IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #81  
Стар 16th July 2008, 09:05
Аватара на Nelina_02
Nelina_02 Nelina_02 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 2 260
По подразбиране

Reason, един съвет от мен какче, ако искаш го приеми, твоя работа, но следващият път, когато си на етап:"Искам да опитаме по-сериозно с теб", седни и се разберете, кажи й искренно какви са ти очакванията, какви са лимитите, какво може и какво не, според теб, изслушай я тя какво мисли по тези въпроси и ако мненията ви съвпадат 80% има ясни индикации, че тази връзка има шанс за развитие, останалите 20% в графа-компромиси.Подкрепям мненията, че човек си проличава много бързо що за характер е и ако ти не си падаш по курвенски манталитет, бягай бързо, още преди да са те наранили.
Не мисля, че всички са курви, има доста свястни момичета и съм сигурна, че следващият път ще си намериш soul mate, но се поучи от грешките си от предишните ти опити.Успех от мен.
Отговори с цитат
  #82  
Стар 16th July 2008, 09:08
Аватара на Patetu
Patetu Patetu не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: София
Мнения: 319
По подразбиране

Има жени, дето не са курви- има и мъже дето не са идиоти- просто е необходимо малко да потърсиш
Отговори с цитат
  #83  
Стар 16th July 2008, 09:09
Аватара на Africa
Africa Africa не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 876
По подразбиране

Нито всички мъже са идиоти, нито всички жени са курви.
Плюс това от друга гледна точка повечето мъже всъщност нямате против жените ви да са ненаситни курволяци в леглото, ама после ги сочите с пръст какви парцали са били. Всъщност моите наблюдения са, че голяма част от мъжете са по-големи курви от жените, ама не го осъзнават.
Отговори с цитат
  #84  
Стар 16th July 2008, 09:15
Аватара на barrуwhite
barrуwhite barrуwhite не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 3 513
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Africa
Нито всички мъже са идиоти, нито всички жени са курви.
фо шизъл ма низъл
__________________
"If they can make penicillin out of mouldy bread, they can sure make something out of you."
Отговори с цитат
  #85  
Стар 16th July 2008, 10:03
Аватара на natalei
natalei natalei не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 1 512
По подразбиране

Reason, говорим за усилието да обичаш силно и да останеш верен най-вече на себе си. Както вече съм казвала любовта се отглежда и подхранва, изисква много грижи и всеотдайност. Ако очакваме, че ще ни е на готово и може да я приемем за даденост в някакъв момент, еми няма да стане. Наистина много е трудно да намериш човек с подобни на твоите цели и мислене, че и да има химия между вас... Аз не мисля, че си престарял, някои хора намират подходящия човек дори в по-напреднала възраст, а някои никога не го намират. Всичко е шанс и осъзнаване. Може да намериш човека и да не си дадеш сметка за това. Моят съвет е да имаш малко повече търпение и да се настроиш по-позитивно, с тръшкане не става. Стана вече дума за филма The Secret, гледай го, може да ти е от полза.
Ivanin, като обиждаш и нападаш, дори да имаш нещо смислено да кажеш, в което искрено се съмнявам, то не звучи сериозно, а като желание за скандал. Първо се замисли ти самия колко си противоречиш и колко си закостенял в разбиранията си, въпреки че си мислиш, че като ореш безразборно си супер разкрепостен и тогава давай оценки за хората (безплатен съвет, няма да ти се разсърдя, ако го оставиш без коментар).
__________________
NIN - remix feat. myself
http://www.youtube.com/watch?v=rYoHdJHBYdk
Отговори с цитат
  #86  
Стар 16th July 2008, 10:31
Аватара на Patetu
Patetu Patetu не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: София
Мнения: 319
По подразбиране

Абсолютно съм съгласна
Любовта се -крепи и гради от двама И най-важното е да си говорите- сега открих колко полезно може да бъде това Всъщност не можеш да очакваш нещо да се случи като не си го казал. -последното е важен съвет за жените, защото на мъжете трябва да им се казва. Те не схващат!
Отговори с цитат
  #87  
Стар 16th July 2008, 10:36
Аватара на natalei
natalei natalei не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 1 512
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Patetu
Абсолютно съм съгласна
Любовта се -крепи и гради от двама И най-важното е да си говорите- сега открих колко полезно може да бъде това Всъщност не можеш да очакваш нещо да се случи като не си го казал. -последното е важен съвет за жените, защото на мъжете трябва да им се казва. Те не схващат!
когато си казваш всичко и изслушваш без да палиш веднага всичко е много много по-лесно, няма недомлъвки, няма недоразумения... никой не казва, че е лесно, ама хубавите неща нали ставали трудно, та и любовта не прави изключение.
(трябваше ми много време, за да го разбера и най-важното - подходящия мъж )
__________________
NIN - remix feat. myself
http://www.youtube.com/watch?v=rYoHdJHBYdk
Отговори с цитат
  #88  
Стар 16th July 2008, 11:21
Аватара на La_Beaute_Sauvage
La_Beaute_Sauvage La_Beaute_Sauvage не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 3
По подразбиране

Аз мисля, че защото мъжете са идиоти, затова има курви. хаха
Отговори с цитат
  #89  
Стар 16th July 2008, 11:27
Аватара на P_A_V
P_A_V P_A_V не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: Bourgas
Мнения: 135
По подразбиране

Рийзън, и аз си мисля, че в дискотеката е малко вероятно да срещнеш сериозно момиче, но не и невъзможно разбира се. Само, че майката му е да разговаряте още в началото и да си зададеш така важните за теб въпроси съвсем небрежно преди да сте завързали сериозна връзка. така имаш по-голям шанс да я разбереш каква е преди да сте се наранили взаимно. Естествено, никога няма гаранция на 100%, но све пак е нещо. Не започвай връзка обаче с нагласата, че всички жени са курви, защото така не само нищо няма да постигнеш, ами и жената отсреща неминуемо ше усети у теб отношението ти. И казвам ти го - сама ще се отдръпне. Моят съвет е бъди искрен, и не спирай да търсиш. Успех!
Отговори с цитат
  #90  
Стар 16th July 2008, 11:40
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране

А аз не мога да разбера едно - защо след като съм DJ си мислите, че целия ми живот е една голяма дискотека?И кой е казал, че не търся?Кой е казал, че не разговарям с жените в началото на връзките си?Кой е казал, че подхождам с нагласата, че всяка една е курва...Просто във всяка една връзка се стига все до едно и също нещо...
Благодаря за мнениеята и съветите Ви, но Ви моля, прочитайте нещата малко по-навътре (знам, че не Ви се чете).Но, ако не сте убедени, че можете да дадете свястен(да не кажа безмислен) съвет, не го правете.
За това харесах, коментарите по темата на Костадинка, защото момичето се е постарало да ЧЕТЕ и да вникне до някъде в проблема.Успя да ме накара да се замисля за нещо, което никога до сега не ми беше идвало на ум.
__________________
На някои хора птичето на щастието каца, а на други им се изсира на рамото!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Защовсичкиженисакурвимъжетеидиоти
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:24.