IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 26th September 2007, 22:19
angelena angelena не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2006
Град: sevlievo
Мнения: 41
По подразбиране

“козметиката отвътре” с алое включва периодична консумация на Гел от Алое Вера (Aloe Vera Gel), Нектар от Алое и боровинки (Aloe Berry Nectar), Нектар от Алое Вера и праскови (Aloe Bits n’ Peaches) или Forever Freedom при ставни проблеми и за укрепване на космите и ноктите.
__________________
.............
Отговори с цитат
  #12  
Стар 26th September 2007, 23:39
darimai darimai не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 1 047
По подразбиране

Ами явно знаеш за тях повече от всички, вземи ги пробвай. Едва ли са токсични ... Сигурно добре се отразяват.
__________________
Some other time, some other place.
Отговори с цитат
  #13  
Стар 27th September 2007, 00:47
Аватара на mallvina
mallvina mallvina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Град: Sofia
Мнения: 2 583
По подразбиране

Аз съм пила от този с боровинка Алое.Запалих се като бях в Америка,там особенно възрастните хора(поне където аз бях)(пиеха,ядяха и какво ли още .. АЛОЕ ВЕРА и фъстъчено маслотези две неща.Лично аз немога да кажа дали ми е помогнало с нещо защото нямам проблемна кожа,а и тогава не съм имала проблеми и със здравето, До колкото знам е полезно за сърцето и бъбреците,поне хората с които съм се срещала за това го пиеха и ми беше малко странно .Тръгнат на излет и вместо вода или чай или нещо друго, вадят си шишенцето с Алое от джоба и си го пият по всяко време.
иначе за козметика съм мн доволна от хидратиращия крем на Leokrema Viso aloe vera с хилалуронова к-на,алатоин за нормална и смесена кожа е.

п.пКогато се избира продукт с Алое да се търси на опаковката одобрителния печат за количеството и качеството на алое,той е един зелен,одобрява се с най малко 15% гел от общия състав.
Отговори с цитат
  #14  
Стар 27th September 2007, 07:22
angelena angelena не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2006
Град: sevlievo
Мнения: 41
По подразбиране

mallvina , благодаря ти за изчерпателния отговор,,а за 15% задължително ще гледам.
__________________
.............
Отговори с цитат
  #15  
Стар 27th September 2007, 07:29
angelena angelena не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2006
Град: sevlievo
Мнения: 41
По подразбиране

darimai ,в отговор на:"едва ли са токсични ",няма нужда от ирония,това и баба го знае,въпроса е че са на доста добри цени (скъпи) и така ако реша да се нагърбя поне да знам има ли ефект.
__________________
.............
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ALOEVERA
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:26.