IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 7th December 2006, 21:13
galka_23 galka_23 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 9
По подразбиране

я кажете добър гинеколог във варна,че аз като ходих даже изследвания не ми направи....
Отговори с цитат
  #12  
Стар 13th December 2006, 22:31
pipon4eto pipon4eto не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 69
По подразбиране

скъпа искам да ти кажа че бяло течение е едно комплексно понятие което само по себе си не е критерий за нещо ненормално.ако не ти е неудобно(но тук всъчност няма закакво)даи по-подробна информацияза вида на секрета и чак тогава може би е хубаво да се насочиш към специалист.тъй като бялото течение е нещо обичайно за една жена зависи единствено от неговия вид.Предполагам че ще се успокоиш когато разбереш че всичко е наред,още повече ако не водиш полов живот. СПОКО
Отговори с цитат
  #13  
Стар 26th December 2006, 21:54
angelena angelena не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2006
Град: sevlievo
Мнения: 41
По подразбиране

Знам един мн.ефикасен,лесен и ефтин начин за лекуването му:С МЕД. Ако някои се интерисува по задълбочено,да пита допълнително ще обясня как точно се прави и деиства.
__________________
.............
Отговори с цитат
  #14  
Стар 27th December 2006, 10:22
verita verita не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 4 019
По подразбиране

Ами как? Ще споделиш ли?
Отговори с цитат
  #15  
Стар 27th December 2006, 11:40
chick chick не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 565
По подразбиране

Aбе, хора, я стига с тези глупости...Наистина медът има антисептично действие...Но бялото течение се лекува според това от какво е причинено...А това може да се определи само и единствено от лекар (гинеколког) след преглед и изследвания...Едва тогава се назначава съответното лечение...Понякога бялото течение е признак за сериозна инфекция, която, ако не се лекува навреме, може да доведе до сериозни последствия за здравето, дори и до безплодие. Така че не се отнасяйте безотговорно към тези неща, а щом имате оплаквания, отивайте веднага на гинеколог... Моя приятелка преди време имаше бяло течение и послушала друга нейна приятелка, която й препоръчала лекарство, с което тя се е излекувала...В резултат на това самоназначено лечение, положението при моята приятелка се влоши още повече и се излекува едва, когато отиде на лекар и той й изписа адекватно лечение...
Отговори с цитат
  #16  
Стар 27th December 2006, 15:01
angelena angelena не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2006
Град: sevlievo
Мнения: 41
По подразбиране

chick ,не знам на кое казваш глупости,но аз го казвам от личен опит.При мен подеиства и то мн. положително.И не само при мен,а и на мои приятелки.Ходила съм на гиниколог,изписвал ми е свещички и др.неща и ми е минавало само за времето през което съм ги поставяла,след това пак нищо.Незнам до каква степен е била твоята инфекция и дали изобщо си пробвала с мед че го отричаш,но мисля че ако го хванеш на време и на теб ще ти помогне.

Как става за тези които се интересуват:Абсолютно просто и лесничко,прави се 4-5 последователни дни за да има ефект,като за предпочитане е захаросания мед.Вземаш тампон и го овалваш в меда,поставяш си го като си легнеш вечерта да спиш за да не изтече ,на сутринта го махаш и хубаво измиваш.Малко смъди първоначално,но не е болка за умиране,а и цапа,но с по старо бельо не е проблем.Надявам се да съм била полезна.
__________________
.............
Отговори с цитат
  #17  
Стар 27th December 2006, 15:10
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от chick
Но бялото течение се лекува според това от какво е причинено...
Освен това бялото течение може да бъде признак на друго,по-сериозно заболяване.
Нищо лично,но звучи ми чисто и просто безотговорно да съветваме 15 годишно момиче да си лекува бялото течение с мед.
Отговори с цитат
  #18  
Стар 27th December 2006, 15:31
chick chick не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 565
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от angelena
chick ,не знам на кое казваш глупости,но аз го казвам от личен опит.При мен подеиства и то мн. положително.И не само при мен,а и на мои приятелки.
Ами аз затова дадох пример с моята приятелка, защото ако едно средство действа при един човек, това не е гаранция, че ще подейства при друг...Просто причините за бялото течение могат да бъдат наистина много...И затова смятам, че това 15-годишно момиче не бива да прави нищо на своя глава, ами е най-добре да отиде на лекар...
Аз лично досега 2 пъти съм имала бяло течение (единия път беше причинено от гъбички,които се появиха след лечение с антибиотици, а втория път беше обикновена бактериална инфекция) обаче и двата пъти веднага отидох на лекар, направиха ми изследвания, изписаха ми лекарства и за няколко дни се оправих...
Отделен е въпросът, че в дните около овулацията, при здравите жени се отделя повече секрет от влагалището, но това не е болест, а признак за нормално функциониращи жлези на влагалището и шийката на матката (както каза Chujdata по-горе). Много често младите момичета не знаят за това и го мислят за бяло течение...Но затова има лекари и те могат най-добре да преценят за какво става въпрос...
Така че, скъпи момичета, бъдете отговорни към здравето си и ходете на лекар, ако имате такива оплаквания...А дори и да нямате, ако вече правите секс, трябва да ходите на профилактичен преглед поне веднъж годишно, а според моята гинеколожка - на всеки 6 месеца!
Отговори с цитат
  #19  
Стар 27th December 2006, 16:28
angelena angelena не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2006
Град: sevlievo
Мнения: 41
По подразбиране

За това съм съгласна,хубаво е да се ходи на преглед и то поне два пъти в год.,съгласна съм и че момиченцето трябва да се прегледа.АЗ го казвам за по зрелите жени които се интерисуват,и съм сигурна че и да не се получи голям ефект при някои поне със сигурност няма да навреди.Това все пак е МЕД.
__________________
.............
Отговори с цитат
  #20  
Стар 9th May 2007, 18:47
Аватара на dododod
dododod dododod не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2007
Град: Пловдив
Мнения: 472
По подразбиране

Здравейте,аз също имам проблем с бялото течение,ходила съм много пъти на гинеколог(при двама различни)Дадох сума ти пари за лечение-та хапчета,свещички отделно самите прегледи.Истината е обаче,че докато пиех хапчетата бялото течение намаляваше значително...и след това като мина процеса на лечение....пак започна всичко отначало.Вече започвам да си мисля че от бяло течение отървия няма,или цял живот си на хапчета или се примиряваш и си ходиш цял живот с бяло!Ако във форума има някой,който напълно да се е излекувал и след това не се е появило отново или пък не е имал изобщо нека сподели
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Бялотечение
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:47.