IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #551  
Стар 18th June 2013, 09:21
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от titi1 Виж мнението
Хора, много сте ми приятни, и Нели -тя си знае, и Пуф, обаче това не е ли за ЛС или най-малкото в раздел общи приказки
Този подраздел е насочен основно знаете за кое и има хора, които черпят информация, точно и конкретно...надявам се да разбирате...
Ей сега е време да се намеси модератор и да ни изтрие!

Човек се отплесва, верно е! А е важна тема.
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #552  
Стар 18th June 2013, 09:50
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

Нели
Отговори с цитат
  #553  
Стар 18th June 2013, 12:42
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Има една приказка - "Невинен до доказване на противното" и тъй като не ми се влиза в панделата, а за това тежко престъпление, за което ще ми лепнат най малко една петилетка и за това ще трябва да се правя и на адвокат. Инак как си го помисли, че такава дискусия може да се води на ЛС , тва беше майтап нали

Този път бях много взискателен, както съм си и по принцип, но щом съм копирал цитат от друга тема, именно с тази цел да не се наводнява там, съм мислил къде може да се дискутират тези неща. Първо избрах моята тема - "Снимки от интернет" на която добавих и "общи приказки" към заглавието, след това видях, че има такава тема във този раздел. Отворих я и исках да видя първият пост на автора и с каква цел е създадена тази тема и какво виждам -

Цитирай:
Първоначално написано от i_ani Виж мнението
Ето една тема, в която можем да си пишем и спамим на воля
Някой може ли да ми го прочете на глас, че съм недоскив малко
Въпреки това мога веднага да изтрия моите коментари, но ако се трие трябва да се изтрият и другите които са насочени към моят пост.

Това си е баш правилната тема и някой ако може да обясни конкретно от какво се отплесваме, в смисъл какво трябва да се пише в тази тема ?

Обаче аз така или иначе няма вече да пиша по тази дискусия, защо усещам как навлизам в лично пространство, но вие не смеете да сте по остри, да не се засегна и по един доста дипломатичен начин успявате да ми го кажете . Но не трябва да се притеснявате и да сте по директни в никакъв случай няма да се разсърдя, по важно за мен е на вас да не ви е неприятно.

Феновете на турските сериали сега ще тъгуват, щото те такива неща, най много обичат да четат

Добре, че погледнах назад сега ще изтрия и моите постове до този, по късно и него и ще си взема бележка !

Защо не мога да си изтрия мненията, бутона не ми е активен ?

Последно редактирано от Pufpaf : 18th June 2013 на 13:15
Отговори с цитат
  #554  
Стар 18th June 2013, 14:50
Аватара на Dii
Dii Dii не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 467
По подразбиране

Трябва да си ВИП или да имаш премиум пакет...
Отговори с цитат
  #555  
Стар 18th June 2013, 17:04
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране



За наши хора е безплатно , а за външните дето само четат и воайорстват ще има такса, тъй като в този форум, който е трагично зле от към активност, много хора четат и малко пишат !

Това форумът с най слаба актисност в който някога съм бил, а аз пиша бързо и по много и прекалено много изпъквам на този фон, хората ще кажат е тоя няма ли млъкне малко бре, егаси дърдоркото и професора

Тва мойто е патологочен проблем, обаче не се лекува
Отговори с цитат
  #556  
Стар 20th June 2013, 09:07
кукумицинка кукумицинка не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 207
По подразбиране

Нелка, честит рожден ден! Желая ти много здраве, щастие, любов, успехи и красота ! И нека никога повече да не ти се налага да пишеш във форума, разочарована от уменията на български или чужди специалисти!
Отговори с цитат
  #557  
Стар 20th June 2013, 10:12
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Благодаря, миличка!! Обаче е утре.
Нещо е станало объркване тук.

Все пак си първата, която се сети!
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #558  
Стар 21st June 2013, 03:52
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Имаше една поговорка - "рано пиле- рано пее" , само дето това пиле след малко ще си ляга, но ще се възползвам от възможността, тъй като вече сме 21ви да честитя рожденият ден на Нели !

Мога да напиша дълго пожелания, което е по лесният вариант за мен хаха, но има една дума, която събира абсолютно всички пожелания в нея и за това, това ще е най краткото ми пожелание писано някога !

Пожелавам ти всичкото щастие на света и да продължиш да ни озаряваш с неземната си красота и душевна доброта !

Искам да грееш от щастие, като тези слънчогледи и това е моят скромен подарък за теб, не просто един букет, а цяла нива
Attached Images
Тип файл: jpg beautifulgoldensunflowe.jpg (102,0 КБ, 24 views)
Отговори с цитат
  #559  
Стар 21st June 2013, 08:55
rimi rimi не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2012
Мнения: 373
По подразбиране

Нелка, и аз да се включа да ти е честит рождения ден много здраве, щастие, да си все така красива и добра и да получиш най накрая мечтаното от теб носле все пак сме в такава тема, иначе при нормални обстоятелства не бих отправила такова пожелание.
Отговори с цитат
  #560  
Стар 21st June 2013, 10:00
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Много ви благодаря, хора!!! Правите живота ми наистина прекрасен!
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Общиприказкинаоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:53.