IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1271  
Стар 25th January 2011, 13:54
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Защо? Какви са основанията му?
Отговори с цитат
  #1272  
Стар 25th January 2011, 14:23
Noa Noa не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 27
По подразбиране

Не ми бил голям и според него вероятността да не си го харесам още повече след операцията била много голяма. При моя нос работата е предимно по върха, а от това, което съм изчела тук знам, че е най-пипкавата част. Пак съм си записала час при него за втора консултация де, да видим какъв нос ще сътворим и двамата на фотошоп.
Отговори с цитат
  #1273  
Стар 25th January 2011, 14:43
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

И на мен върхът ми е проблемен. Но евала на док , че ти е отказал. Ако казва, че не е сигурен, по-добре не го мъчи. А потърси някой, който е спец по върхове. Успех!
Отговори с цитат
  #1274  
Стар 25th January 2011, 14:52
Noa Noa не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 27
По подразбиране

Да, и аз му правя евала за това. Но до категоричен отказ от негова страна не се е стигало, защото аз се тръшнах. Сега на втората консултация ще ми покаже какво би могъл да направи по носа и ако ме удовлетворява живот и здраве април месец лягам и аз под ножа. А иначе на друг доктор не си давам носа, ако не ме оперира той предпочитам да си ходя със сегашното произведение на майката природа.
Отговори с цитат
  #1275  
Стар 25th January 2011, 15:40
valeruga valeruga не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 53
По подразбиране

JEIDI, тук съм Проверявам ви от време на време, но не пиша. Аз още се чудя дали ще ми спадне връхчето, че нещо не ми харесва още. Иначе малко по малко спада, но от едната страна е по подуто от другата.Имам усещането, че вадя още конци.А съм и още болна, хремава.
Вие няма ли да качвате нови снимки ?
Отговори с цитат
  #1276  
Стар 25th January 2011, 17:16
valeruga valeruga не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 53
По подразбиране

da
Отговори с цитат
  #1277  
Стар 25th January 2011, 21:57
Аватара на JEIDI
JEIDI JEIDI не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: PLOVDIV
Мнения: 126
По подразбиране re

Valeruga,и аз не съм още за снимки,като че ли вдлъбването от едната страна ми се поопави,върха се промени малко,абе по добре е от оригиналния ,и другото което е, носът ми беше голям и доцента ме предупреди,че ще мине време докато кожата ,,,пасне, ,,на новия нос,иначе в профил се харесвам много,някой път,като почна да си намирам кусури , си пускам стари снимки и мале,мале,особено от Хелоуйн, даже баба Яга би ми завидяла,Noa ,ние с доцента преди операцията като говорихме ,той ме пита как искам да стане и аз му казах ,че изцяло му се доверявам той да прецени,защото едно е фотошопа,друго е като те упоят,от четенето на форума съм останала с впечатление,че той не е много по фотошоповете,,,лично мое мнение,дано се разберете,на мен доцента ми се стори много земен,като ходих да ми махат плаките,че имах и изкривена носна преграда,,,за която разбрах на прегледа,,,и лонгетата той дойде, и здрависа се с мен,с мъжа ми ,с детето и пита ,харесвате ли мама,абе незнам не агитирам никой ,за способностите му всеки може сам да си извади изводи,просто като човек ми допадна много,един спокоен,не говори много,не те прекъсва,изслушва,абе аз съм му ФЕН,целувки на всички
Отговори с цитат
  #1278  
Стар 27th January 2011, 00:15
Noa Noa не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 27
По подразбиране

JEIDI, напълно споделям симпатиите ти към доцента, с мен също беше изключително благоразположен. Колкото до фотошопа... да, не му се нрави нещо, но понякога е неизбежен, както е и в моя случай. Казваш, че си се оставила в неговите ръце той да прецени какъв нос ще ти отива най-много и ще ми бъде интересно да споделиш как реагира той. Понеже аз установих, след 2-3 часа играене с фотошопа, че изобщо не съм наясно какъв нос би отивал на моето лице. Точно поради тази причина му казах, че той като специалист ще даде по-компетентно мнение, при което коментарът му беше:"Ти сама не знаеш какъв нос искаш, аз ли да знам?!" Стана ми странно, понеже все пак той е хирурга, той казва какво може да стане, ще стане ли изобщо...
Сега аз искам и друго да кажа, не знам колко беше сериозен когато го казваше, но понеже има голям наплив за ринопластика доц. Джамбазов каза, че ако продължава така ще приема пациенти до април. И друго каза - по повод поемането на операцията от ЗК при изкривена носна преграда - възможно е да бъде преустановено, понеже им скъсили финансите нещо.
Отговори с цитат
  #1279  
Стар 27th January 2011, 02:15
Аватара на JEIDI
JEIDI JEIDI не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: PLOVDIV
Мнения: 126
По подразбиране re

ами ,от къде да започна,не знам,при мен носът беше голям и с гърбица,и единствената причина поради която не съм предприела това по рано,беше,че нямах достатъчно информация,доката не открих Тялото,не живея от доста години в Бг и понеже работех,трябваше да поизчакам,исках да се прибера и веднага да се оперирам,говорих с Йорданов,който ми каза 10 дни ти трябват,разбрахме се като се прибера да му звънна и да се уговори за дата,обеща ми че веднага ще ме оперира и така,докато съвсем случайно не се запознах с едно момиче,,,което много ценя,,,и след разговора ни категорично се разубедих,същият ден друга съфорумка ми се обади и ми каза ,че има уговорена дата с Джамбазов за операция,,,целувки на Е....,,,и така вместо нея отидох аз,консултацията беше вторник,оперирах се сряда,исках по бързо да се свършва,беше ми мн голям комплекс и му казах,както и да стане все ще е по добре,но съм убедена че ще се получи идеално,защото вие сте най добрият,незнам но аз го усетих веднага като,,моят човек,,като ми взимаха кръв и аз ги бъзиках,викам нещо ме сърбят краката и те ми викат ти стой тука ,имаш късмет другите чакат по 3 м и така,аз съм реалист и съм наясно че това не е пластелин,един се харесва друг не,доцента каза че 85 проц не са доволни от резултата,пожелавам ти да не си от тях и късмет
Отговори с цитат
  #1280  
Стар 27th January 2011, 02:24
Аватара на JEIDI
JEIDI JEIDI не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: PLOVDIV
Мнения: 126
По подразбиране ре

пп..искам да спомена и Ходжев и Димитров,страхотни са,от махмурлук навремето съм се съвземала по тежко отколкото от пълната упойка
Отговори с цитат
Отговори

Етикети
img


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазовІІчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:06.