IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 6th March 2007, 00:28
1567 1567 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 2
По подразбиране Как да сваля 4 кг?

Здравейте! разгледах темите в форума, но имам нужда от персонален съвет от човек, който да разбира

Аз съм момиче на 22 години, 170/58 кг. и искам да сваля 4 килограма. Намислила съм да започна да се занимавам с фитнес около 3 пъти седмично (абсолютно начинаеща съм)

Проблемът е, че много трудно се отказвам от храна и ми стана интересно, във връзка с други теми на жени тук във форума - дали е възможно да сваля кг, без да се ограничавам в храната? Или напротив, ще кача? Това най-много ме притеснява в момента и съм на път да се откажа Дайте ми съвет, моля ви!!

Ако имате и някакви препоръки относно това, как правилно да подходя, би било просто чудесно!
Отговори с цитат
  #2  
Стар 6th March 2007, 16:11
DeSIKOS DeSIKOS не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 412
По подразбиране

Не мога да разбера въпроса ти какъв е , доколкото разбирам искаш да свалиш 4 кила без да намалиш досегашния си прием на калории, ако е така, този фокус няма как да стане! Ще те разочаровам, но фитнеса, аеробиката или какъвто и да е било спорт не могат да бъдат извинение за неправиления режим на хранене. За да отслабнеш на първо място е храненето, а то комбинирано със спорт дава оптималния вариант!
Ако намериш начин да ядеш и да слабееш( пък било то и в комбинация със спорт) публикувай го ще станеш известна
Отговори с цитат
  #3  
Стар 6th March 2007, 16:28
1567 1567 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 2
По подразбиране

Знам, че така прозвуча малко глупаво, но все пак аз съм от незнаещите и затова питам

Стори ми се логично, че ако продължа да ям както сега - нормално, и започна да изразходвам допълнителни калории чрез спорт, ще отслабна и без хранителен режим.

Толкова различни гледни точки прочетох в различните статии, че вече наистина се обърках
Отговори с цитат
  #4  
Стар 6th March 2007, 19:47
DeSIKOS DeSIKOS не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 412
По подразбиране

За да отслабнеш е необходимо приетите калории да бъдат по-малко от изгорените. Три пъти седмично е добър старт и при правилно балансиран хранителен прием ще ти се реши проблема 4 кг. не са много!
Но отслабването идва преди всичко от начина на хранене и живот, ти си хапвай вафлички и бисквитки и всякакви други боклуци и разчитай на факта че спортуваш 3 пъти седмично и вместо да се усмихнеш ще се озъбиш!
Правилното хранене е в основата на всичко
Отговори с цитат
  #5  
Стар 6th March 2007, 21:16
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Освен спорта, като начало намали сладкото, тестеното, разните газирани, безалкохолни и т.н.9скрити калории). Пий повече вода, яж повече зеленчуци... ей такива най-общи неща. спортът ще помогне много
Отговори с цитат
  #6  
Стар 8th March 2007, 18:55
azalia azalia не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: Varna
Мнения: 25
По подразбиране

Aз мисля че килограмите са ти доста добре за ръста,нямаш нужда да сваляш.нямам представа как изглеждаш,но можеш да си сигурна,че щом почнеш да спортуваш визията ти ще се промени,дори без да си свалила и килограм.няма нищо по-красиво от стегнатото и изваяно тяло със спорт.Заложи на спорта!
Отговори с цитат
  #7  
Стар 9th March 2007, 09:10
jabkata5 jabkata5 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 2
По подразбиране

Аз лично смятам че можеш да отслабнеш само със спорт...аз тренирам професионално и сутрин си ходя на тренировки а следобяд тренирам и плуване и ям по минимум 7000 калории на ден а съм висока 188 и тежа 72кг...ясно е че няма да тренираш толкова колкото аз защото си начинаеща,но и едва ли ще ядеш толкова колкото аз ям
Отговори с цитат
  #8  
Стар 9th March 2007, 20:06
azalia azalia не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: Varna
Мнения: 25
По подразбиране

Ама ти си наистина голяма жена ,jabkata5
Какъв спорт тренираш?
Отговори с цитат
  #9  
Стар 10th March 2007, 08:41
jabkata5 jabkata5 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 2
По подразбиране

хахаха баскетбол
Отговори с цитат
  #10  
Стар 15th March 2007, 10:16
Sarni4ka3 Sarni4ka3 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 34
По подразбиране

Според мен може да се отслабне само със спорт,но все пак трябва да се съобразяваш поне малко и с храната-хем ти ще се чувстваш по-добре,хем ефектът ще е по-голям и траен.Не е толкова трудно-просто пий повече вода,яж зеленчуци и месо( филе,пилешко,но не мазно),намали хляба и сладкото за сметка на картофи,ориз и плодове.Един-два дни в седмицата си позволявай да ядеш, каквото искаш,но внимавай с количествата.Не се вманиачавай,опитай се да потарсиш баланс.В никакъв случай не се отказвай-ти си предприела крачка напред!
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Какдасвалякг
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 03:44.