IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 5th March 2019, 12:35
Kuma Lisa Kuma Lisa не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2018
Мнения: 27
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от malinka21 Виж мнението
Аз се оперирах при Кънев на 26.02.2019г.
От операцията и доктора съм много доволна. Възстановявам се обаче наистина много бавно. Днес- 5-ти ден, все още ми е много трудно да ставам сама и боли. Ходя сгъната на две, т.е. не може да става дума за работа или излизания.
Анестезиолога е перфектен, все едно не бях слагана под упойка.
Сега за сама болница. Добре, че платихме мъжът ми да остане с мен през нощта....
Обезболяващите бяха много слаби и много нарядко, такива болки изтърпях, беше мъчение. А съм раждала. Може би само с това мога да сравня.
С една дума-нямаше да се справя ако не беше мъжа ми с мен, да ме вдига, да ме води до тоалетната, три пъти колабирах, заради ниско кръвно.
Храната не е ОК, но това едва ли има значение.
И понеже си говорите за разстояние между гърдите-аз си бях с огромно -4 пръста. След операцията е оправено и вече е два мои тънки пръста, изглежда перфектно и Кънев специално избра профила да е разлат, за да оправи това разстояние.
Леле, чувала сум че е много болезнено, но чак така... wоw, пойелавам ти скорошно оздравяване и ного да им се радваш. Какви импланти и кубици ти сложи?
Аз през почивните дни се зачетох и намерих нqкакви страници в които се говори за вредата от всички видове силикон и как се отделя в тялото ти на микрочастици, получаваш лоша памет, виене на свят, отпадналост и т.н. и малко се уплаших... Особено с това че ако кърмиш може детето да получи натравяне с тежки метали...

Вие знаете ли нещо свързано с това? 1202:
Отговори с цитат
  #12  
Стар 5th March 2019, 13:43
malinka21 malinka21 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2019
Мнения: 4
По подразбиране

Сложиха ми 330 подмускулно, Политех. Аз съм 160/47кг
Иначе за тежки метали от силикон............важно е когато се чете за вреди да се гледа не само какво е написано, а от кого, на база на какви научни изследвания, кой ги е провел и дали са потвърдени научно от други независими експерти.
Отговори с цитат
  #13  
Стар 5th March 2019, 17:09
Kuma Lisa Kuma Lisa не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2018
Мнения: 27
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от malinka21 Виж мнението
Сложиха ми 330 подмускулно, Политех. Аз съм 160/47кг
Иначе за тежки метали от силикон............важно е когато се чете за вреди да се гледа не само какво е написано, а от кого, на база на какви научни изследвания, кой ги е провел и дали са потвърдени научно от други независими експерти.
Анестезията с интубация ли ти беше или с маска? На мен най-големия страх не ми е болката, а самата анестезия, честно казано. За мен е направо кошмар как ще заспя и ще започнат да ме "порят" хаха. При теб как мина това заспиване и събуждане? С лента ли те изписаха или със сутиен? И най-вече... харесаха ли ти в първия момент, в който ги видя?
Отговори с цитат
  #14  
Стар 6th March 2019, 15:00
malinka21 malinka21 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2019
Мнения: 4
По подразбиране

Интубирали са ме , след като съм заспала. Два-три дни доста ме боля гърлото, първият ден можех да приемам само вода, от всичко друго болеше и щипеше при преглъщане.Аз и друг път съм била под обща упойка и пак нямах проблеми след нея. След епидуралната, с която раждах, ме цепи глава нечовешки една седмица, освен това бях в съзнание, си усещах операцията и болеше.
Всичко е до ансетезиолога според мен.
Както писах по-горе, едно че нямам страх от пълна упойка, второ, че ми понесе супер анестезията. При моите зверски болки, само ми липсваше и едно повръщане и виене на свят.
Гърдите ми изглеждаха страхотно след операцията. Очаквах да са много високо, както съм чела, да са сини и пр., но нямаше нищо такова. Изглеждаха си супер и понеже моите са анатомични, среден профил, изглеждаха толкова естествено, все едно са си мои.
Изписаха ме с лента и сутиен. Лентата ми беше поставена грешно и докато се ориентирам в интернет как се поставя, ми причиняваше допълнителна болка и дискомфорт. Аз я махнах на втория ден, защото не искам да слизат. Със сутиена съм денонощно, макар и той да ми стяга и не ми е удобен така, както е при другите момичета . От понеделник мога да не го нося през деня, но 4 месеца трябва да спя с него.
Отговори с цитат
  #15  
Стар 12th March 2019, 16:29
Kuma Lisa Kuma Lisa не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2018
Мнения: 27
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от malinka21 Виж мнението
Интубирали са ме , след като съм заспала. Два-три дни доста ме боля гърлото, първият ден можех да приемам само вода, от всичко друго болеше и щипеше при преглъщане.Аз и друг път съм била под обща упойка и пак нямах проблеми след нея. След епидуралната, с която раждах, ме цепи глава нечовешки една седмица, освен това бях в съзнание, си усещах операцията и болеше.
Всичко е до ансетезиолога според мен.
Както писах по-горе, едно че нямам страх от пълна упойка, второ, че ми понесе супер анестезията. При моите зверски болки, само ми липсваше и едно повръщане и виене на свят.
Гърдите ми изглеждаха страхотно след операцията. Очаквах да са много високо, както съм чела, да са сини и пр., но нямаше нищо такова. Изглеждаха си супер и понеже моите са анатомични, среден профил, изглеждаха толкова естествено, все едно са си мои.
Изписаха ме с лента и сутиен. Лентата ми беше поставена грешно и докато се ориентирам в интернет как се поставя, ми причиняваше допълнителна болка и дискомфорт. Аз я махнах на втория ден, защото не искам да слизат. Със сутиена съм денонощно, макар и той да ми стяга и не ми е удобен така, както е при другите момичета . От понеделник мога да не го нося през деня, но 4 месеца трябва да спя с него.
Биеше ли си инйекции за разрейдане на кръвта след операцията ? аз току-що разбрах за пурви пут че трябва това да се прави
Отговори с цитат
  #16  
Стар 14th March 2019, 08:37
Аватара на Kristin88
Kristin88 Kristin88 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2019
Мнения: 2
По подразбиране

Здравейте момичета,
И моята операция скоро предстои.
Много ми е притеснено, искам да ви попитам според вас кога е нормално да се върна на работа понеже отпуска ще си взема? Също malinka21 и аз съм с ниско кръвно видях,че си писала, че от това си колабирала няколко пъти, моето е много ниско някой път е 70/40 и това ме притеснява, трябвс ли някакви предвсрителни мерки да се вземат, например да пия нещо. Kuma lisa успех в избора на лекар

Последно редактирано от Kristin88 : 14th March 2019 на 08:40
Отговори с цитат
  #17  
Стар 14th March 2019, 09:17
Kuma Lisa Kuma Lisa не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2018
Мнения: 27
По подразбиране

Здрасти Кристин,
за съжаление в този сайт напоследък няма толкова активност, колкото ми се иска, така че може и да не се намери някои който да ти отговори. Възстановителният период зависи много от това дали импланта е под или над мускула, очевидно под боли много повече и възстановяването е по-бавно. Също зависи тялото ти колко цц може да поеме и колко точно ще се насили мускула.
Кажи кой ще ти ги прави, колко кубика, под или над мускула, колко тежиш и колко си висока защото тези неща са доста определящи.

Инче аз мисля че избрах моя лекар, ще се оперирам в Турция, отношението им е невероятно, което за тях е норма, а при нас е доста претупано... Толкова време ми отделиха толкова неща ми обясниха, и няма извинание че били много заети - хирурга ми прави 5-7 операции на ден и въпреки това асистента му отдели време да се консултира с него, да му покаже мои снимки и 4 дни си писа с мен, имам уреден трансфер от летището, 6 дни престой в 4 звезден хотел в Истанбул и всички изследвания включени. Очарована съм от тях, резултатите, които ми показаха са страхотни също.
Отговори с цитат
  #18  
Стар 14th March 2019, 11:40
petq.vandova petq.vandova не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2019
Мнения: 15
По подразбиране

Коя ти е клиниката, аз също там съм оперирана. Но малко по друг е стила на работа ми се струва. Да не е Естетика?
Отговори с цитат
  #19  
Стар 14th March 2019, 11:44
Kuma Lisa Kuma Lisa не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2018
Мнения: 27
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от petq.vandova Виж мнението
Коя ти е клиниката, аз също там съм оперирана. Но малко по друг е стила на работа ми се струва. Да не е Естетика?
Не, казва се Milano Klinik, лекаря е Hakan Bulam. Ти в Естетика ли си оперирана? Как беше?
Отговори с цитат
  #20  
Стар 14th March 2019, 12:12
petq.vandova petq.vandova не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2019
Мнения: 15
По подразбиране

Аз се оперирах в Американска частна болница КОЧ, Проф. Йозмен. Единственото, е че не е естетична клиника и нямаш осигурен престой.Всичко друго е така, както го казваш. Забелязвам, че Естетика работят само с Ментор - кръгли. Това не ми харесва. По сигурно е за изпълнение и нямаш избор за анатомични. Изследванията и консултацията са ти на един ден, като слагат над мускулно. Моите гърди по мое настояване бяха поставени под мускулно. Слагат и малко кубици според мен, не са привърженици на големите гърди. Затова трябва да отстояваш и да не ги слушаш много хахаха. Поне моя опит показа това. И питай за параметрите предварително и за точния модел. Интересно ми е как на момента ги осигуряват имплантите. Имат в болницата ли асортимент....?, не е като тук с предварителна поръчка след уточняване на размера.

Иначе всичко мина добре, гърдите са формата, която искам. Сега ми малеят обаче.
Хайде успех и да се похвалиш след това.

Последно редактирано от petq.vandova : 14th March 2019 на 12:14
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: КлиникаВИТАмнения
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:28.