IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #61  
Стар 10th June 2009, 22:56
Аватара на i_ani
i_ani i_ani не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 10 052
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от evita29
И на мен ми е малко чудно как е установил КК,като няма видими белези за такава диагноза.
А какви са те ?
__________________
Винаги има две мнения - грешното и моето
Отговори с цитат
  #62  
Стар 11th June 2009, 07:31
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

i_ani, пускам линк към тема от Фема http://forum.fema-bg.com/viewtopic.php?t=1574
Можеш да видиш снимки.
Потърси и в Гугъл Нямай 100% доверие на док
Отговори с цитат
  #63  
Стар 11th June 2009, 07:43
Аватара на i_ani
i_ani i_ani не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 10 052
По подразбиране

Ани !
__________________
Винаги има две мнения - грешното и моето
Отговори с цитат
  #64  
Стар 11th June 2009, 08:02
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от evita29
И на мен ми е малко чудно как е установил КК,като няма видими белези за такава диагноза.Освен висока позиция на инплантите.
То не е нужно да има видими белези, за да разбереш дали има КК, защото когато станат видими, вече е в доста напреднал стадий Установява се с преглед при пипане контрактурата.
Отговори с цитат
  #65  
Стар 11th June 2009, 08:36
Аватара на i_ani
i_ani i_ani не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 10 052
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от te_dda

не мога да твърдя със сигурност как е при твоя доктор, но при повечето ако има нещо което да се плаща, то е точно КК, защото се води не по тяхна вина, за да е безплатно..
...Естесвено , че ако отидеш 5-10 години след операцията , ще си платиш като поп....., но не мисля , че някой е плащал за корекция предизвикана от КК... появила се скоро след интервенцията

Може kasy_a да се включи по въпроса..........и да сподели , дали д-р Заякова и е взела пари за въпросната корекция :P
__________________
Винаги има две мнения - грешното и моето
Отговори с цитат
  #66  
Стар 11th June 2009, 08:38
Марулка Марулка не е на линия
Banned
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 6 970
По подразбиране

Аз пък до колкото знам-единствено к.к е безплатна.....
Отговори с цитат
  #67  
Стар 11th June 2009, 08:39
Аватара на i_ani
i_ani i_ani не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 10 052
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gwendoline
Цитирай:
Първоначално написано от evita29
И на мен ми е малко чудно как е установил КК,като няма видими белези за такава диагноза.Освен висока позиция на инплантите.
То не е нужно да има видими белези, за да разбереш дали има КК, защото когато станат видими, вече е в доста напреднал стадий Установява се с преглед при пипане контрактурата.
Мисля , че Гуен е права :P
__________________
Винаги има две мнения - грешното и моето
Отговори с цитат
  #68  
Стар 11th June 2009, 09:31
evita29 evita29 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 237
По подразбиране

Съгласна съм,че на пипане се установява КК.Имах в предвид в предния си пост,че има много фактори които показват проблем макар и в начален стадии:неподвижност на инпланта при натиск,гърдите са твърди на пипане,силно изразени ръбове,лека деформация на формата,разлика в нивата,болки,усещане на дискомфорт или придърпване в различни положения на тялото и така на татък.Не съм искала да успорвам мнението на доктора.Ако джоба е направен много високо,инплантите няма да слязат на очакваната позиция,но това не значи автоматично КК,това имах в предвид.
Отговори с цитат
  #69  
Стар 11th June 2009, 12:46
junglegirl junglegirl не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 1 598
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от te_dda
... ако има нещо което да се плаща, то е точно КК, защото се води не по тяхна вина, за да е безплатно..аз пък си мисля,че фактът,че имплантите ти не слизат значи,че по принцип е възможно джобовете ти са направени на-вероятно по-високо ( което си е негова вина, която е длъжен да оправи безплатно) , т е не са правилно позиционирани....
Просто се консултирай и с друг хирург,за да си сигурна,че няма някой да поправя собствената си грешка,като те реже още веднъж,а и да те кара да му плащаш на всичкото отгоре...
__________________
Щастлив е не този,който има повече,а този,който е щастлив от това,което има...
Отговори с цитат
  #70  
Стар 11th June 2009, 15:59
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от junglegirl
Цитирай:
Първоначално написано от te_dda
... ако има нещо което да се плаща, то е точно КК, защото се води не по тяхна вина, за да е безплатно..аз пък си мисля,че фактът,че имплантите ти не слизат значи,че по принцип е възможно джобовете ти са направени на-вероятно по-високо ( което си е негова вина, която е длъжен да оправи безплатно) , т е не са правилно позиционирани....
Просто се консултирай и с друг хирург,за да си сигурна,че няма някой да поправя собствената си грешка,като те реже още веднъж,а и да те кара да му плащаш на всичкото отгоре...
ами да, аз продължавам да поддържам теорията си, въпреки,че даже и снимки не съм виждала, по една проста причина..не мсиля,че КК е симетричен процес, ако ме разбирате....
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: капсулнаконтрактуранейнитепоследствия
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:28.