IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #41  
Стар 12th January 2007, 19:28
Джу Джу не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2006
Град: Манхайм
Мнения: 62
Изпратете съобщение чрез ICQ до Джу
По подразбиране

verita, a big kiss 4 u

При мен пак има някакви суложнения, но в Испания хептен няма да хукна по лекари и без това не можем да се разбреме с тези хора...Майка ми ходи в София при моя човек и правим интерактивно-дистанционно лечение.

Само да се похваля-вече може да ми викате доктор Иванова, хехех. Излекувах кандидите на една моя френдка-зъболекарка, не съм ли вече спец, а
8)
__________________
http://www.save-darina.org/
Отговори с цитат
  #42  
Стар 25th July 2009, 14:40
Аватара на ZANDALEE
ZANDALEE ZANDALEE не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2007
Град: София
Мнения: 850
По подразбиране

Предстои ми скоро операция през корема.Много ме е страх и имам толкова много въпроси,някои са може би глупави, други естетически,но който знае нека ми отговори.
Слага ли се катетър,колко време се стои с него и болезнено ли е?
Какво става с коремните мускули след операцията?Трябва ли да правя повече упражнения за тях преди самата операция, за да е по-добре след това или не?
Цигарите,алкохол, витамини,други хапчета пречат ли?
Какво е времето за пълно възстановяване и връщане към нормалното ежедневие и работа,носене на тежко,гимнастика?
Какви изследвания трябва да имам освен кръвна картина?
Какви обезболяващи може да се взимат,ако не дават в болницата?
Слагат ли се дренажи?
Остава ли голям белег и с какво може да се мажа за да го залича ?
Отговори с цитат
  #43  
Стар 25th July 2009, 14:45
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Споед мен на всичките ти въпроси отговора зависи най- вече от това каква точно е операцията
Отговори с цитат
  #44  
Стар 25th July 2009, 14:50
Аватара на ZANDALEE
ZANDALEE ZANDALEE не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2007
Град: София
Мнения: 850
По подразбиране

Операцията е на матката.
Отговори с цитат
  #45  
Стар 25th July 2009, 14:59
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Това, което знам е, че цигарите, алкохола и хаповете е най- добре да ги спреш, особено ако има такива хапове, които имат отношение за съсирването на кръвта... За дренажи и катетър не знам, но и да ти сложат, не е болка за умиране. Обезболяващи сигурно ще ти дадат, а аке не, пак трябва да внимаваш да не са такива, които биха увеличили кръвотечението. С коремните мускули не мисля, че ще имаш някакъв проблем, поне досега не съм чула някой да е имал... само с натоварването ще трябва да внимаваш, най- добре питай доктора кога можеш да започнеш пак активни тренировки. Изследвания също би трябвало доктора да ти каже дали да правиш още нещо или не... предплагам само ще те пита имаш ли някакви алергии и най- много да те тестват за упойка, ако си алергична.... а за белезите като чета в пластична като че ли най- много доволни има от силиконовите лепенки и крема зерадерм (той пак е силиконов). Спокойно, всичко ще мине безпроблемно
Отговори с цитат
  #46  
Стар 25th July 2009, 15:15
Аватара на ZANDALEE
ZANDALEE ZANDALEE не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2007
Град: София
Мнения: 850
По подразбиране

Благодаря ти ,Апо.
А дали трябва някаква диета след операцията,като избягване на храни които подуват?
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Операциите
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 02:40.