IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1041  
Стар 27th March 2010, 10:55
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

Еланор,
това което се опитвам да кажа е че ако целта ти е да отслабваш, то спортът има значение по-скоро за ускоряване на метаболизма, а не за изгаряне на калории. Калориите, изгорени по време на спорт са много малко и ако спортът не е придружен с редукционна диета, просто няма начин да се отслабва. Сега за теб не мога да кажа нищо- може би дори нямаш нужда да отслабваш изобщо ( не ти знам ръста и килограмите), но наднормено тегло във всяка възраст се намалява по един и същ начин
Отговори с цитат
  #1042  
Стар 27th March 2010, 12:14
elanor elanor не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 104
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от elanor
На 15 съм (след месец ставам на 16) и винаги съм била нормална с лееека тенденция към леко пълничка. Преди 2-3 години започнах сериозно да работя за тялото си, като септември 2009 беше моментът, в който ми лепнаха диагноза анорексия (бях стигнала 45 кг при ръст 165, но костите ми далеч не са от най-фините, та сега като си гледам снимките, приличам на скелет) - не стига, че се виждах дебела, ами и организмът ми започна на изхвърля всяка приета храна. След около месец по болници и куп "приятни" изненади (аменорея, сколиоза, сериозен косопад и т.н.) започнах да се храня по-нормално, но както може би знаете, доста трудно е за човек, който доскоро е приемал бебешки количества храна, да се храни що-годе нормално... Та аз преяждах, в началото не качвах, после съвсем бавно започнай да трупам. През декември бях 50 кг и според всички изглеждах страхотно. Но дойдоха празниците и качих доста. Проблемът при мен е, че нямам мярка - или изобщо не ям, или ям мнооого :/ В момента съм 52 кг, но изобщо не се харесвам, имам нужда да сваля поне 3-4, но което е по-важно: да намеря баланса, който все ми бяга. От време на време имам страшни дни (майка ми им вика кризи), в които съм способна да изям хладилника - като тази вечер. Няма да изброявам всичко, което изядох, но си мисля, че поне един килограм вече е отгоре, усещам го... Наистина дълъг стана този пост, та мисълта ми беше, че много искам да се присъединя към вас, да ми помагате за храненето и hopefully отново да си върна старото тяло (но не от най-слабия период!) От утре започвам да пускам менюта и ще се опитам да няма повече "кризи" (много го искам :/).
Пини, това съм аз :/
Добавям към спорта 50 мин йога и отивам да карам колело ^^
Отговори с цитат
  #1043  
Стар 27th March 2010, 13:19
Аватара на Ice Cream
Ice Cream Ice Cream не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2010
Мнения: 569
По подразбиране

Аз преди час и малко се прибрах от фитнес. От 10 до 12 часа бях там де. Пак отидох на абсолютно празен стомах и май така ми е по-добре.
Отчитам се:
85 минути вело
10 минути кростренажор
10 минути степер
Общо изгорени калории-1125.

Сега пия чай и вода и след около час ще ям,все още не знам какво
Отговори с цитат
  #1044  
Стар 27th March 2010, 16:32
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

ясно, в такъв случай продължавай да пиеш мляко с мед - ти не трябва да сваляш килограми
Отговори с цитат
  #1045  
Стар 27th March 2010, 21:10
elanor elanor не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 104
По подразбиране

Равносметка за деня:
40 мин тичане
3 изкачвания до 4-ия етаж
90 мин колоездене
50 мин йога
3 ч ходене
+ извънземната мускулна (или сухожилно-разтегната ? треска на бедрата (съединяването им с туловището... не знам как да го опиша по друг начин)... Прекалих с разтягането по време на йогата, мхм :/ Дано утре успея да тичам, защото в момента не мога даже да ходя.
Отговори с цитат
  #1046  
Стар 28th March 2010, 20:04
Аватара на lilsh
lilsh lilsh не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 70
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от elanor
Дано утре успея да тичам, защото в момента не мога даже да ходя.
Мисля, че е по-добре да тренираш през ден. Мускулите трябва да си почиват.
Отговори с цитат
  #1047  
Стар 31st March 2010, 07:19
elanor elanor не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 104
По подразбиране

Вчера 40 мин тичане и 2 часа ходене (по-голямата част от което по стръмен баир <3) И днес щях да ходя, но времето ме изненада, та се отлага за утре
Отговори с цитат
  #1048  
Стар 2nd April 2010, 17:16
Аватара на lilsh
lilsh lilsh не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 70
По подразбиране

И аз днес бях по баирите със семейството ми. Не съм засичала време, но се прибрахме преди да завали дъжд. Голям късмет.
Отговори с цитат
  #1049  
Стар 3rd April 2010, 18:08
Аватара на lilsh
lilsh lilsh не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 70
По подразбиране

Аеробика на Джейн Фонда - 30 мин... (happy)
Отговори с цитат
  #1050  
Стар 5th April 2010, 09:25
Аватара на Ice Cream
Ice Cream Ice Cream не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2010
Мнения: 569
По подразбиране

Ех аз от 8-9 дни не съм ходила на фитнес,но утре или вдругиден пак почвам,взимам си карта и ще се отчитам хехехе
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Хайдедаспортувамезаедно
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 07:02.