IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 3rd November 2005, 08:24
Наташа
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от marty
Преди време гледах епизод на "Секса и ..." в който каките се напушиха доста подобаващо, имаше и един сериал за някакви брокери- ми и те си чадеха
Марти,и съм гледала "Секса и града",и съм живяла в "града"и мога да ти кажа,че това е само един филм,направен пикантно,иначе кой ще го гледа.Там обикновени цигари да пушиш,изхвърчаш от работа,а какво остава да се разхождаш насам-натам с разширени зеници..просто в реалния живот няма такъв филм.Не случайно в много щати той не се излъчва или е цензуриран до подходящ за детска градина.Дори и за алкохола...ако се изтървеш да кажеш,че си пил нещо повече от 1 чаша бяло вино петък вечер след работа,ти повдигат вежди насреща,казват едно Oh! и си имат едно на ум за тебе.
Айде чао и умната!
Отговори с цитат
  #22  
Стар 3rd November 2005, 11:50
liophy
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от marty

ако не беше нещо нормално едва ли щеше да го видиш в подобни филми. Мм-да не е смешно- логично e
Филмите са подчинени на друго правило - пускат се неща от живота, но изкривени и хиперболизирани така, че да бъдат интересни. Ако бяха същите като в живота никой нямаше да гледа филми, а щеше да гледа само живота.

Между другото- ти на колко си години?
Отговори с цитат
  #23  
Стар 3rd November 2005, 11:52
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Преди два месеца намерихме едно момче на паркинга пред залата -така си бе заспало с усмихнато лице.Сигурно даже не е и усетило.Грозна картинка.Но от друга страна признайте,че ако наркотиците не съществуваха,половината шедьоври в искуството и музиката просто нямаше да се родят.Нещо повече -нямаше да има въобще рок музика.
Отговори с цитат
  #24  
Стар 3rd November 2005, 12:33
liophy
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Е това вече е глупост. Сигурно и книги и кино и поезия нямаше да има. Айде опомни се малко от ганджата и пак се замисли.
Отговори с цитат
  #25  
Стар 3rd November 2005, 14:52
Аватара на valeto
valeto valeto не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Град: София
Мнения: 9 208
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от marty
А пък тези 12 годишните какво общо имат
И ако някой още не е разбрал- за трева говоря, какво ми давате за премер някви херцози!
Е така де, за трева говоря. Или бъркаш названието, защото аз доколкото знам на марихуаната викат трева, или мериджейн.
Точно в 12-годишните, Марти, е проблема. Защото те не разбират какво точно вършат и какви последствия би имало за тах в бъдеще.

Защото всички почват с тревата, но в един момент не им е достатъчно и затъват, и то много сериозно, в калта. Да не мислиш, че не познавам такива! Напротив, познавах и виждах как съсипваха живота си за едното нищо.... Е, оправиха се, но с цената на много усилия, а сега разбраха, че живота си има и по-хубави страни.

А за да си правиш такива изводи, от сорта, че тревата не е проблем, или редовно пушиш, или си на не повече от 15. И значи още нищо не си видял в живота, за да защитаваш тази помия толкова яростно! Е, проблема си е твой, аз те съветвам да преосмислиш позицията си.
Все пак живота си е в твоите ръце!
Отговори с цитат
  #26  
Стар 3rd November 2005, 14:56
marty marty не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2005
Град: София
Мнения: 49
По подразбиране

За това, какво, как и защо се прави в филмите, имам доста по ясна представа от теб, а и няма нищо общо с темата. Идеята на пр. с филмите е че сюжета на който и да било от тях, няма нищо общо с марихуаната, просто отделни сцени както сцените в които хората правят секс например- нещо нопълно нормално!
-21

Цитирай:
Първоначално написано от liophy
Е това вече е глупост. Сигурно и книги и кино и поезия нямаше да има. Айде опомни се малко от ганджата и пак се замисли.
Не е глупост, а абсолютен факт. Глупост е последното ти изречение- не знам как разбра че човекът пуши трева
Отговори с цитат
  #27  
Стар 3rd November 2005, 15:15
liophy
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Айде вземи помисли малко преди да се правиш на умен, защото ставаш за смях. Ти си от класическите заблудени за които се казва, че гледат много филми. И още по-лошото ти е, че си мислиш че много разбираш. То лошо няма, ама айде недей се самозабравя.
Отговори с цитат
  #28  
Стар 3rd November 2005, 15:22
marty marty не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2005
Град: София
Мнения: 49
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от valeto

А за да си правиш такива изводи, от сорта, че тревата не е проблем, или редовно пушиш, или си на не повече от 15. И значи още нищо не си видял в живота, за да защитаваш тази помия толкова яростно! Е, проблема си е твой, аз те съветвам да преосмислиш позицията си.
Все пак живота си е в твоите ръце!
Точно защото не пуша редовно и защото не съм на 15г. смятам така. Аз съм на 21, за пръв лът пуших трева когато бях 15-16г сама можеш да сметнеш колко време прави това. Никога не съм пушил повече от 3- 4 треви месечно, имаше и период от 1г. за който бях пушил 2- 3 пъти. Е как да не се дразни човек, когато чуе от някой, който дори не прави разлика м/у трева и херца, че с тревата се почвало ...бла бла бла- добре кога ще почна, когато стана на 30 и имам семейство ли? Глупости
Отговори с цитат
  #29  
Стар 3rd November 2005, 15:28
marty marty не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2005
Град: София
Мнения: 49
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от liophy
Айде вземи помисли малко преди да се правиш на умен, защото ставаш за смях. Ти си от класическите заблудени за които се казва, че гледат много филми. И още по-лошото ти е, че си мислиш че много разбираш. То лошо няма, ама айде недей се самозабравя.
Въобще не гледам много филми- аз съм студент и специалността ми е много тясно свързана с тези неща- хахаха егати смеха
Отговори с цитат
  #30  
Стар 3rd November 2005, 18:55
Аватара на SweetShark
SweetShark SweetShark не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2005
Град: Sofia
Мнения: 1 087
Изпратете съобщение чрез ICQ до SweetShark
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от marty
Въобще не гледам много филми- аз съм студент и специалността ми е много тясно свързана с тези неща- хахаха егати смеха
А сега би ли ни обяснил връзката между Маркетинга като специалност в университета и марихуаната?
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Наркотици
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:01.