IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #51  
Стар 5th August 2008, 19:25
Vessi61 Vessi61 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 17
По подразбиране

Освен всички народни методи за лечение на синуита хубаво е да се пие нещо,което по-лесно ще отстрани секрета,който се натрупва в синусите.Опитайте да допълвате лечението със сиропа Флудитек.Ще се изненадате от резултата.
Отговори с цитат
  #52  
Стар 6th August 2008, 09:47
Аватара на Be.sun
Be.sun Be.sun не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: София
Мнения: 542
По подразбиране

Аз също се бях притеснила, че имам синузит. Постоянно ми тече носа и кихам като луда/глава не ме боли/ Отидох преди един месец на УНГ и лекарката ми каза че имам някаква алергия. Изписа ми Виброцил назален гел и някакви хапчета за алергия. От Виброцила съм доволна. Той е за остър синузит и ринит. За капки Виброцил незнам, но опитайте с назалния гел. Но най-добре на УНГ.
Успех
Отговори с цитат
  #53  
Стар 15th January 2010, 16:39
Аватара на Sunny Girl
Sunny Girl Sunny Girl не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 180
По подразбиране

На мен Назодрен много ми помогна. Това е спрай и отпушва носа мигновенно стимулира отделянето на цялата гной която се е събрала и лекува.
Отговори с цитат
  #54  
Стар 15th January 2010, 17:20
Аватара на kristalina
kristalina kristalina не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2009
Град: Varna
Мнения: 671
По подразбиране

Още докато усетя,че синузитът ми се обостря,веднага започвам прием на Геломиртол Форте,в комбинация със спрей Олинт и назален гел Нисита.Обостри ли се обаче,положението е жестоко-губя ориентация от главоболие и откачам напълно от болка.
Отговори с цитат
  #55  
Стар 21st January 2010, 10:14
kpacu09 kpacu09 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2009
Град: stockholm
Мнения: 7
По подразбиране Синузит

Да прибавя и аз нещо което съм пробвала и ползвам ежедневно
каничка за промиване на носал Видях че я продават и във Фрамар
онлайн магазина под медицински принадлежности. Употребява се с готварска сол сутрин и вечер за да има ефект и наистина има. Ползвам я от 3 години и не помня какво е синудит или дори запушен нос. Успех!
__________________
гласът на Швеция
Отговори с цитат
  #56  
Стар 21st January 2010, 17:40
Аватара на Gia
Gia Gia не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: София/Варна
Мнения: 715
По подразбиране

Краси, точно за нещо подобно и аз писах на предната страница. Докторът, който обясняваше приложението й, обясни, че идва от арабските страни. Няма никакво значение, добре че я има и в БГ вече, наистина е много ефикасна!
__________________
Love knows no reasons... Love defies all reasons, love has no eyes. But love is not blind. Love sees but doesn't mind.
Отговори с цитат
  #57  
Стар 21st January 2010, 21:09
kpacu09 kpacu09 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2009
Град: stockholm
Мнения: 7
По подразбиране Синузит

Цитирай:
Първоначално написано от Gia
Краси, точно за нещо подобно и аз писах на предната страница. Докторът, който обясняваше приложението й, обясни, че идва от арабските страни. Няма никакво значение, добре че я има и в БГ вече, наистина е много ефикасна!
Да, чак сега прочетох Gia, каничката е с йогийски произход и прочистването на носа е йогийска техника, която се казва Нети. Така не се позволява на разни бактерии и вируси да виреят в носоглътката.
__________________
гласът на Швеция
Отговори с цитат
  #58  
Стар 2nd February 2010, 13:38
BlueRay BlueRay не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2010
Мнения: 9
По подразбиране

Здравейте и от мен,
Относно синузита, в аптеката до нас ми препоръчаха спрей за пръскане на растителна основа. Казва се Назодрен и доколкото разбрах е сравнително нов продукт на пазара. Веднага получих облекчение, но за всеки случай се консултирах по телефона и с личната си лекарка, която ми каза, че щом има ефект да продължавам да си го ползвам. Така и ще направя, пък да видим какво ще излезе. Успех.
Отговори с цитат
  #59  
Стар 3rd February 2010, 01:56
Аватара на diadora
diadora diadora не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2008
Мнения: 1 443
По подразбиране Re: Синузит

Цитирай:
Първоначално написано от kpacu09
Цитирай:
Първоначално написано от Gia
Краси, точно за нещо подобно и аз писах на предната страница. Докторът, който обясняваше приложението й, обясни, че идва от арабските страни. Няма никакво значение, добре че я има и в БГ вече, наистина е много ефикасна!
Да, чак сега прочетох Gia, каничката е с йогийски произход и прочистването на носа е йогийска техника, която се казва Нети. Така не се позволява на разни бактерии и вируси да виреят в носоглътката.
Аз промивам носле на детенце с физиологичен разтвор - 0,9 % , дали е същия ефекта ?
Отговори с цитат
  #60  
Стар 7th February 2010, 06:27
rossi9 rossi9 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Пловдив, Смолян, Бургас
Мнения: 42
По подразбиране

Да, промивката е много полезна - най-добре е с физ. разтвор
По принцип и солената вода помага много. От години си правя тая процедура всяка сутрин, и това много ми помага. И нито вируси, нито грипове имам - не ме харесват
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: СИНУЗИТ
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:02.