IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #41  
Стар 27th February 2010, 20:25
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ледено_sЪrце
О, надявай се ти, ама аз мижейки дори го държа като кристална чаша , така че и по-захлупенки ни има
И аз съм така,страх ме е да го пипна за да не ме ухапе
__________________
Бъдещето принадлежи на тези,които вярват в красотата на мечтите си!
Отговори с цитат
  #42  
Стар 27th February 2010, 20:28
Аватара на Armand
Armand Armand не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: София
Мнения: 5 041
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Babri
Цитирай:
Първоначално написано от ледено_sЪrце
О, надявай се ти, ама аз мижейки дори го държа като кристална чаша , така че и по-захлупенки ни има
И аз съм така,страх ме е да го пипна за да не ме ухапе
..или наплюе =)
__________________
nothing to die for = nothing to live for
Отговори с цитат
  #43  
Стар 27th February 2010, 21:06
Аватара на Adelini
Adelini Adelini не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2009
Град: София
Мнения: 670
По подразбиране

Отговори с цитат
  #44  
Стар 27th February 2010, 21:39
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране

Големи бисери в тая тема.Слушайте Бат' ви Жоро!Другото е бисер до бисер.
__________________
На някои хора птичето на щастието каца, а на други им се изсира на рамото!
Отговори с цитат
  #45  
Стар 27th February 2010, 22:05
xxxxx xxxxx не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 3 601
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Reason
Големи бисери в тая тема.Слушайте Бат' ви Жоро!Другото е бисер до бисер.
и какво да го слушаме него тя темата беше какъв го предпочитаме.. ако има мъже с опит и те да се включат
тоест има възможност и за анално проникване
Отговори с цитат
  #46  
Стар 27th February 2010, 22:38
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от xxxxx
тоест има възможност и за анално проникване
...доста по-лЪЗГаво при това
Отговори с цитат
  #47  
Стар 28th February 2010, 00:49
Аватара на gabi_gabriela
gabi_gabriela gabi_gabriela не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: ЖИТЕЛ НА СВЕТА
Мнения: 5 567
По подразбиране

Нови изследвания показват, че отстраняването на кожичката на главичката на пениса може да пази не само от ХИВ, но и от други болести, които убиват милиони хора. Сега някои лекари преосмислят гледните си точки за древната и противоречива процедура. Как реагират медицинските среди на новата информация, пише в. „Индипендънт”.

Ако сте родители на малко момченце и ви кажат, че една малка операция може да ме даде защита срещу три болести (най-малко), които убиват милиони хора по света, ще се заинтересувате ли? Най-вероятно да. Когато обаче разберете, че въпросната операция е обрязване, ще се изпари ли ентусиазмът ви?

Сега удобният консенсус беше нарушен от появата на доказателства, които показват, че отстраняването на кожичката на пениса може да предотврати заразяването от редица венерически заболявания. Три изследвания, направени в Южна Африка, Кения и Уганда между 2005 и 2007 година демонстрираха, че обрязването на мъжете намалява риска от заразяване с ХИВ от 50 до 60 на сто. Това е добре известно и вече доведе до разработването на програми, които предлагат обрязване в редица африкански държави, подкрепени от Световната здравна организация. Очакванията са, че дългосрочно те могат да спасят живота на милиони.

Сега се появиха нови доказателства за предпазния ефект на обрязването срещу заразяване с човешкия папилома вирус (HPV) (който е основната причина за рак на маточната шийка при жените и който е бил намален с 35 процента), и с вируса херпес симплект (HSV) (причинителят на херпес, намален с 25 процента). Вероятно обрязването предпазва и срещу сифилис, но данните, публикувани в специализираното издание New England Journal of Medicine през март, се базират на прекалено малка извадка, за да бъдат направени подобни изводи.

И HPV, и HSV са глобален здравен проблем, които далеч надхвърлят ХИВ по честота, като причиняват много смъртни случаи и страдания. Ракът на маточната шийка отнема живота на хиляди жени в западните страни (и на милиони в развиващия се свят). Херпесът рядко е фатален, но причинява сериозни страдания, а третирането му струва милиони паундове
Отговори с цитат
  #48  
Стар 28th February 2010, 01:09
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране

Хубава статия, обаче ще ти кажа защо намаляват тия проценти!Защото чувствителността там долу се занулява, желанието за секс намалява, съответно по-малко на брой сексуални контакти => по-малко болни от ХИВ и венерически болести.
__________________
На някои хора птичето на щастието каца, а на други им се изсира на рамото!
Отговори с цитат
  #49  
Стар 28th February 2010, 01:12
Аватара на spring
spring spring не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2009
Град: София
Мнения: 814
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Reason
Хубава статия, обаче ще ти кажа защо намаляват тия проценти!Защото чувствителността там долу се занулява, желанието за секс намалява, съответно по-малко на брой сексуални контакти => по-малко болни от ХИВ и венерически болести.
__________________
Всичко започва да изглежда по съвсем различен начин, когато се държиш като Някой, а не като Нещо.
Отговори с цитат
  #50  
Стар 28th February 2010, 01:17
Аватара на gabi_gabriela
gabi_gabriela gabi_gabriela не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: ЖИТЕЛ НА СВЕТА
Мнения: 5 567
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Reason
Хубава статия, обаче ще ти кажа защо намаляват тия проценти!Защото чувствителността там долу се занулява, желанието за секс намалява, съответно по-малко на брой сексуални контакти => по-малко болни от ХИВ и венерически болести.
Може.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Обрязанилине
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 02:54.