IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 22nd November 2018, 09:59
Аватара на Dayana B.
Dayana B. Dayana B. не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2014
Мнения: 202
По подразбиране Кубиците или параметрите са важни

Здравейтее!
Днес мина и моята дългоочаквана консултация при др.Стоянов.
Висока съм 170 см,53 кг. с почти нулев старт.
Желанието ми е за максималния размер,който е възможен да се постави с изразен горен профил.
Док ме премери и каза,че няма да мога да побера много.След това каза,че предлага
Ментор кръгли,като подходящ вариант за по-секси изгледа,който желая.
H.P xstra като профил кръгли и че мога да избирам между 455 и 470к.
Отначало аз много се зарадвах,понеже това хич не са малко кубици,Но след това попитах моя позната за параметрите на тези кубици(понеже аз не можах да ги открия)и се оказва,че хич не са големи.На 455к са 5,7 см(проекция) и 11,2(диаметър).
Може ли някой да ми каже какви са точно параметрите на 470к ?
Сравнявах ги с параметрите на Макган и се оказва,че приблизително 455 на Ментор отговарят на 340 на Макган.
Това означава ли,че ще бъда с малки импланти всъщност?
Отговори с цитат
  #2  
Стар 23rd November 2018, 22:06
gemma gemma не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 75
По подразбиране

Здравей,Dayana B.,
За определяне на крайната визия профила на импланта е изключително важен.
Аз съм с почти същите размери като 172 см/56 кг.Предстои ми смяна на имплантите,в момента съм с 325 кк кръгли Евросиликон,основа 11,4 см.Началният ми старт беше около 50-75 кк.Определено ми изглеждат ужасно малки.Сега искам да ги сменя с около 450 кубика .Тъй като обаче имам мн малко подкожна мазнина и тесен гръден кош 450 кубика кръгли висок профил са с основа 12,5 см и тъй като и моят бюст е по-раздалечен според доктора ми ще ми излизат много извън гръдния кош.
Последно днес говорихме за 440 кк ултра висок профил,Ергономикс на Мотива.Те са кръгли,но се доближават до анатомичните импланти,тъй като са с мек гел и в легнало положение заемат формата на гърдата.Основата на този профил е 11,5 см.
Честно казано и аз съм в ужасна чуденка.Бях писала в другите теми ,но никой не се включи с отговор.
За точните параметри най-правилно ще се ориентираш от сайта на производителя.
Зависи много и ти каква визия и размер искаш след интервенцията.Едни и същи кубици изглеждат по съвсем различен начин.Между 455 и 470 разликата е абсолютно минимална.Няма как "приблизително 455 на Ментор отговарят на 340 на Макган".Най-вероятно профила е различен,недей да се водиш само по проекцията.
Бих те посъветвала да отидеш и на още една консултация с друг лекар ако не си сигурна.
Успех!
Отговори с цитат
  #3  
Стар 24th November 2018, 11:01
Аватара на Dayana B.
Dayana B. Dayana B. не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2014
Мнения: 202
По подразбиране

Благодаря ти!
Всъщност се оказа,че съм гледала друга таблица с размери и параметрите не са точно такива,каквито ги написах.
455к са с диаметър-12,1 см и проекция-6 см
470 са са с диаметър-12,3 см и проекция-5,9 см.
Наистина и профила е доста важен.Той затова ми избра екстра висок(HP xstra)и кръгли,за да се личат и да имат по-секси вид.
Изгледах доста снимки на жени с моя старт и с такъв размер и не изглеждат малки.
А и много е важно наистина как изглеждат на тялото.Аз съм висока,но пък доста слаба и финна и мисля,че ще си личат(надявам се).
Мисля,че др.Стоянов ме разбра какво искам и се надявам да ми го направи.
Така или иначе ще имам още една консултация с него.
А ти защо си сложила толкова малко първия път?
Сега вече ще станат страхотни.
При кой лекар ще си?
Отговори с цитат
  #4  
Стар 25th November 2018, 10:19
gemma gemma не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 75
По подразбиране

При ултра високия профил наистина няма как да остане незабелязан импланта Освен това този профил поддчертава най-добре цепката между гърдите.При някой жени обаче стои супер изкуствено,другото заради което на мен лично не ми харесва е,че в някой случай импланта стои като изгърбен отгоре (ще се опитам да каче снимка през телефона за добиеш представа какво имам в предвид).Точно затова той ми предложи от този мек гел за да не се очертава толкова ръба на импланта,защото и аз съм доста слаба и почти нямам мазнини в горната част.А не иска основата да е повече от 11,5 см,защото тъй като гръдния кош е леко заоблен импланта винаги "бяга" навън и според него ще ми излизат мн към подмишниците.Притеснявам се само да не се доближава визията им прекалено мн до анатомичните импланти,защото на мен определено ми харесва как стои високия кръгъл профил.
1вия път исках 375 кк,но лекарят ми не слага големи кк и успя да ме убеди за по-малки.Сега при 2ра операция,когато вече има направено легло на импланта и мускула е разпънат каза,че може да си позволя и по-големи.При Анастасов се оперирах.Надявам се наистина да се получи добре.
Кога планираш да е операцията? Всъщност като гледам 455 к ,които си гледала са с почти същите параметри като моите. При теб каква е формата на естествения ти бюст-по-събран или по-раздалечени са гърдите?Мисля,че ще се получи резултата,който желаеш
Отговори с цитат
  #5  
Стар 26th November 2018, 00:23
Аватара на Dayana B.
Dayana B. Dayana B. не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2014
Мнения: 202
По подразбиране

Снимката,която показах на д-ра е тази от операция на N 105
https://aestheclinic.com/galeria-gurdi-8/
Той ми каза,че гооре долу е възможно да се получи нещо приблизително.
Гърдите от операция N 10 също много ми харесват
https://aestheclinic.com/galeria-gurdi-uvelichavane/
Моите гърди не са нито събрани,нито пък прекалеено раздалечени,и аз не мога точно да преценя ))
А на теб кои от галерията ти допадат и се доближават до твоя желан бюст?
Отговори с цитат
  #6  
Стар 26th November 2018, 09:40
gemma gemma не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 75
По подразбиране

Определено 105 ми допадат най-много.Мисля,че са най-добрите гърди в галерията му.Пожелавам ти да се получи този резултат.Това кръгли импланти, висок профил ли са и каква кубатура или не ти е споделил?
Насрочихте ли дата за операцията?
Отговори с цитат
  #7  
Стар 26th November 2018, 19:53
Аватара на Dayana B.
Dayana B. Dayana B. не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2014
Мнения: 202
По подразбиране

И на мен са ми любимии 105,уаау....
Аз му показах снимката почти веднага,още преди да ме измери и му казах,че харесвам тези гърди и бих искала такива.Той каза:
"Ами да,има възможност за нещо такова,за нещо подобно.Кръгли са"
Само че това ми го каза преди да ме измери.След като ме измери каза.
"Емии няма как да побереш много,обаче"
Но не каза,че няма как изобщо да станат нещо подобно като на снимката.
Мисля,че би трябвало да ми го каже,ако е така.Все пак той разбра,че очаквам този резултат.Не разбрах колко кубика са и каква марка са.Забравих да го питам.
След това ми каза възможните кубици като максимум за мен,както и профила.
И аз бях толковааа приятноо изненаданааа...уаау...
Понеже все очаквах да ми каже много малки кубици(нямам старт и съм много слаба)Очаквах и да каже твърдо анатомични(поради същата причина)
Ноо,не казаа товааа...Аз му казах,че съм изненадана,понеже съм чувала,че на много слабите жени без старт е по- удачно да се сложат анатомични импланти с малък размер.Но той каза,че не винаги е така.Вика слаба си,но имаш тъкан,а някои нямат и не е възможно при тях.
Дата не сме насрочили,понеже март месец ще имам още една консултация за доуточняване и чак май месец ще се оперирам.Няма да мога по-рано,понеже няма как да отсъствам от работа.
Отговори с цитат
  #8  
Стар 27th November 2018, 14:13
gemma gemma не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 75
По подразбиране

Да,разбира се,че е възможно да се сложат и кръгли,а и зависи какъв резултат искаш,т.е. колко очакваш да си личи.Аз в момента съм с кръгли и опредлено ми харесва как стои,а аз не исках нещо ,което от километри да си личи.
Т.е. и на теб (както и на мен) са ти казали,че максималната основа е до около 12 см,нали така?Наистина размерите ни са доста сходни.Аз изобщо не харесвам гърди,които излизат много от гръдния кош.Понякога това визуално разширява целия торс.
Може би ти е предложил и ултра висок профил,защото имаш някаква тъкан и ще покрие добре импланта.Кубиците не са никак малко.
Успех!
Отговори с цитат
  #9  
Стар 28th November 2018, 01:26
Аватара на Dayana B.
Dayana B. Dayana B. не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2014
Мнения: 202
По подразбиране

Не сме говорили точно колко сантиметра основа мога да побера.
Той само ми каза възможните кубици,и аз след това в таблицата в интернет си открих размерите на тези кубици.
Даноо ни се получат добре,ще видим
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Кубицитеилипараметритесаважни
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:28.