IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1621  
Стар 28th April 2016, 22:44
Аватара на beladona
beladona beladona не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 297
По подразбиране

.
__________________
Няма друга такава аз съм уникат.
Отговори с цитат
  #1622  
Стар 5th May 2016, 11:23
zori1981 zori1981 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2016
Мнения: 4
По подразбиране

Здравейте,
вече минаха осем дни от операцията. Вчера ми махнаха пластините. Много съм благодарна на д-р Йорданов. Нослето е още подуто, но формата се вижда и е точно това, което исках.
Отговори с цитат
  #1623  
Стар 8th May 2016, 21:27
Silvi088 Silvi088 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2016
Мнения: 2
По подразбиране

Зори, аз също се спрях на д-р Йорданов, но не смея да се оперирам, тъй като не съм виждала нито една снимка на правено от него носле. Моля те да ми изпратиш снимки ако имаш преди и след операцията или тук или на мейла ми: silvi088@abv.bg

Много ти благодаря предварително
Отговори с цитат
  #1624  
Стар 10th June 2016, 21:41
Мira Мira не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2016
Мнения: 8
По подразбиране

Много искам да си направя ринопластика, моля, който си е правил при Йорданов или Джамбазов да ми изпрати снимки на е-майла и ако може да осъществим контакт qqq.999@abv.bg. Ще бъда благодарна на всякакви съвети и снимки

Последно редактирано от Мira : 27th November 2016 на 18:26
Отговори с цитат
  #1625  
Стар 11th June 2016, 10:20
Аватара на beladona
beladona beladona не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 297
Smile Д-р Йорданов

Имам операция при Д-р Йорданов на 22.06. ще помоля Зори за снимки и на мен понеже много искам да стане и аз точно както ги искам,makedizzy@abv.bg Благодаря предварително!
__________________
Няма друга такава аз съм уникат.
Отговори с цитат
  #1626  
Стар 21st June 2016, 16:08
chochom7 chochom7 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2016
Мнения: 3
По подразбиране

Здравейте,
Преди две седмици беше операцията ми при д-р Йорданов и д-р Грозданов.
След дълго проучване и консултации с различни специалисти, бях решил да се насоча към чужбина,тъй като при мен ситуацията беше малко по-сложна,а така и не попадах на лекар, който да ме спечели и да бъде освен добър УНГ специалист и добър пластичен хирург.
Случайно,след поредното възпаление, попаднах в кабинета на д-р Грозданов и още преди да ме е прегледал, той ми каза, че трябва да направя операция и много обстойно ми обясни всичко, което касае самата процедура и спецификата на моя случай.Няколко пъти,след това, ходих при него на консултации, за да преценя какво да направя и така 3 месеца по-късно дойде време за операцията.
Ден преди процедурата д-р Йорданов също ми обясни какво представлява операцията,държеше да знае какво искам да се промени във формата на носа, а аз само му казах, че искам да усещам отново аромати и формата да е такава, че да изглежда естетически добре на моето лице.
Доверих се на 100% и не съжалявам.Операцията ми беше 4 часа,възстановителния период,както всички знаят, е малко неприятен, но днес, след като ми махнаха конците и почти няма отоци, съм изключително доволен от резултата.
Възхитен съм съм от целия екип на УНГ отделението- толкова нормално и човешко отношение и професионализъм, което е най-важното.
Успех на всички!
Отговори с цитат
  #1627  
Стар 18th July 2016, 10:20
Аватара на holla
holla holla не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2016
Мнения: 2
По подразбиране

От чисто любопитство колко е цената за първа ринопластика при Йорданов сега? Когато аз се оперирах беше 2000лв.
Отговори с цитат
  #1628  
Стар 29th July 2016, 16:21
Peti Peti не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2009
Мнения: 2
По подразбиране

Здравейте,
много моля тези, които са се опериралите при д-р Йорданов, ако могат да ми изпратят снимки. Обмислям операция, но още ми е много трудно да се реша. Ще съм Ви много благодарна!
petya_dabeva@abv.bg
Отговори с цитат
  #1629  
Стар 31st July 2016, 11:32
viki00 viki00 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2013
Мнения: 1
По подразбиране

Здравейте! моля тези, които са се опериралите при д-р Йорданов, ако могат да ми изпратят снимки
и каква е цената за ринопластиката тази година и телефон.Много Ви благодаря страх ме е и не мога да се реша още на 100% viks00@abv.bg
Отговори с цитат
  #1630  
Стар 15th September 2016, 08:31
caramelo caramelo не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2016
Мнения: 9
По подразбиране

...

Последно редактирано от caramelo : 7th January 2017 на 12:34
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Йорданов
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:46.