IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 5th January 2012, 12:05
Аватара на BrightFestival
BrightFestival BrightFestival не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 1
Smile Шареният музикален фестивал - елате, за да пеем, свирим и танцуваме заедно!

Чувствам се различна!
Оставете ме да се чувствам различна
и ме обичайте не въпреки, а ЗАЩОТО съм различна!

Докато израствах нещо в мен болеше.
Тогава не разбирах и не исках да приема себе си,
отхвърлях се, борех се, страхувах се.
Може би това да преодолея и да заобичам странността си беше най-трудно постижимото.
Чувството на самота и несигурност ме беше обградило и беше парализирало целия ми живот.
Нямах сили да дишам!

В онзи момент нямах толкова нужда да дам глас на любовта си към някого определено, колкото да освободя любовта към себе си и да свържа индивидуалността си с една общност, която да ме подкрепя и разбира.
Защото всички ние се нуждаем от подкрепа, от хора, които ни разбират, дори тези хора да са онези, отритнатите и отхвърлени от така наричащите се „нормални”.

„Шареният музикален фестивал”, който ще се проведе през Януари, 2012 г. ще бъде първият по рода си ЛГБТ музикален фестивал.
„Шареният музикален фестивал” има за цел да ни свърже, за да покажем не толкова на света и на българското общество, колкото на самите себе си, че ни има. За да се подкрепяме, помагаме, обичаме.

За участие се свържете с някого от организаторите:

Деница Любенова ivanova_denitza@yahoo.com
Vanessa Raymond shuggielee@gmail.com
Sophia Kleinsasse sophillarosa@gmail.com

Приветстваме участието както на ЛГБТ, така и на участници, които подкрепят общността.
Отговори с цитат
Отговори

Етикети
гей фестивал, лгбт фестивал, фестивал януари, шареният фестивал


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Шарениятмузикаленфестивалелатезадапеемсвиримтанцувамезаедно
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:58.