IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #171  
Стар 11th March 2013, 09:13
Аватара на lidiya
lidiya lidiya не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: София
Мнения: 519
По подразбиране

Не мисля, че ще ти отменят операцията заради Хеликобактер пилори. Спокойно!
__________________
Бъдещето принадлежи на тези, които вярват в красотата на мечтите си.
Отговори с цитат
  #172  
Стар 11th March 2013, 11:03
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от babyface79 Виж мнението
Момичета, имам спешен въпрос, място не мога да си намеря... В четвъртък ми е операцията при Стоянов. На кръвните изследвания, hellicobacteri pylori ми да даде положителен резултат. Заключението на кардиолога е, че няма никакви причини операцията да ми се отлага, всичко друго ми е идеално. Каза ми, че всеки втори човек има тази бактерия и тя няма никакво отношение към операцията. Дори не е сигурно, че е активна в момента. Някой да е имал сходен проблем? Много съм притеснена, днес ще звънна на Стоянов... Толкова ми беше трудно да си отганизирам операцията като отпуска, майка ми си идва от чужбина, за да ми помага първите дни... Сега ако я отложат... Реве ми се...

Есте Клиник са единствените, които правят изследване на Хеликобактерис. Аз даже изпаднах в тих потрес. Доста от нещата, коиот пускат, нямат пряко отношение към развоя на операцията, по-скоро целят ограничаване на вътрешноболнична зараза ли, не знам.. На изуст пиша!
На мен, за други операции, не са ми искали и половината от тези изследвания..

Но определено точно тази бактерия няма да ти създаде проблеми. Щом специалистите казават, че е ок, довери им се!

Успех в четвъртък и се успокой! Струва ми се, че си притеснена повече от самата операция, от колкото от бактерията и просто ти избива на някъде стреса! Нама страшно, всичко минава доста бързо!
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #173  
Стар 11th March 2013, 21:28
babyface79 babyface79 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2013
Мнения: 15
По подразбиране

Благодаря ви за подкрепата Оказа се, че сутринта съм се тръшкала напразно. Няма да ми отменят операцията заради гадния хеликобактер. Нелс, честно да ти кажа чак сега започна леко да ме хваща шубето. Толкова много работа имам, че изобщо не ми остава време да мисля за операцията и по-добре. Само се надявам всичко да мине нормално, а с болката после все някак ще се справя, аз съм корава ))
Имам един малко тъп въпрос, който обаче ми се оказа проблем. Тъй като по принцип спя гола и нямам нито една пижама, сега трябва да си купя за операцията. Търся нещо с горнище с цип или което се връзва отпред, ама нътц. Та... Вие с какви пижами бяхте?
Отговори с цитат
  #174  
Стар 11th March 2013, 21:44
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Задължително си вземи горница с цип или копчета! Просто няяма да можеш да я обличаш през главата!

И от тук нататък до живот ще спиш със сутиен! Честито!

(Свиква се )
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #175  
Стар 11th March 2013, 21:51
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Това означава ли че в разгара на една бурна нощ ставаш да си слагаш сутиена ?
__________________
Много отдавна е крайно време!
Отговори с цитат
  #176  
Стар 11th March 2013, 21:56
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Bunny boiler Виж мнението
Това означава ли че в разгара на една бурна нощ ставаш да си слагаш сутиена ?
Не знам.
Нямала съм бурни нощи след като се тунинговах! Прдполагам, че ще почна да си го слагам (сутиена) след като си станем близки. Една, две нощи без сутиен едва ли биха навредили..

Даже в петък бях на ASOT 600 без сутиен и яко денс и скачане имаше ама ги гледам - стоят си на място!
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #177  
Стар 11th March 2013, 22:01
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Ох ма Нелке до кога ща уча ако имха такива цици до ся да бях изтрепала рибата в Черно море
__________________
Много отдавна е крайно време!
Отговори с цитат
  #178  
Стар 11th March 2013, 22:11
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Bunny boiler Виж мнението
Ох ма Нелке до кога ща уча ако имха такива цици до ся да бях изтрепала рибата в Черно море
Само с цици не става! Трябва и акъл!

Който ви казва, че циците няма да ви оправят живота, е прав!
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #179  
Стар 11th March 2013, 22:33
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Иска се акъл но много малко Нелке а при теб явно е в повече
__________________
Много отдавна е крайно време!
Отговори с цитат
  #180  
Стар 11th March 2013, 22:35
viv_pl viv_pl не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 20
По подразбиране

Момичета, минаха 3 месеца и половина от моята операция, но гърдите продължават да ме болят . По-точно в долната част и ареолите, най-вече при допир. Незнам дали да се притеснявам или е нормално, защото се връща чувствителноста на моите тъкани ?
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 07:39.