IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 27th February 2010, 14:01
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Rochellkaa
Че те необрязаните не са ли рядкост или аз така си мисля ?
Всъщност съм чувала,че са около 70 % от мъжете.
Май така си мислиш
__________________
Да обичаш значи да страдаш,
затова обичай този, който заслужава страданието ти.
Отговори с цитат
  #12  
Стар 27th February 2010, 14:03
Аватара на spring
spring spring не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2009
Град: София
Мнения: 814
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Rochellkaa
Че те необрязаните не са ли рядкост или аз така си мисля ?
Всъщност съм чувала,че са около 70 % от мъжете.
Ти къде живееш
__________________
Всичко започва да изглежда по съвсем различен начин, когато се държиш като Някой, а не като Нещо.
Отговори с цитат
  #13  
Стар 27th February 2010, 14:08
xxxxx xxxxx не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 3 601
По подразбиране

На мен пък ми е интересно да чуя мнението пък на мъж, който е правел секс и като необрязан, и като обрязан ако има такъв, де

Иначе доколкото знам, по-хигиенично е един мъж да бъде обрязан. И би трябвало да издържа по-дълго... оффф, то наистина май имаше вече такава тема и там се изписа доста
Отговори с цитат
  #14  
Стар 27th February 2010, 14:18
Аватара на Adelini
Adelini Adelini не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2009
Град: София
Мнения: 670
По подразбиране

Издръжливостта няма нищо общо с това дали е обрязан или не!
Отговори с цитат
  #15  
Стар 27th February 2010, 14:23
Аватара на жоро66
жоро66 жоро66 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: Пловдив
Мнения: 14 603
По подразбиране

Всичко са митове и легенди. Аз не познавам обрязани мъже, освен ако не са мюсюлмани. Когато бях в казармата, единици бяха обрязаните. Грозна гледка е обрязан член, ако е направено от сюнетчия. Кожата е с наръбени краища и с гаден звят. Личи, че е имало рана там.

През 80-те, 90-те изобщо не е стоял въпроса да се обрязва момчето хирургически. Говоря за Българите. Знаеше се, че това е мюсюлманска традиция, и се свързваше с поверия, като например - осоляването на бебетата. Остаряли варварски обичаи.

Дали един мъж е чистоплътен или не, кожата на главичката му, не играе особена роля. За продължителноста на сексуалния акт, аз съм необрязан и обикновено карам по 12 часа секс, освен ако не реша аз, да свърша по рано! Ако това мила ХХХХХ ти се струва малко, намери си някой обрязан
__________________
АЗ КАЗАХ !
Отговори с цитат
  #16  
Стар 27th February 2010, 14:43
Аватара на MonicHka
MonicHka MonicHka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: Stara Zagora
Мнения: 228
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Adelini
Издръжливостта няма нищо общо с това дали е обрязан или не!
Aаа,има!Когато я няма кожичката и триенето е по-малко,за това обрязаните трудно свършват без много,много да се въздържат.Била сам и с обязан и с не.
В секса няма кой знае каква разлика като усещане,само на външен вид е различно,а това за хигиената,то си е до човек.
Отговори с цитат
  #17  
Стар 27th February 2010, 14:49
Аватара на жоро66
жоро66 жоро66 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: Пловдив
Мнения: 14 603
По подразбиране

Моничка, не е вярно това и сега ще ти обясня!

Триенето в кожичката или в стените на влагалището е еднакво! Дори, стените на влагалището, правят по голямо съпротивление върху главичката.

Ако си гледала на рентген секс, ще видиш, че вътре, главичката на члена си стои все оголена. все е тая, дали си обязан или не - и в двата случая кожата се смъква надолу с проникването на члена.

Ако има разлика тя е, че при необрязаните главичката се предпазва от кожата и е по нежна и чувствителна. При необрязаните, от търкането в бельото, става малко по груба и с малко намалена чувствителност! Това е цялата разлика
__________________
АЗ КАЗАХ !
Отговори с цитат
  #18  
Стар 27th February 2010, 14:54
Аватара на MonicHka
MonicHka MonicHka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: Stara Zagora
Мнения: 228
По подразбиране

Цитирай:
Ако има разлика тя е, че при необрязаните главичката се предпазва от кожата и е по нежна и чувствителна. При обрязаните, от търкането в бельото, става малко по груба и с малко намалена чувствителност!
Ей,тва и аз исках да кажа,ама с други думи.То като ти е намалена чувствителността и свършването става по-бавно!А и аз не говоря само за секс,при свирка или чикия свършването става по-бавно.Иначе предпочитам необрязаните,по-естествено ми е някак.
Отговори с цитат
  #19  
Стар 27th February 2010, 15:03
xxxxx xxxxx не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 3 601
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от жоро66
Аз не познавам обрязани мъже, освен ако не са мюсюлмани.
В Бг наистина май само мюсюлманите ги обрязват още. Но може и да бъркам Важното е все пак, че имаш някакви наблюдения

Цитирай:
Първоначално написано от жоро66
Знаеше се, че това е мюсюлманска традиция, и се свързваше с поверия, като например - осоляването на бебетата. Остаряли варварски обичаи.
Съвсем не е само мюсюлманска традиция. Доколкото знам това съществува и при евреите. В много тропически страни също е препоръчително да се прави. А освен това много изследвания показват, че тези мъже са по-малко възприемчиви към венерически заболявания, включително и СПИН. Не съм си правила аз тези изследвания, който иска да търси - в гугъл има предостатъчно инфо.

Цитирай:
Първоначално написано от жоро66
Дали един мъж е чистоплътен или не, кожата на главичката му, не играе особена роля.
Да, прав си - особено за това дали са му чисти ушите!!!

Цитирай:
Първоначално написано от жоро66
За продължителноста на сексуалния акт, аз съм необрязан и обикновено карам по 12 часа секс, освен ако не реша аз, да свърша по рано! Ако това мила ХХХХХ ти се струва малко, намери си някой обрязан
Е, не е честно ... тъкмо щях да тръгвам да си търся обрязан, и гледам то имало поставено условие
Отговори с цитат
  #20  
Стар 27th February 2010, 15:09
Аватара на raptor
raptor raptor не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2009
Град: Пловдив
Мнения: 2 662
По подразбиране

Кво за резняците казвате?
Не съм нито евреин нито мюслман но тва не ми пречи да съм рязан и ми е супер гот.
На жените дето съм ги също .
__________________
[url=http://www.youtube.com/watch?v=qUMwYx4WEKs] [color=blue]Komm schlie
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Обрязанилине
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:05.