IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 7th May 2010, 11:23
DIANA72 DIANA72 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 1
По подразбиране КАК ДА ОТСЛАБНА

Знам, че нямаше нужда от нова тема, но незнам как да вляза за да направя запитване. Аз съм на 38 години, висока 166, 70кг. Както всяка пролет, така и тази трябва да свалям килограми. Преди години ползвах американски фет бърнър и свалих доста колограми и сега го търсех, но ми казаха, че вече не се внася. Сега вече месец пия друг фет бърнър-хранителна добавка за изгаряне на мазнини, но резултата е нулев. Направо няма какво да ме стимулира да започна да тренирам иначе имам в къщи велоаргометър. Дайте съвет да го спирам ли, дали има смисъл само да гълтам хапчета? Дали пък да не купя и нещо друго за пиене, дали да почна да пия и оцет, мед и вода на гладно? С две думи какво да правя? Предварително благодаря!
Отговори с цитат
  #2  
Стар 7th May 2010, 11:40
Аватара на Izu
Izu Izu не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2010
Град: Sofia
Мнения: 99
По подразбиране

Първо кажи как се храниш? Защото колкото и да тренираш, каквито и добавки и бърнъри да взимаш, нищо няма да действа, ако не спазваш някакъв хранителен режим, та бил той и просто здравословно, не-мазно хранене. Освен отва имай предвид, че не всички бърнъри са здравословни, действащи и смислени, защото те горят мазнините, но не те научават как да се храниш така че да не си играеш на йо-йо с тялото ти всеки месец/година.

Моят съвет е да решиш колко искаш да отслабнеш, да си харесаш един от хранителните режими, описани тук - 90-дневен, Дюкан (според мен тези двата са най-добри, защото са продължителни и те научават как да се храниш след като си свършила с отслабването, така че да не върнеш кг), и да ги започнеш сериозно, като запомниш, че няма магически хапчета, които да правят всичко вместо теб. Хранителният режим е на първо място, след това физическото натоварване, а добавките... те са екстра, която не винаги работи, а дори понякога блокира процеса.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 7th May 2010, 11:46
Аватара на geri_4ka
geri_4ka geri_4ka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: Благоевград
Мнения: 219
По подразбиране

DIANA72
Немисля че е нужно да гълташ каквито и да било хапчета.Със един правилен режим на хранене и спорт ще си оправиш проблема.Съветвам те като пример да погледнеш 90-дневната диета.Аз не мога да я нарека диета а по-скоро правилен режим на хранене.Аз съм много доволна от него свалих 11кг за 3 месеца.На много мой приятели и познати го препоръчах и ефект при всички има така че не те карам да го започваш а просто да погледнеи за какво иде реч.Желая успех
Отговори с цитат
  #4  
Стар 8th May 2010, 18:21
Аватара на lilsh
lilsh lilsh не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 70
По подразбиране

Каквато и диета да си избереш, не забравяй да правиш и упражнения, за да постигнеш по-бързи резултати. Може да започнеш с 10-минутни упражнения всеки ден (10 Minute Solutions - има ги в замунда) или да си избереш от тези.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 8th May 2010, 22:45
Аватара на Ice Cream
Ice Cream Ice Cream не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2010
Мнения: 569
По подразбиране Re: КАК ДА ОТСЛАБНА

Цитирай:
Първоначално написано от DIANA72
Знам, че нямаше нужда от нова тема, но незнам как да вляза за да направя запитване. Аз съм на 38 години, висока 166, 70кг. Както всяка пролет, така и тази трябва да свалям килограми. Преди години ползвах американски фет бърнър и свалих доста колограми и сега го търсех, но ми казаха, че вече не се внася. Сега вече месец пия друг фет бърнър-хранителна добавка за изгаряне на мазнини, но резултата е нулев. Направо няма какво да ме стимулира да започна да тренирам иначе имам в къщи велоаргометър. Дайте съвет да го спирам ли, дали има смисъл само да гълтам хапчета? Дали пък да не купя и нещо друго за пиене, дали да почна да пия и оцет, мед и вода на гладно? С две думи какво да правя? Предварително благодаря!
Така първо Геричка е права,че няма смисъл от хапчетата-забрави ги! Второ-прави ми впечателние,че казваш:"Както всяка пролет,така и тази трябва да свалям килограми.",което за мен значи,че или успяваш да свалиш дадени до лятото и после ги качваш(поради неправилна диета) или изобщо не успяваш като дойде пролетта,а само се мъчиш. Казваш,че няма какво да те стимулира,но въпреки това искаш да отслабнеш,ами може би ще те стимулира факта,че лятото вече почти дойде,а ти искаш да се освежиш,да се чувстваш по-лека и да не се притесняваш когато отидеш на плаж и се съблечеш! Аз все съм си мислела,че ако имам някакъв фитнес уред у нас,ще го карам всеки ден,но теб те разбирам,защото и аз на практика да имах такъв,щях да го карам в началото,после омръзва,прашясва и така... Но сега ако имаш за цел да отслабнеш,обърни му пак внимание,сутрин на гладно поне по 30 минути,а иначе наблегни на ходенето пеш (по възможност по интензивно) в тези хубави,топли дни,разходките освен приятни са и полезни (за мен интезивното ходене няколко часа се равнява на тичане няколко минути...да речем грубо 120 минути ходене на 30 минути тичане).Освен това банално е,но пий много вода,а най-добре зелен чай и вода редувай. В началото ще ти е трудно,но после като видиш дори лек ефект,ще се стимулираш-вярвай ми! Успех!
Отговори с цитат
  #6  
Стар 10th May 2010, 16:58
Аватара на дундьо
дундьо дундьо не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Шумен
Мнения: 826
По подразбиране

Аз никога няма да спра да се учудвам на разните чудодейни хапове за отслабване от самосебе си. Е нема такова животно. Тялото не може да гори мазнини, гори гликоза. И е дълъг и сложен процес на разграждането на мазнини. Та не знам как един хап директно гори мазнини. Глупости! Научно доказано е, че може да се мине в режим на горене директно на мазнини, както колата превключва от бензин на газ и обратно, но в състояние на хибернация. Е като не сме мечки да спим зимен сън, ще чакаме учените да измислят начин - те вече знаят как да ни вкарат в хибернация с медикамент. Проблемът е, че още не знаят как да ни изкарат от там. Та дотогава ще си диетуваме послушно и няма да се тровим с глупости.
Отговори с цитат
  #7  
Стар 12th May 2010, 10:19
titi_titi titi_titi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 11
По подразбиране отслабване

Здравейте,
искам да споделя че отслабнах с 5кг. за 10 дни.
Поръчах си някакви нови хапчета за отслабване казват се Hoodia.
И аз като всички не вярвах че с хапчета се отслабва но вече се убедих че е възможно.
Преди съм чела във форуми че всички хапчета имат странични ефекти но това със сигурност няма никакви.Отслабнах много бързо без да усетя.
Препоръчвам ви го.
Отговори с цитат
  #8  
Стар 12th May 2010, 10:43
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

5кг за 10 дни Не съм специалист по диетично хранене,но ми се струва че трябва да се сваля по-плавно за да не се стресира организма.

Тити,би ли споделила как смяташ да задържиш свалените кг-ще продължаваш да пиеш тези хапчета и не се ли притесняваш от йо-йо ефекта?
__________________
Бъдещето принадлежи на тези,които вярват в красотата на мечтите си!
Отговори с цитат
  #9  
Стар 12th May 2010, 11:06
Аватара на дундьо
дундьо дундьо не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Шумен
Мнения: 826
По подразбиране

На мен ми е по-интересно от тия 5 кила каква част са действително мазнини. Чисто технически организмът не може за 10 дни да разгради 5 кила сланина на гликоза или гликоген, или каквото там беше, че и да го изгори. Няма начин. Повече от половината кила са вода, + добро опразване на дебелото черво. Реалното отслабване едва ли е повече от 2-2,5 кила. И те са под въпрос, когато става дума за хапче, ако не е било придружено с хранителни ограничения.
Отговори с цитат
  #10  
Стар 21st May 2010, 20:35
tsvetelin_petrov tsvetelin_petrov не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 19
По подразбиране

Миналата зима напълнях изведнъж и то с около 15 -20 кг. Висок съм 1.80 и в момента тежа 75 к, но миналата зима бях 85. Преди 2 месеца спрях да ям хляб, което всъщност се оказа и начинът да отслабна с 10 кг за тези 2 месеца. Не се лишавам от никаква храна, ям каквото искам, когато си поискам и колкото си поискам. В началото е трудно като легнех вечер и цяла нощ хляб сънувах, но след като свикнеш е лесно. Това е моят начин да отслабна, предполагам че сте го пробвали но все пак реших и аз да споделя
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: КАКДАОТСЛАБНА
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:01.