IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 23rd December 2006, 10:42
angelena angelena не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2006
Град: sevlievo
Мнения: 41
По подразбиране

ДЖУ,защо на този твоя приятел му се е наложило да му направят 7-м операции от перитонит.Последствие ли има всяка една по отделно.Аз ям нормално,дори вече качих някои др.кило.От какво да се пазя щом повтаря
__________________
.............
Отговори с цитат
  #22  
Стар 26th December 2006, 14:55
Джу Джу не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2006
Град: Манхайм
Мнения: 62
Изпратете съобщение чрез ICQ до Джу
По подразбиране

На моят приятел са му правили май само 2-3 операции, но има седем перитонита, това са просто седем сложни преплитания които са се получили...Не знам на какво точно се дължи, той живее във Франция и ми еразказвал, че животът му там не е много лесен и розов и се дължало повече на нерви и притеснения

До колкото знам спорт 1 година никакъв, после може да спортува, но никакъв фитнес, може да яде по няколко пъти на ден, но малко количества храна. Тежести не може да двига, не може да скача и тича поне за сега. Мисля, че има и някакъв хранителен режим, в смисъл храни, които трябва да избягва.....Лекраите не дават гаранции за живота му, трябва наистина страшно много да внимава.
__________________
http://www.save-darina.org/
Отговори с цитат
  #23  
Стар 26th December 2006, 21:15
angelena angelena не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2006
Град: sevlievo
Мнения: 41
По подразбиране

Благодаря Джу.
__________________
.............
Отговори с цитат
  #24  
Стар 27th December 2006, 10:21
verita verita не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 4 019
По подразбиране

Момичета, ходих на лекар. Оказа се, че нямам киста, но левия ми яйчник е подут, според лекарката възпалението е от хормонален дисбаланс, причинен от силен физически и психически стрес. Пих антибиотици, вчера пак ми правиха изследвания и се оказа, че утайката е намаляла - т.е. възпалението отшумява. Яйчника обаче все още ме боли. На 2 януари пак съм на преглед, че пиша какво е било.
Благодаря ви на всички! Пожелавам ви да сте винаги здрави!
Отговори с цитат
  #25  
Стар 27th December 2006, 12:08
Джу Джу не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2006
Град: Манхайм
Мнения: 62
Изпратете съобщение чрез ICQ до Джу
По подразбиране

Мдааа, същата история беше и при мен, но не съм пила никакви хапове, сега и аз отивам към гинеколога да видим какво ще ми каже. Лятото немските му колеги не увериха, че няма нищо страшно, а мен все още ме боли

Какви хапове пиеш?
__________________
http://www.save-darina.org/
Отговори с цитат
  #26  
Стар 27th December 2006, 13:14
verita verita не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 4 019
По подразбиране

Аз ги пих само 3 дни - по 1 капсула 2 пъти дневно. За съжаление не се сещам името им, но утре ще ти кажа. И освен тях витамин В1 - 3 пъти по една, при положение, че 2 е максималната дневна доза

Успех при лекаря днес, пиши как е минало.
Отговори с цитат
  #27  
Стар 27th December 2006, 14:30
angelena angelena не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2006
Град: sevlievo
Мнения: 41
По подразбиране

Радваи се че не е било киста,желая ти бързо оздравяване.Весели празници
__________________
.............
Отговори с цитат
  #28  
Стар 27th December 2006, 20:13
Джу Джу не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2006
Град: Манхайм
Мнения: 62
Изпратете съобщение чрез ICQ до Джу
По подразбиране

Аз пак съм лепнала някви бактерии, днес бях на доктор, петък и вторник пак ще ходя и след това дано да мине, че в Испания и германия не мога да се оправя с местните пишман лекари.
__________________
http://www.save-darina.org/
Отговори с цитат
  #29  
Стар 28th December 2006, 09:30
verita verita не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 4 019
По подразбиране

Да, тези бактерии са егаси досадното нещо И каквото и да се взима и колкото и да внимаваме, тях просто си ги има и от време на време нивото им се покачва доста Аз сега пак пих едно "обезпаразитяващо" хапче, които се взима веднъж месечно
Отговори с цитат
  #30  
Стар 28th December 2006, 17:18
Джу Джу не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2006
Град: Манхайм
Мнения: 62
Изпратете съобщение чрез ICQ до Джу
По подразбиране

Как се казва? Аз съм на крем, но доткторът ми го слага ръчно

То е антимикотично, но явно трепе и другите гадове. Clotrimazole се казва българското лекарство, има го и на фрамацевтичната компания-Bayer, съставката е същата, но е по-добро кремчето, струва 6 лева-Canesten. Има го и под формата на вагинални таблетки, мисля, че и орални таблетки има и кремчето, което позлвам аз. Позлвала съм толкова много лекарства, че вече им забравих наименованията.
За кандиди знам още няколко, ако те интерсува, мога да ти ги кажа, но преди това, ако имаш подозрения, задължително на лекар, нали За останалите бактерии знам немски разни илачи, иначе в България пих антибиотици също за тях
__________________
http://www.save-darina.org/
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Операциите
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:36.