консултацията и за колко кубика сте се разбрали.А ти само при него ли ще ходиш на консултация?
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:13.