IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #5931  
Стар 19th July 2012, 14:51
swing swing не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2012
Мнения: 25
По подразбиране

Не е вярно, че мамограф се прави след 40-годишна възраст. Прави се и преди това, ако има съмнения. На мен са ми правили, когато бях на 27 г. и имах болки в едната гърда. Прави се на раждали и кърмили жени, дори да нямат 40-годишна възраст, ако имат оплаквания.
  #5932  
Стар 19th July 2012, 17:34
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от swing Виж мнението
Не е вярно, че мамограф се прави след 40-годишна възраст. Прави се и преди това, ако има съмнения. На мен са ми правили, когато бях на 27 г. и имах болки в едната гърда. Прави се на раждали и кърмили жени, дори да нямат 40-годишна възраст, ако имат оплаквания.
Прави се под 40 год, ако има съмнение за нещо, т.е. ако те прати лекар. Иначе аз преди 1-та операция отидох в държавна болница да ми направят мамография и ми отказаха, казаха че първо ще ми направят ехография и после, ако преценят и мамография. Само дето аз изчезнах, щото си отидох на своя глава в таз болница (че беше най-близката) и не ми се обясняваше на докторката там, че искам да си увеличавам бюста и затова искам мамография ... отде да я знам, можеше да реши да ми се кара и аз ... дим да ме няма.
  #5933  
Стар 19th July 2012, 18:02
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от swing Виж мнението
Не е вярно, че мамограф се прави след 40-годишна възраст. Прави се и преди това, ако има съмнения. На мен са ми правили, когато бях на 27 г. и имах болки в едната гърда. Прави се на раждали и кърмили жени, дори да нямат 40-годишна възраст, ако имат оплаквания.
Мисля, че поста ми е достатъчно ясен за тези, които могат да четат. Да, ако има показания или съмнения се прави мамографско изследване. След 40 годишна възраст е добре да се направи такова дори да няма оплаквания.


А това, че са те пратили на мамограф заради болки е пълна глупост... лошите неща (не дай Боже) не болят!
  #5934  
Стар 19th July 2012, 18:43
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lily.ana Виж мнението
Мисля, че поста ми е достатъчно ясен за тези, които могат да четат. Да, ако има показания или съмнения се прави мамографско изследване. След 40 годишна възраст е добре да се направи такова дори да няма оплаквания.


А това, че са те пратили на мамограф заради болки е пълна глупост... лошите неща (не дай Боже) не болят!
Тююю, аз се изтрепах да пиша глупости, та да се не се ядосаш, Лиле, ами да се хилиш; ама да де, права си си. Айде сега, мир и любов, моля (най-вече към Swing), че няма да мога да спя от вас.
  #5935  
Стар 19th July 2012, 19:27
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Не съм ядосана бе Инче... просто натъртих отново, това което бях написала и по-горе, а това кое е вярно и кое не... не мисля, че някой от нас тук е достатъчно компетентен, за да прави такива изказвания
  #5936  
Стар 20th July 2012, 08:43
Аватара на eliii
eliii eliii не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2012
Мнения: 688
По подразбиране

момичета да ви попитам:вие как си купувате бански?!? налага ли се да сменяте горно и долно с различни размери?
  #5937  
Стар 20th July 2012, 11:32
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от eliii Виж мнението
момичета да ви попитам:вие как си купувате бански?!? налага ли се да сменяте горно и долно с различни размери?
Някои марки продават горнища и долници отделно.
Иначе аз си купих бански XXL , защото мн ми хареса и долнището го навивам, препасвам, загащвам... Хлопа, ама мен не ми пука
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
  #5938  
Стар 20th July 2012, 15:50
Аватара на SvetaDqvoliq
SvetaDqvoliq SvetaDqvoliq не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2010
Мнения: 118
По подразбиране

Здравейте,момичета, бях се позагубила из форума. Nells, как се чувстваш? Зарастват ли белезите?
__________________
"Няма кратки пътища към местата,които си заслужават да се посетят."
"Един различен свят не може да бъде построен от безразлични хора."
  #5939  
Стар 20th July 2012, 16:02
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Зарастват. Док каза на контролния преглед, че понеже съм с бяла кожа(принципно) и светли очи, почти сигурно било, че няма да останат грозни белези. Но каза, че все пак може да се мажа с Дерматикс, за да съм сигурна, че съм направила всичко възможно.

При теб как е?
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
  #5940  
Стар 20th July 2012, 16:52
hausi hausi не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2012
Мнения: 34
По подразбиране

Мацки, моите гърди станаха на 8дни, но виждам голям зор с обличането на блузи и изобщо дрехи през глава. От една страна, немога да си вдигна много ръцете, от друга самото опъване ме кара да чувствам болка и опъване в гърдите. Мога ли да си навредя при обличане на блузи през главата? Единствените ми дрехи с копчета са пижами и есенни ризи... Нищо не ми казаха в болницата, освен да не вдигам ръзе на повече от 90 градуса, за да могат имплантите да слизат спокойно надолу...
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:47.