IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Върни се   Форуми > Други > Общи приказки


Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #141  
Стар 10th October 2008, 13:56
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от secretk
Родителите ми може да нямат перфектния брак, може да са заедно само заради мен, но за тях е живо престъпление в джоба на якето да си бръкнат един на друг, какво остава за телефон. Никога, дори не питат за разрешение, ако им трябва нещо отиват при другия и той им го дава.
не допускаш ли, че не го правят именно щото отдавна не им дреме един за друг
Отговори с цитат
  #142  
Стар 10th October 2008, 13:57
NESCAFE NESCAFE не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 2 958
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Reni_Reni
Хехехе ще извикам баба ми на 90 да си каже тежката дума в тоя ред на мисли!
Хич не е смешно, от възрастните хора може да се поучиш на много неща,доста са видяли,доста са грешили....навъртяли са сериозен житейски стаж,не е за подценяване това.
Отговори с цитат
  #143  
Стар 10th October 2008, 13:58
Аватара на secretk
secretk secretk не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: София
Мнения: 4 401
По подразбиране

Рени мерси за мнението , пожелавам ти много щастие и да не ти се налага да се съмняваш в половинката си , аз тук не смятам повече да пиша. Нека пишат големите и опитните.
__________________
Всички сме равни, но някои са по-равни.
Отговори с цитат
  #144  
Стар 10th October 2008, 14:00
Аватара на secretk
secretk secretk не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: София
Мнения: 4 401
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от bimbi
не допускаш ли, че не го правят именно щото отдавна не им дреме един за друг
бимби не смятам да говоря повече по тази тема, нито по- друга, лични неща на хора, които ме обиждат, не смятам да споделям. За това няма да ти отговоря на въпроса.
__________________
Всички сме равни, но някои са по-равни.
Отговори с цитат
  #145  
Стар 10th October 2008, 14:02
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от secretk
Цитирай:
Първоначално написано от bimbi
не допускаш ли, че не го правят именно щото отдавна не им дреме един за друг
бимби не смятам да говоря повече по тази тема, нито по- друга, лични неща на хора, които ме обиждат, не смятам да споделям. За това няма да ти отговоря на въпроса.
ми аз не съм те обиждала, ама...ок, ше го преживея
Отговори с цитат
  #146  
Стар 10th October 2008, 14:03
Аватара на Reni_Reni
Reni_Reni Reni_Reni не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 703
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от NESCAFE
Цитирай:
Първоначално написано от Reni_Reni
Хехехе ще извикам баба ми на 90 да си каже тежката дума в тоя ред на мисли!
Хич не е смешно, от възрастните хора може да се поучиш на много неща,доста са видяли,доста са грешили....навъртяли са сериозен житейски стаж,не е за подценяване това.
Аз уважавам възрастните,но също така съм за прогреса и за уважаване и изслушване и на младите хора!
Отговори с цитат
  #147  
Стар 10th October 2008, 14:20
ледено_sЪrце ледено_sЪrце не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 4 366
По подразбиране

Аз не мога да разбера дори защо спорите,след като в различна възраст и в различните типове връзки нещата стоят съвсем различно. Да,аз не ровя в личните неща на хората ,с които съм,дори да имам възможност (преди много ме изкушаваше да се интересувам от тези неща и да си нагласям всякакви възможни изневери), НО аз нямам толкова сериозни намерения и в повечето случаи просто гледам да се избегнат скандали и драми,защото съм с дадения човек за определен период от време,което искам да е изпълнено с приятни емоции и добре прекарано. Съвсем по друг начин стоят нещата,ако имам по-сериозни и дългосрочни намерения към даден човек,тогава може би бих го правила,а по-добре да си имаме пълното доверие и да не се налага скришно да ровя,а човека срещу мен да е отворен и открит в това отношение. Но не мисля,че при някаква по-несериозна връзка,дори да е няколко години,ако няма перспектива за бъдещо развитие, е нужно да се правят такива неща,а все пак хората на моята възраст най-често са с несериозни намерения и просто прекарват времето си с даден човек,докато паралелно с това им се живее и забавлява. Моите родители имат стабилен брак от години,но са напълно открити един към друг,дори мога да кажа,че като малка ми се е случвало аз да проверявам баща ми да не кривне,така че е основателно на даден етап от отношенията човек да има право да си иска подобаващото сериозно и коректно отношение и да търси сметка на половинката си.
__________________
Преди да запалиш огън в някого, помисли как ще го гасиш...
Отговори с цитат
  #148  
Стар 10th October 2008, 15:15
peach peach не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 105
По подразбиране

Сега ще разведя малко обстанвоката,ще ви разкажа за една моя излагацийка преди години. В началото на сериозната ми връзка,аз отивам да живея с моя приятел на семейни начала.Явно съм се чувствала комплексарка,знам ли и аз,но много го ревнувах дори от бившите му. Измъчвах се,представях си какво ли не.Веднъж му видях тефтерче с телефонни номера,намерих един подозрителем за мен номер на жена и побеснях.Чудех се как да реагирам и той като се прибра му казах че тая го е търсила по тел и коя е тая.....При което той вика-леле така ли,ние имаме бизес с нея,тя е еди коя си и каква си..И и се обади и я пита какво става и за какво го е търсила. Тя каза че не е вяно... И аз се чудех какво да измисля и казах -Ами може да е грешка или съвпадение....беше ми доста неудобно
__________________
Досадното на този свят е, че идиотите са уверени в себе си, а умните хора са
изпълнени със съмнения.
Отговори с цитат
  #149  
Стар 11th October 2008, 11:50
Аватара на pifco
pifco pifco не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: Plovdiv
Мнения: 3 820
Изпратете съобщение чрез ICQ до pifco Изпратете съобщение чрез Yahoo до pifco
По подразбиране

Точно нещо такова,се случи преди време,докато ме нямаше около телефона,тя го бе преровила,и го разбрах по sms който бях получил,а не бях чел,реакцията ми беше -край на току що започналата връзка.Да ,малко е пресилено и крайно ,но ако липсва доверие не е за мен,давам много свобода но доверието е това което ме кара да е давам,и ако го няма ,смисъла се губи
__________________
http://www.sinyatabezdna.com/
Отговори с цитат
  #150  
Стар 11th October 2008, 12:24
Аватара на Mirami
Mirami Mirami не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 3 699
По подразбиране

Айде бе, Пифко, къде се загуби? Липсваш, да знаеш!

По темата: колкото и някой да се стреми да изтрива съобщения и обаждания няма начин да не забрави да го направи понякога. Ако следя много отблизо със сигурност ще се натъкна един ден на такива. Затова предпочитам да не го следя, в крайна сметка после на мен ще ми е кофти.
За мен е важно да се държи добре в семейството и да не постъпва като някои глупави мъже и жени, които като имат друга връзка решават, че ти си им пречка да бъдат щастливи.
Искам да разчитам на мъжа ми за важните неща в живота, една изневяра не ме притеснява, не искам само да разбирам за нея, за да не съм принудена да реагирам по някакъв начин.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Надзъртателителефонитенаполовинкитеси
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:14.