IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #351  
Стар 19th December 2009, 00:26
paia4ka paia4ka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 4
По подразбиране Re: super slim

Цитирай:
Първоначално написано от dore_to
Цитирай:
Първоначално написано от paia4ka
Цитирай:
Първоначално написано от dore_to
0878912068 Dora 39lv
тази цена със доставката ли е и актуална ли е още, защото аз в момента ги пия, но ги купувам на 45лв. кутията и ми вземат 7 за доставка....
Moga da ti gi dam za 35lv i dostavka ot 5-7lv s ekont
Ами dore_to , съжалявам но днес ги поръчах на superslim_pomegranate Може би другия месец....ако още имам да смъквам Мерси все пак
Отговори с цитат
  #352  
Стар 7th January 2010, 20:55
meristar meristar не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 1
По подразбиране

Хора луди ли сте да давате толкова пари??????
Аз ги пия вече 3 мессеца,изключително много съм доволна и си ги вземам директно от ''доставчика'' една китайка в китайски магазин на женския пазар за 27 ЛЕВА...
Не давайте толкова пари на хора,които не са направили нищо за да ги спечелят.
Значи,в началото на женския пазар,зад спирката на ТМ 20,22 има клон на Пиреос банк,на гърба на банката (в малка пресечка от към Ек.Йосиф) има два китайски магазина единия е за хр. добавки,подправки и др.-ТАМ ГИ ИМА!-а в другия е мъжа-китаец,ако се объркате той ще ви покаже къде е другия.
Не давайте повече пари,качеството е същото,аз за 3 месеца с тях съм много добре,7 кг свалих и съм много доволна,че не изпитах на гърба си страничните им ефекти,които наблюдавах на мои колежки!
Поздрави на всички...[/url][/u]
Отговори с цитат
  #353  
Стар 9th January 2010, 17:29
superslim_pomegranate superslim_pomegranate не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 5
По подразбиране

Добре де, Женския Пазар - за хората, които са в София. Ами тези, които не са - да си вземат автобусчето до София, после такси до женския пазар и после обратно - излиза доста рентабилно, не мислиш ли!
Отговори с цитат
  #354  
Стар 14th January 2010, 22:12
dore_to dore_to не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2008
Мнения: 36
По подразбиране

За 27лв няма как да са същите такаче непиши глупости има една аптека кадето са същите и се продават за 60лв такаче за 27 няма как да бъдат явно нещо друго си копуваш
Отговори с цитат
  #355  
Стар 14th January 2010, 22:13
dore_to dore_to не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2008
Мнения: 36
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от meristar
Хора луди ли сте да давате толкова пари??????
Аз ги пия вече 3 мессеца,изключително много съм доволна и си ги вземам директно от ''доставчика'' една китайка в китайски магазин на женския пазар за 27 ЛЕВА...
Не давайте толкова пари на хора,които не са направили нищо за да ги спечелят.
Значи,в началото на женския пазар,зад спирката на ТМ 20,22 има клон на Пиреос банк,на гърба на банката (в малка пресечка от към Ек.Йосиф) има два китайски магазина единия е за хр. добавки,подправки и др.-ТАМ ГИ ИМА!-а в другия е мъжа-китаец,ако се объркате той ще ви покаже къде е другия.
Не давайте повече пари,качеството е същото,аз за 3 месеца с тях съм много добре,7 кг свалих и съм много доволна,че не изпитах на гърба си страничните им ефекти,които наблюдавах на мои колежки!
Поздрави на всички...[/url][/u]
Отговори с цитат
  #356  
Стар 14th January 2010, 22:21
dore_to dore_to не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2008
Мнения: 36
По подразбиране

Не давайте толкова пари на хора,които не са направили нищо за да ги спечелят.Немога да разбера какъв ти е проблема защо гледаш другите кои как си искарва парите искарваи ги и ти ако можеш
Отговори с цитат
  #357  
Стар 14th January 2010, 22:25
dore_to dore_to не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2008
Мнения: 36
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от meristar
Хора луди ли сте да давате толкова пари??????
Аз ги пия вече 3 мессеца,изключително много съм доволна и си ги вземам директно от ''доставчика'' една китайка в китайски магазин на женския пазар за 27 ЛЕВА...
Не давайте толкова пари на хора,които не са направили нищо за да ги спечелят.
Значи,в началото на женския пазар,зад спирката на ТМ 20,22 има клон на Пиреос банк,на гърба на банката (в малка пресечка от към Ек.Йосиф) има два китайски магазина единия е за хр. добавки,подправки и др.-ТАМ ГИ ИМА!-а в другия е мъжа-китаец,ако се объркате той ще ви покаже къде е другия.
Не давайте повече пари,качеството е същото,аз за 3 месеца с тях съм много добре,7 кг свалих и съм много доволна,че не изпитах на гърба си страничните им ефекти,които наблюдавах на мои колежки!
Поздрави на всички...[/url][/u]
Немога да разбера какъв ти е проблема защо гледаш другите кои как си искарва парите искарваи ги и ти ако можеш
Отговори с цитат
  #358  
Стар 15th January 2010, 10:44
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

Как може да пиете тези китайски боклуци! Толкова ли не уважавате собственото си тяло? И престанете да се карате!
Отговори с цитат
  #359  
Стар 15th January 2010, 10:51
Аватара на kristalina
kristalina kristalina не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2009
Град: Varna
Мнения: 671
По подразбиране

Баси резилната тема! Много продавачи-много нещо!Купувачи само дето не се вясват,ама пък се симулира чрез все новорегистрирани потребители,че има стокооборот.......ЛУДА РАБОТА!
Я се запознайте по-отблизо със съставките и действието на боклуците,с които се натискате да тровите хората и то-срещу заплащане,да ви видя дали тогава ще ги предлагате толкова разпалено!
Отговори с цитат
  #360  
Стар 15th January 2010, 11:31
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

kristalina;

Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: SUPERSLIM
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:08.