IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #531  
Стар 27th February 2013, 19:54
Аватара на hera
hera hera не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 251
По подразбиране

А аз все се питам как млади момичета се решавате да ви абезобразяват лицето.Аз за едни цици с години го мислих
Отговори с цитат
  #532  
Стар 28th February 2013, 21:32
кукумицинка кукумицинка не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 207
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от hera Виж мнението
А аз все се питам как млади момичета се решавате да ви абезобразяват лицето.Аз за едни цици с години го мислих
Ми аз мисля, че напразно се чудиш...
Първо, че никой не тръгва да се оперира с идеята да го обезобразят. Ти като си си правила цици, не проучи ли, че винаги има шанс да е неуспешна операцията. Ама пак легна под ножа, нали? Човек винаги се надява. За да си оправи човек носа, се изисква много по-малка доза суета, отколкото да си оправи циците. Носът всеки го вижда, докато циците далеч по-малко хора. Явно просто нямаш някакво грозно недоразумение върху лицето, с което на всичко отгоре може и да не можеш да дишаш, защото много от хората, които си правят ринопластика, всъщност имат и функционални проблеми. И не смятам, че някой днес е осъзнал, че не си харесва носа и е решил на следващия ден да се оперира. Обикновено е някакъв комплекс от детските години, подсилван от подигравките на децата, защото децата са адски жестоки понякога, така че - да, с години сме го мислили - вероятно по-дълго и от теб, защото един нос е грозен много преди да пораснат циците и да забележиш, че са ти малки. Накратко, не чувстваш ли, че постът ти е леко неадекватен?

Последно редактирано от кукумицинка : 28th February 2013 на 21:35
Отговори с цитат
  #533  
Стар 28th February 2013, 22:02
Аватара на Dii
Dii Dii не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 467
По подразбиране

Е тука трябваше да има бутон "Харесва ми"
Отговори с цитат
  #534  
Стар 1st March 2013, 21:20
Аватара на Ачелия
Ачелия Ачелия не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2013
Мнения: 107
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от кукумицинка Виж мнението
Ми аз мисля, че напразно се чудиш...
Първо, че никой не тръгва да се оперира с идеята да го обезобразят. Ти като си си правила цици, не проучи ли, че винаги има шанс да е неуспешна операцията. Ама пак легна под ножа, нали? Човек винаги се надява. За да си оправи човек носа, се изисква много по-малка доза суета, отколкото да си оправи циците. Носът всеки го вижда, докато циците далеч по-малко хора. Явно просто нямаш някакво грозно недоразумение върху лицето, с което на всичко отгоре може и да не можеш да дишаш, защото много от хората, които си правят ринопластика, всъщност имат и функционални проблеми. И не смятам, че някой днес е осъзнал, че не си харесва носа и е решил на следващия ден да се оперира. Обикновено е някакъв комплекс от детските години, подсилван от подигравките на децата, защото децата са адски жестоки понякога, така че - да, с години сме го мислили - вероятно по-дълго и от теб, защото един нос е грозен много преди да пораснат циците и да забележиш, че са ти малки. Накратко, не чувстваш ли, че постът ти е леко неадекватен?
Отговори с цитат
  #535  
Стар 1st March 2013, 21:21
Аватара на Ачелия
Ачелия Ачелия не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2013
Мнения: 107
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Dii Виж мнението
Е тука трябваше да има бутон "Харесва ми"
Леле,Ди,и аз точно това си помислих!
Отговори с цитат
  #536  
Стар 25th March 2013, 12:34
bobby.stoianow bobby.stoianow не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2013
Мнения: 7
По подразбиране

Хора,днес ми махнаха лонгетата и пластините ,но носа още ми е отекъл та предложете нещо за махане на оттоците,някакъв мехлем ли ддз,някой мазал ли се е с нещо за сваляне на отток?
Отговори с цитат
  #538  
Стар 28th March 2013, 22:17
Аватара на J.J
J.J J.J не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 13
По подразбиране

За оттока и синините смучех "arnica montana" и "apis mellifica", аз на 7мия ден вече нямах синини, само малко жълто около очите, което се забелязва на снимки. Хомеопатични са и не вредят.
Отговори с цитат
  #539  
Стар 28th March 2013, 22:20
кукумицинка кукумицинка не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 207
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от J.J Виж мнението
За оттока и синините смучех "arnica montana" и "apis mellifica", аз на 7мия ден вече нямах синини, само малко жълто около очите, което се забелязва на снимки. Хомеопатични са и не вредят.
Да кажа за хомеопатичните лекове. Аз арника не съм пила, но по друг повод ми бяха изписали и лекарката каза, че когато се пият хомеопатични таблетки, зъбите трябва да се мият със специална паста за зъби без флуор. Аз си взех на Билка - май точно хомеопатична се води.
Отговори с цитат
  #540  
Стар 7th April 2013, 20:14
synthia synthia не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 40
По подразбиране vupros

Момичета, имам само лепенки върху нослето и се питам дали не мога да ги отелпя за да си се изкъпя нормално набързичко, след това разбира се ще си сложа отново други? Има ли причина да не го правя
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Общиприказкинаоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:23.